Znamení Váhy - 23.9. až 23.10.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Vahám bychom rádi předpověděli něco extra pěkného. Život ale se všemi hází nahoru a dolů a ta letošní vlna může Váhy trochu vymáchat. Chce to hned na počátku se roku se pořádně nadechnout, zadržet dech .. a vyčkávat. Podle konkrétního data narození a postavení dalších planet budou obtíže a překážky krátké nebo delší, úsměvné nebo vážnější.
Pro všechny Váhy platí na rok 2020 doporučení k větší míře odpočinku a redukci prací a povinností, které z nějakých důvodů považují za důležité, ale bez kterých se člověk může konec konců docela dobře obejít. Zvládnout zaměstnání a postarat se o děti je jistě nezbytné. Nikde ale není dáno, že musí být bezvadně naklizeno, prádlo že se musí také žehlit a  každý den je nutná teplá večeře. Důležité je ale usmívat se, trávit čas se svými blízkými, odpouštět sem tam prohřešky a tolerovat i nedostatky druhých. Shrnuto sečteno, nejlepší rada jak přežít tento rok je: šetřete časem i energií a nelpěte na maličkostech. 
Váhy narozené na počátku znamení prožijí vcelku klidný rok. Klíčovým slovem pro jeho rekapitulaci  může být jistota a stabilita. Není tedy důvod měnit práci, bydlení ani vztahy, ty mohou být naopak brány jako důležitý opěrný bod. Své povinnosti budou brát dokonce zodpovědněji  než jindy, proto si jich okolí může více vážit. Některé čeká v práci i povýšení nebo prostě důležitější úkoly, zejména na jaře. 

Váhy narozené od 10. října dále budou nejen pasivnější než jiné roky, ale mohou mít finanční potíže. Zmrazte trošku svoje výdaje a při nákupech vybírejte kvalitu, ne však předražené věci, které často ani nepotřebujete. 

Váhy s datem narození kolem 16. října stárnou v tyto roky rychleji. Když už se nedá zastavit čas, zpomalte opotřebovávání svého těla. Přizpůsobte svůj životní styl věku a fyzickým možnostem. Není nutné přece trhat rekordy, jako spíš přežít ve zdraví a pohodě. Vyplatí se i větší péče o své zdraví!

Váhy ze samotného konce znamení mohou být v roce 2020 pomalejší. Pokud udělají sem tam nějaký ten přešlap, osud nebo pravidla společnosti je může klepnout přes prsty. 

Všechny Váhy čeká náročnější druhá polovina roku, od konce června  do konce prosince. V některých z nich to vyvolá bojovnou náladu, v jiných skleslost nebo podrážděnost. Berte to jako výzvu osudu, který vás učí najít smírné řešení se svým okolím i ve chvílích, kdy byste chtěli brečet nebo naopak křičet. 

Z hlediska celkové energie bude pro Váhy  nejlepší období v roce koncem ledna a v první polovině února, dále pak od dubna do konce druhé červnové dekády.  Na tento čas směřujte fyzicky náročnější aktivity. Dařit by se mělo lépe i v období kolem narozenin, kdy se však mohou některé problémy vyhrotit.
Po celé září, od konce října  a v první listopadovou dekádu se Váhy lépe domluví, leccos vyřídí a budou také více cestovat. 
Koncem října a první dvě dekády v listopadu se tímto znamení bude toulat Venuše, která může přinést krásné zážitky, mír a harmonii do vztahů a hlavně pokoj do duše. 

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Vahy


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru