Diskuze nad snem

Vaše sny
chcete vložit příspěvek do diskuze, přihlašte se prosím popř. se zaregistrujte.
    Zpět na seznam snů
 
Mishalka30. 4. 2018 5:35:56
Dobry den, dnes se mi zdalo o ceste autobusem z hokejoveho zapasu. V autobuse jsem znala hodne lidi, cestou tam jsem sedela se svym pritelem, pak si nic ze snu nevybavim az cestu zpatky. Nechtel si sednout za mnou, sel o dve sedadla dal a za chvili za nim prisla nejaka slecna a okamzite se zacali libat a fotit se. Byla o dost mladsi, ja jen udivene koukala a poslala mu SMS jestli to mysli vazne. Tu slecnu jsem driv nikde nevidela. Neodepsal, venoval se ji, porad se smali, libali a me bylo na nic. Na prvni zastavce jsem z autobusu vystoupila a uz se do nej nevratila.Pote jsem se znicehonic objevila v obchode u nas u domu, vysla z nej a okolo zrovna projizdel autobus, zastavil na semaforu a ja bouchala na dvere at me pusti dovnitr. Padla zelena a jeli dal, jen jsem videla jak se ti dva libaji a me jakoby nevideli, nebo ignorovali. Pak to mam hodne rozmazane, pamatuju si jen ze sedim v aute u mamky za domem a pak jsem se vzbudila.
Datum narození: 06.08.1984
Čas narození: ráno
moderniastrologie
 Žárlivá jste samozřejmě od přírody, s tím se musíte smířit a nějakým způsobem to držet v šachu. Zdravá míra žárlivosti dokáže vztah ochránit a ukazuje, že vám na něm záleží, ale bezdůvodná žárlivost, zbytečné vyptávání, kritizování by vám vztahy mohly opravdu narušit. Současně si tak úplně nevěříte a v letošním roce máte trošku depresivní období. Sen samozřejmě nevypovídá o realitě, ale jenom o tom, čeho se obáváte. V horoskopu nutnost nevěry nebo rozchod s partnerem nejsou, takže sen může jen zrcadlit scénáře, které jsi někde hluboko v podvědomí sama děláte.
Mishalka
 Jak jsem to dopsala vzpomnela jsem si jeste na neco. Ke konci snu jsem byla u mamky za domem a najednou tam sedel pritel s tou slecnou a libali se, vubec na me nereagovali, no a pak uz jen to jak sedim za domem v aute.

Nahoru