Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
BAZD1959298111.2.2018 12:31:44
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál asi před týdnem. Sedím na pohovce a vedle mě je zeď ze které vylézají dva pavouci. Jeden větší, druhý menší, jsou stejní jen výškově odlišní. Vypadají jako Hvězdice z moře. Mají pět chapadel a vysoký, bodnatý krk bez obličeje. Potom někdo (nevím kdo) vzal toho největšího a dal ho na mě. Ve skutečnosti jsem cítila ty jeho nohy (vypadají jako chapadla). V další části jsem jela v autě s nějakými lidmi, které jsem nikdy neviděla. Dojedeme k nějakému domu a tam na nás střílí uspávacími šípy. Mě nestrefí ani dva další. Najdu východ ven se skleněnými dveřmi a zraněné tam odneseme. Ocitneme se v kanceláři firmi, kterou neznám. A další(poslední části) Jsem ve škole a tam máme hudební výchovu. Jde mi to moc dobře, ale paní učitelka říká: "Už zase jí to nejde."
Datum narození: 16.11.2006
Čas narození: 20:45
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Mercucio883.2.2018 9:00:31
Popis snu: Dobry den, zdalo se mi v noci, ze jsem byla na svatbe kamaradce, ktera uz realne vdana je. Nicmene nejak jsem se ocitla za ni na obradu a byla jsem jejim svedkem. Svatba byla v nejakem hezkem dome, kde pozdeji vypukl pozar v kuchyni a vsichni jsme ho museli opustit. Ona byla ale ledove klidna a vubec neutikala, jen se tam motala mezi lidmi. Pamatuji si hodne koure. V zaveru snu, kdy jsem stala nekde na ulici (nejspis po ukonceni cele akce a uhaseni pozaru), prijel ke me cizi muz, ktery na te svatbe byl (mam snad pocit, ze varil pro svatebcane v kuchyni, v predchozich castech snu jsem ho jednou zahledla) a polibil me. Klidne a bylo to moc romanticke, najednou jako kdybych ho znala spoustu let. Zavalil me neskutecny pocit spokojenosti a vnitrniho klidu. Videla jsem jeho tvar, nikoho ale jemu podobnemu neznam. Ve skutecnosti jsem svobodna uz nekolik mesicu a po vztahu docela touzim. Bojim se taky, aby svatba nebo nevesta nebyly predzvesti smrti v rodine, nebo celkove pozar problemu. Dekuji.
Datum narození: 08.12.1988
Čas narození: v podvečer
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Zapomeňte nápovědy a staré výklady snů typu “Komu se o své svatbě zdá”... Vznikly v dávných dobách při jiném životním stylu lidí… a od té doby se jen bezhlavě opisují ve starých snářích. Pro vás je symbol svatby naopak něco pozitivního, protože vaše kamarádka je již vdaná a její vztah je šťastný. To, že jste na její svatbě svědkem, ukazuje že ji v životě provádíte tímto šťastným obdobím, kdy vstoupila do nové životní etapy, ve které se jí daří. I vy toužíte udělat podobný životní krok, o čem svědčí i polibek od muže, který je vám sympatický. Je to jen důkaz vaší touhy po partnerovi, který by také s vámi pokračoval životem a protože se to odehrává na svatbě, v lidském životě opravdu důležitém a oficiálním aktu. Ani požár nemusí znamenat nějaké neštěstí nebo reálné ohrožení požárem v životě. Koneckonců na svatbě se nikomu nic nestalo a požár začal v kuchyni, kam oheň ve skutečnosti patří, a odkud posléze vyšel - živý a zdravý i váš nápadník. Samozřejmě jste někdy hodně impulsivní typ, takže si v následujícím měsíci dávejte trošku pozor a zpomalte. Požár však znamená jen intenzitu události a také vašich emocí. Pokud vám do života přijde nový vtah, bude to velmi náhlé, intenzivní a spalující. Poddáte se rychle vášni a vztah půjde dopředu mílovými kroky. No a z pohledu astrologa vám musím říci, že letos a příští rok máte velmi dobré šance podobný vztah najít.
