Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
bonnie2892.9.2017 8:32:34
Popis snu: Dobrý den, posledních asi 14 dní se mi těsně před probuzením zdá pěkný sen ve kterém je mi vždy dobře (procházka společnost koupání příroda přátelé) , ale vždy má špatný konec (úmrtí, zlomená noha havárie, telefonát lékaře se špatnou zprávou a pod.) nar.5.3.1972 děkuji
Datum narození: 05.03.1972
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
PaniZ28.8.2017 9:54:29
Popis snu: Dobrý den , každý den se mi zdá o jednom klukovi , kterého miluji . Jenže ve skutečnosti mě začal ignorovat . Jsme stejně narození . Chci se vás zeptat co to znamená , že se mi o něm pořád zdá?
Datum narození: 25.10.2002
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
FB-Dana Bohmova16.8.2017 4:56:10
Popis snu: Dobrý den,chci se zeptat co znamena kdyz vas nekdo sleduje.Uz nekolikrat se mi zda ze me nikdo sleduje ale vzdy jina osoba a jiny sen.Dekuji vam za odpoved
Datum narození: 04.01.1979
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Souvisí to s vaším nastavením, co se týká sebeobrany. Tu máte nastavenou hodně nízko. To znamená, že jste velmi často ve střehu a v napětí, v očekávání útoku. Tím si ovšem paradoxně můžete útok přitahovat. A protože máte o něco sníženou sebedůvěru, projevují se vaše obavy ze sledování a útoku ve snech. V loňském a letošním roce to dokonce souvisí s dočasně zvýšenou hladinu stresových hormonů. Máte dokonce i velmi citlivé uši, takže určitě jste schopen vnímat i slabé zvuky a podněty, které dávají podnět mozku dokonce i při spaní a za bdělého stavu probouzí vaší fantazii. Pokud si dáte poradit, kupte si ledvinový čaj, který pomůže vyplavit některé těžké kovy z těla, následně se i psychicky se některé věci zmírní. Velmi důležité ovšem bude udělat tyto věci zejména ve středním a pozdním věku právě z důvodů možného vlivu kovů na psychiku.
JackWild9.7.2017 20:37:37
Popis snu: Dobrý den. Zdálo se mi že jsem nemocný. Po několika dnech jsem se uzdravil. Mamka mi říkala že už nemám chodit na oběd ve škole, protože mi je odhlásila. Pak mi ještě řekla že nemám chodit do školy, že by pak nestihl oběd v její práci (to mi připadá divný, protože můžu chodit do školy i na oběd ve škole). Chodil jsem do školy i když jsem tam neměl chodit ale nic jsem tam nedělal, jenom se podíval když byly otevřený dveře na holku kterou miluji. Poslední den ve školním roce jsem šel na oběd, přede mnou byla holka kterou miluji. Otočila se na mě. Co je? Zeptal jsem se. Ona se zamračila. Pak jsem si říkal nahlas: Já vlastně mám chodit na oběd k mamce do práce (všichni mě slyšeli). Nevíte co to znamená?
Datum narození: 27.10.1995
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Váš sen týká jídla a matky, co jsou dva důležité pojmy, které souvisí s citovým životem a v horoskopu s Lunou. Horoskop prozrazuje, že vaše matka má ve vašem životě důležité místo, přesto že na ní nebudete přehnaně závislý, rád však přijímáte výhody, které vám komfort od mamky zaručuje. Je však pravděpodobné že ji vnímáte částečně jako až příliš pečlivou a úzkostnou. Tím že přijímáte její péči a řídíte se jejími doporučeními, brzdí se vaše vztahy k jiným dívkám nebo alespoň máte tento vnitřní pocit a sen ho prozrazuje.
Lentilka8126.6.2017 14:32:56
Popis snu: Dobrý den, nedávno se mi zdál děsivý sen v kterém mi pred očima zemřel můj 11ti letý syn, zlomil si vaz a uz jsem mu nemohla pomoci. Zajímalo by mě, zda to něco značí nebo mohu být v klidu, ten sen mně dosti vyděsil. Již se mi dříve zdálo, ze syn zemřel, jen způsob smrti se změnil. Děkuji za odpověď
Datum narození: 27.07.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Bez přesného času narození je těžké tento sen přesně zodpovědět. Domnívám se, že máte temperamentní dítě, o které si děláte přirozeně obavy, protože sama máte sklony k úrazům. Je však možné, že váš syn zvládne mnohem náročnější situace než vy sama. Jednak je mladý a jednak chlapci a později muži mají díky svalům zcela jinou fyzickou kondici, kterou většina žen není schopná získat ani při usilovném tréninku. Sen tedy rozhodně nemusí být varováním, spíš je odrazem vašeho strachu a neschopnosti vnímat situaci objektivně.
aelpotter15.1.2017 22:27:31
Popis snu: Dobrý den, včera se mi zdál sen jak umřel jeden kluk který se mi líbí. Nevíte co to může symbolizovat?
