Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
JackWild9.7.2017 20:37:37
Popis snu: Dobrý den. Zdálo se mi že jsem nemocný. Po několika dnech jsem se uzdravil. Mamka mi říkala že už nemám chodit na oběd ve škole, protože mi je odhlásila. Pak mi ještě řekla že nemám chodit do školy, že by pak nestihl oběd v její práci (to mi připadá divný, protože můžu chodit do školy i na oběd ve škole). Chodil jsem do školy i když jsem tam neměl chodit ale nic jsem tam nedělal, jenom se podíval když byly otevřený dveře na holku kterou miluji. Poslední den ve školním roce jsem šel na oběd, přede mnou byla holka kterou miluji. Otočila se na mě. Co je? Zeptal jsem se. Ona se zamračila. Pak jsem si říkal nahlas: Já vlastně mám chodit na oběd k mamce do práce (všichni mě slyšeli). Nevíte co to znamená?
Datum narození: 27.10.1995
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Lentilka8126.6.2017 14:32:56
Popis snu: Dobrý den, nedávno se mi zdál děsivý sen v kterém mi pred očima zemřel můj 11ti letý syn, zlomil si vaz a uz jsem mu nemohla pomoci. Zajímalo by mě, zda to něco značí nebo mohu být v klidu, ten sen mně dosti vyděsil. Již se mi dříve zdálo, ze syn zemřel, jen způsob smrti se změnil. Děkuji za odpověď
Datum narození: 27.07.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
aelpotter15.1.2017 22:27:31
Popis snu: Dobrý den, včera se mi zdál sen jak umřel jeden kluk který se mi líbí. Nevíte co to může symbolizovat?
Datum narození: 12.08.2003
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jste vyloženě optimistický tip, který jiste věří, že všechno vždycky dobře skončí.. ale na druhé straně někde hluboko jsou ve vás ukryty obavy a stres, protože víte, že nemůžete všechno ovlivnit.. Je to vaše odvrácená strana, která se netýká jenom tohoto chlapce. Vaše obavy se vždy objeví zejména ve vztahu k osobám, které máte ráda, na kterých vám opravdu záleží, protože ty toužíte mít ve svém životě doslova navždy. Smrt a ztráta jsou zcela zákonité, měla by se k nim najít jiný přístup, naučit se dívat na ně například z karmického pohledu, aby byly snesitelnější. Mimochodem - láska vám stojí doslova před dveřmi, i ve 13 se dají prožívat krásné věci!
kulickakulata19.12.2016 1:07:41
Popis snu: Ve snu mi manžel oznámil, že ví o mé nevěře. Byl úplně klidný.
Datum narození: 21.01.1964
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ke snu ani neuvádíte, že by snad nevěra nebyla pravda.., domnívám se, že podobný vztah opravdu existuje nebo existoval vaše manželství je už stejně dávno spíše formální. Sen ukazuje, že se nebojíte ani vzájemné konfrontace a že jste se schopna s manželem domluvit i na problematických věcech spíše jako přátelé než jako manželé.
wawka16.11.2016 10:45:52
Popis snu: Dobrý den, sníval se mi sen s člověkem, kterého v práci platonicky miluji. Snívalo se mi o běžném pracovním dnu s ním, pak když jsem si šla (ve snu) na chvíli zdřímnout, přišel za mnou do místnosti, což mě probudilo a překvapilo, ale dělala jsem dál, že spím. Myslela jsem, že mě třeba políbí, když si myslí, že spím, ale nestalo se tak. Stál dlouho nade mnou, slyšela jsem jeho dech, pak se sklonil k mé tváři a já ucítila jeho dech na mé pokožce a pak jsem zaslechla úryvek z modlitby, kterou si říkal pro sebe. To mě ve snu šokovalo, až jsem se probudila. Co to znamená? Děkuji za odpověď.