JulieAnna12322.1.2018 18:03:47
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál už asi po čtvrté. Sedím doma na židli a naproti mě moje mamka nebo přetím i táta. Kouká na mě hodně "probodnutýma" a strašidelnýma očima. Mluvím a ptám se co se děje, ale neodpovídá a nepříjemně na mě kouká. Obvykle se probudím spocená po tomto snu. Co to je?
Datum narození: 23.11.2003
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jestli to nebude tím, že máte sklony k zamlčování .. hodně věcí před druhými tajíte.. Ve snu se bojíte toho, že to oni v podstatě už vědí a budou vás soudit. Nejspíše sama víte za co..
FB-Jan Ambros16.1.2018 19:04:33
Popis snu: Dobrý den,včera se mi zdál takový divný sen... zdálo se mi,že jsme se s mamčou odstěhovali o pár bytů v bytovce dál a tam se začli dít divé věci,na dveřích místo kukátka byla taková ta protáhlá díra na dopisy, a pak nás začli sledovat duchové by se dalo říci... někdy v té díře na dopisy byli oči,ale když sem dveře otevřel,nikdo tam nebyl,také tam jednou přišla kočka a hned před bytem se zastavila a podrápala mě... pořád mě něco sledovalo.... také se mi někdy zdají sny,jak se někdo protáhne úplně malou dírou.... a to bylo i v tomhle snu... co si o tom mám myslet?
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Hned v hlavním okénku se píše: Chcete-li znát názor astrologa, uveďte datum a čas narození.. Pokud jste četl i sny jiných lidí, vidíte jasně, že nikdo jiný v podstatě neodpovídá.. Mohu tedy vycházet pouze z data vložení snu a ten říká, že máte strach ze změn a narušení soukromí. Přestaňte sledovat stále jen své pocity, možná že ostatní lidi až tak nezajímáte. Snažte se naopak více zapojit do dění a života jiných lidí, ať nezůstanete v životě příliš izolovaný.. Člověk je tvor společenský..
FB-Jan Ambros16.1.2018 19:01:17
Popis snu: Dobrý den,včera se mi zdál takový divný sen... zdálo se mi,že jsme se s mamčou odstěhovali o pár bytů v bytovce dál a tam se začli dít divé věci,na dveřích místo kukátka byla taková ta protáhlá díra na dopisy, a pak nás začli sledovat duchové by se dalo říci... někdy v té díře na dopisy byli oči,ale když sem dveře otevřel,nikdo tam nebyl,také tam jednou přišla kočka a hned před bytem se zastavila a podrápala mě... pořád mě něco sledovalo.... také se mi někdy zdají sny,jak se někdo protáhne úplně malou dírou.... a to bylo i v tomhle snu... co si o tom mám myslet?
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Tablet10.1.2018 17:03:08
Popis snu: Dobrý den chtěla bych se zeptat co znamená tenhle sen furt se mi to dokola zdá. Jdu ven a uvidím přítele s nakou holkou který dává pusu. Pak ho potkám venku s kočárkem a řekne mi že furt něco cítí k byvalce. Můžete mi prosím říct co znamená ten sen? Trápí mě to děkuji
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ten sen zobrazuje jen vaši vnitřní nejistotu, bojíte se o vztah. Ovšem dobře si rozvažte, zda je za tím pouze vaše zbytečná žárlivost nebo zda vnímáte podprahové signály, které vám říkají, že to s vámi nemyslí až tak vážně.