Datum narození: 12.08.2003
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jste vyloženě optimistický tip, který jiste věří, že všechno vždycky dobře skončí.. ale na druhé straně někde hluboko jsou ve vás ukryty obavy a stres, protože víte, že nemůžete všechno ovlivnit.. Je to vaše odvrácená strana, která se netýká jenom tohoto chlapce. Vaše obavy se vždy objeví zejména ve vztahu k osobám, které máte ráda, na kterých vám opravdu záleží, protože ty toužíte mít ve svém životě doslova navždy. Smrt a ztráta jsou zcela zákonité, měla by se k nim najít jiný přístup, naučit se dívat na ně například z karmického pohledu, aby byly snesitelnější. Mimochodem - láska vám stojí doslova před dveřmi, i ve 13 se dají prožívat krásné věci!
kulickakulata19.12.2016 1:07:41
Popis snu: Ve snu mi manžel oznámil, že ví o mé nevěře. Byl úplně klidný.
Datum narození: 21.01.1964
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ke snu ani neuvádíte, že by snad nevěra nebyla pravda.., domnívám se, že podobný vztah opravdu existuje nebo existoval vaše manželství je už stejně dávno spíše formální. Sen ukazuje, že se nebojíte ani vzájemné konfrontace a že jste se schopna s manželem domluvit i na problematických věcech spíše jako přátelé než jako manželé.
wawka16.11.2016 10:45:52
Popis snu: Dobrý den, sníval se mi sen s člověkem, kterého v práci platonicky miluji. Snívalo se mi o běžném pracovním dnu s ním, pak když jsem si šla (ve snu) na chvíli zdřímnout, přišel za mnou do místnosti, což mě probudilo a překvapilo, ale dělala jsem dál, že spím. Myslela jsem, že mě třeba políbí, když si myslí, že spím, ale nestalo se tak. Stál dlouho nade mnou, slyšela jsem jeho dech, pak se sklonil k mé tváři a já ucítila jeho dech na mé pokožce a pak jsem zaslechla úryvek z modlitby, kterou si říkal pro sebe. To mě ve snu šokovalo, až jsem se probudila. Co to znamená? Děkuji za odpověď.
Datum narození: 09.09.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 To, že za vámi přišel ve snu a byl velmi blízko je vyvoláno vaší touhou po vztahu s ním. Ke kontaktu však nedošlo, protože ani vy nevnímáte od něj signály, že by po tomto vztahu toužil. Modlitba má stejný význam, odděluje vás, ukazuje na to, že je mezi vámi pouze platonický vztah, že od něj nejsou žádné náznaky potřeby fyzického kontaktu. Na druhé straně vy jste ted připravena na to, aby nějaký vztah začal. Zkuste mu nenápadně naznačit svůj zájem, většinu mužů neurazí ale naopak potěší, když mu žena naznačí, že je pro ni zajímavý..
strasak12.11.2016 21:54:29
Popis snu: Dobrý večer, často se mi ve snu zdá, že mě honí nějaká osoba. Vetšinou před ní uteču, ale když už mě chytí, tak se probudím. Útěk převážně končí tím, že se vznesu do výšky, jako kdybych měla schopnost létat. Předem děkuji za odpověď.
Datum narození: 11.05.1996
Čas narození: 05:20
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Sen prozrazuje vícero věcí, které se zdají rozporuplné. Vaši slabou sebeobranu - proto utíkáte, ale na druhé straně i pocit bezpečí, protože v kritické chvíli dokážete uniknout. Zamyslete se nad svými vztahy s lidmi a učte se více spolupracovat. Jdete si v životě hodně za svým, přehlížíte signály od druhých lidí, a když byste se měla dostat do konfrontace něco s někým vyřešit, tak toho nejste schopna.


 
 
Nahoru