Datum narození: 09.09.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 To, že za vámi přišel ve snu a byl velmi blízko je vyvoláno vaší touhou po vztahu s ním. Ke kontaktu však nedošlo, protože ani vy nevnímáte od něj signály, že by po tomto vztahu toužil. Modlitba má stejný význam, odděluje vás, ukazuje na to, že je mezi vámi pouze platonický vztah, že od něj nejsou žádné náznaky potřeby fyzického kontaktu. Na druhé straně vy jste ted připravena na to, aby nějaký vztah začal. Zkuste mu nenápadně naznačit svůj zájem, většinu mužů neurazí ale naopak potěší, když mu žena naznačí, že je pro ni zajímavý..
strasak12.11.2016 21:54:29
Popis snu: Dobrý večer, často se mi ve snu zdá, že mě honí nějaká osoba. Vetšinou před ní uteču, ale když už mě chytí, tak se probudím. Útěk převážně končí tím, že se vznesu do výšky, jako kdybych měla schopnost létat. Předem děkuji za odpověď.
Datum narození: 11.05.1996
Čas narození: 05:20
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Sen prozrazuje vícero věcí, které se zdají rozporuplné. Vaši slabou sebeobranu - proto utíkáte, ale na druhé straně i pocit bezpečí, protože v kritické chvíli dokážete uniknout. Zamyslete se nad svými vztahy s lidmi a učte se více spolupracovat. Jdete si v životě hodně za svým, přehlížíte signály od druhých lidí, a když byste se měla dostat do konfrontace něco s někým vyřešit, tak toho nejste schopna.
Jitulka2.11.2016 7:29:39
Popis snu: Dobrý den, přišla moje sestra i se strýcem, mi sdělit, že dědeček umřel- jenže dědeček stál vedle nich a sám mi řek.."dědeček umřel"...ale dědy jsem viděla jen já...normálně jsem s ním mluvila. Jinak je už 8 let po smrti. Bylo tak živý
Datum narození: 06.07.1981
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 V tomto obdodí řešíte své kořeny a také intuitivní napojení na svět mimo nás.. Sen vám ukazuje, že dědeček ač už je dávno mrtvý, stále jeho energie nějakým způsobem fungují v rodině, např. členové rodiny užívají jeho majetek nebo se řídí jeho radami.. Prostě - smrtí to vždy nekončí, pokud budeme mít pěkné vztahy s lidmi, v jejich srdcích budeme žít dál..
valll5.10.2016 17:32:17
Popis snu: Dobrý den dnes s mi zdál sen "dlouhý žebřík opřený o velký košatý strom. Po žebříku lezl muj bratr, ale nelezl normálne, lezl spodem žebříku jako telem dolu k zemi, když vylezl nahoru skočil z velké výšky dolu. Já ho pozorovala nejspíš oknem nejaké pudy. Hrozně jsem se lekla co ho to napadlo. Čekala jsem jesly z pod žebříku vstane, měla jsem o nej hroznej strach. Vyskočil jako by nic a měl z toho hroznou legraci a vše se opakovalo."
Datum narození: 23.11.1978
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jste docela rodinný typ, takže starost o bratra je pochopitelná. Sen všek evokoval i vaši vnitřní potřebu po dobrodružství, které ač vypadá na první pohled nebezpečně, máte ho pod kontrolou. Nejste riskantní typ a proto když vám právě osud něco nabízí, přijměte výzvu a běžte do toho!
znatosud6.8.2016 11:36:31
Popis snu: Dnes v noci se mi zdálo, že jsem v nemocnici a nechtějí abych cokoliv dělala. Mohla jsem se jen procházet po budově. Řřekli mi že mám velký zhoubný nádor v břiše. Nepouštěli ke mě ani moje děti. Šla jsem po chodbě a slyšela jsem jak sestry o mě mluvili, ona nechápe, že už brzy zemře? A já si říkala proč bych měla umírat? Našla jsem nůžky a ostříhala jsem si nechty a vlasy a řekla si že se nedám. A pak jsem se vzbudila.
Datum narození: 24.10.1968
Čas narození: po půlnoci
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Zajímavý a hodně výstižný sen! Ukazuje na to, jak jste silná osobnost a máte svůj život pod kontrolou. Břicho je u váš stěžejní orgán a různé potíže se mohou manifestovat právě v této oblasti. Sen však mohly vyvolat i banální trávící potíže daného dne nebo dní, např. plynatost.. Prozrazuje, že z problémů v životě nebudete panikařit, ale dokážete si je řešit sama po svém, často i dost razantně.


 
 
Nahoru