AnMAr17.12.2017 21:36:11
Popis snu: Dobrý den, chtěla bych se zeptat co by mohl znamenat sen, který se mi zdál asi už dvakrát.. Zdálo se mi o tom, že jsem byla s mou maminkou na nějaké výpravě, nevím co to přesně bylo a vždy se na té výpravě objevila starší paní a říkala mamině, že pokud uvidí paní na vozíku která bude kolem ní procházet, tak zemře.. A doopravdy okolo šla.. tak jsme s maminkou na sebe koukli.. a věděli jsme že to tak bude.. sen končí tím že jí brečím v náručí, s tím že jí ztratit nechci.. a budím se s brekem.. vážně by mě zajímalo co by to vlastně mohlo znamenat.. docela mě to trápí..
Datum narození: 19.01.2000
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Horoskop prozrazuje že jste stabilní člověk, pro kterého je rodinná generologie je velmi důležitá. Obavy ze ztráty rodičů jsou proto pochopitelné, protože vás jednou silně zasáhnou. neznamená to však nutně, že by se podobná věc musela stát v brzké době. V roce 2017 jste na toto téma měla zpracovávat, protože mám šel Saturn opakovaně přes nativní Venuši, která představuje naše radost ze života, ale i radost z milovaných osob. V tyto dny je téma opět zesílené, kolem zimního slunovratu přechází Slunce i Venuše přes Saturn a citlivé lidi může uvádět ve smutek a depresi. Pomáhá nám to však současně uvědomit si, kolik pro nás znamenají a máme proto i šanci jim svou lásku dát najevo, ať už slovy nebo praktickými činy.
Pokos10.12.2017 10:24:31
Popis snu: Dobrý den.. Rozešli jsme se s přítelem po 3,5 - letém vztahu. Po krátké chvilce už má jinou. Mě strašně moc chybí a miluji ho.. Dnes se mi zdál se, kde se vrátil, spali jsme spolu (bez sexu), tulil se ke mě a silně mě objímal. Vypadalo to, že všeho lituje. Prosím pomozte jak mám vše chápat. Děkuji
Datum narození: 09.02.1995
Čas narození: nad ránem
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ten sen vykouzlil váš mozek, protože je to vaše přání. Nehledejte v tom žádné znamení, že by se snad vrátil. Podobné sny má po rozchodu mnoho lidí, protože se touží vrátit do chvílí, které byly krásné. Užijte si podobné sny, ale místo zpátky se dívejte spíše před sebe. Nyní máte nějakou dobu sama pro sebe, což je po rozchodu velmi důležité, abyste nabyla rovnováhy, pochopila proč to tentokrát nevyšlo a do příštího vztahu šla už s tímto náskokem.
AberaWisteria5.12.2017 22:15:02
Popis snu: Zdravím...! Už několikrát se mi zdálo, jak mě po našem rodinném domě pronásleduje muž se sekerou. Ve snu mi už zabil celou moji rodinu, /vidím tam spoustu krve a mrtvol... ...Tak před ním utíkám do svého pokoje, odtamtud oknem na střechu, po které se dostanu dolů na zem a k domovní brance. Tu přelézám, (chlap se sekerou je mi v patách!) Snažím se dobušit na sousedy, ale nikdo neotevírá. Muž je přímo za mými zády a směje se. Tento sen se mi opakuje, probouzím se ve stresu a velice unavená. -Předem děkuji za odpověď.
Datum narození: 08.02.2000
Čas narození: v podvečer
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ten sen zhmotňuje vaše vrozené strachy. Přiznejte si to, nepatříte mezi odvážné jedince, jste dosti stresový typ! A protože podobné scény vidíme například v televizi velmi často, váš mozek pracuje a představuje si, že jste v podobné situaci vy. Stres ovšem není vůbec zdravý a tady nejde jen o stres ze snů, ale obávám se, že i v reálném životě budete dramatický reagovat na to, když na vás někdo začne tlačit a nutit vás k něčemu, co vlastně vůbec nechcete. S tím je nutné se vypořádat. Doporučila bych vám začít dělat nějaký typ bojového sportu, který posílí vaše sebevědomí. Pak ať si někdo na vás něco zkusí, třeba šéf že máte zůstat bez odměny přesčas!


 
 
Nahoru