Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Sanyca1.11.2017 6:26:33
Popis snu: Dobry den. Potrebovala bych poradit. Zdálo se mi o mém otcimovi který je uz 6 let po smrti. Byly jsem na starém baraku kde jsme společně žili kde mi říkal ze je šťastný ze me vidí. Otčíma jsem milovala vice jak svého vlastního otce. Moc děkuji za odpověď.
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Tento sen vás jen vrací do období, které pro vás bylo příjemné, kdy jste cítila bezpečí a zázemí ze strany milovaných osob, zejména tedy otčíma. Prozrazuje také váš pozitivní vztah k mužům a dává vám dobrou záruku na šťastné partnerské vztahy.
dulcemaria15.10.2017 21:49:05
Popis snu: Dobry den ,zdal se mi sen o tom ze jsem tehotna a ze jsem porodila ,ale ve snu jsme si mysleli ze to je holcicka a nakonec to byl chlapecek ,porod ve snu dopadl dobre a mela jsem radost a ditete bylo zdrave ,, nevite co to znamena??? jak si to mam vylozit?? nyni tehotna nejsem dekuji za odpoved
Datum narození: 01.07.1996
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 I když těhotná nejste, v horoskopu vám jde silný aspekt plodnosti. Vaše tělo tedy cítí, že je připraveno na rozmnožování a je vlatně jedno, o jaké pohlaví by se jednalo. Mějte na paměti, že v těchto létech můžete snadněji otěhotnět. Vliv má ovšem širší rozměr, znamená to i obecnou plodnost a produktivitu tvůrčí práce.
bonnie2892.9.2017 8:32:34
Popis snu: Dobrý den, posledních asi 14 dní se mi těsně před probuzením zdá pěkný sen ve kterém je mi vždy dobře (procházka společnost koupání příroda přátelé) , ale vždy má špatný konec (úmrtí, zlomená noha havárie, telefonát lékaře se špatnou zprávou a pod.) nar.5.3.1972 děkuji
Datum narození: 05.03.1972
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Máte zřejmě velmi dobrou intuici, které se vyplatí naslouchat. Ve dnech, kdy se vám sen zdál, by byla podobná dobrodružství velmi příjemná, leč také velmi nebezpečná. Mohla by se tam opravdu přihodit něco nepředvídatelného, co by nemuselo mít šťastný konec buď pro Vás nebo pro někoho z vašich přátel.
PaniZ28.8.2017 9:54:29
Popis snu: Dobrý den , každý den se mi zdá o jednom klukovi , kterého miluji . Jenže ve skutečnosti mě začal ignorovat . Jsme stejně narození . Chci se vás zeptat co to znamená , že se mi o něm pořád zdá?
Datum narození: 25.10.2002
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 I když vás ignoruje, to přece neznamená, že vaše touha se zcela vytrácí! Jenom o ní ten sen vypovídá. Jste dívka, která hodně touží po vztahu, ten pro vás životě bude téměř vším. Velkou lásku máte přitom doslova přede dveřmi, jen vám nejsem schopná říci, zda to bude právě tento nebo někdo úplně jiný. Proto se usmívejte na všechny kolem, třeba vás čeká ještě někdo mnohem zajímavější!
FB-Dana Bohmova16.8.2017 4:56:10
Popis snu: Dobrý den,chci se zeptat co znamena kdyz vas nekdo sleduje.Uz nekolikrat se mi zda ze me nikdo sleduje ale vzdy jina osoba a jiny sen.Dekuji vam za odpoved
Datum narození: 04.01.1979
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Souvisí to s vaším nastavením, co se týká sebeobrany. Tu máte nastavenou hodně nízko. To znamená, že jste velmi často ve střehu a v napětí, v očekávání útoku. Tím si ovšem paradoxně můžete útok přitahovat. A protože máte o něco sníženou sebedůvěru, projevují se vaše obavy ze sledování a útoku ve snech. V loňském a letošním roce to dokonce souvisí s dočasně zvýšenou hladinu stresových hormonů. Máte dokonce i velmi citlivé uši, takže určitě jste schopen vnímat i slabé zvuky a podněty, které dávají podnět mozku dokonce i při spaní a za bdělého stavu probouzí vaší fantazii. Pokud si dáte poradit, kupte si ledvinový čaj, který pomůže vyplavit některé těžké kovy z těla, následně se i psychicky se některé věci zmírní. Velmi důležité ovšem bude udělat tyto věci zejména ve středním a pozdním věku právě z důvodů možného vlivu kovů na psychiku.
JackWild9.7.2017 20:37:37
Popis snu: Dobrý den. Zdálo se mi že jsem nemocný. Po několika dnech jsem se uzdravil. Mamka mi říkala že už nemám chodit na oběd ve škole, protože mi je odhlásila. Pak mi ještě řekla že nemám chodit do školy, že by pak nestihl oběd v její práci (to mi připadá divný, protože můžu chodit do školy i na oběd ve škole). Chodil jsem do školy i když jsem tam neměl chodit ale nic jsem tam nedělal, jenom se podíval když byly otevřený dveře na holku kterou miluji. Poslední den ve školním roce jsem šel na oběd, přede mnou byla holka kterou miluji. Otočila se na mě. Co je? Zeptal jsem se. Ona se zamračila. Pak jsem si říkal nahlas: Já vlastně mám chodit na oběd k mamce do práce (všichni mě slyšeli). Nevíte co to znamená?
Datum narození: 27.10.1995
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Váš sen týká jídla a matky, co jsou dva důležité pojmy, které souvisí s citovým životem a v horoskopu s Lunou. Horoskop prozrazuje, že vaše matka má ve vašem životě důležité místo, přesto že na ní nebudete přehnaně závislý, rád však přijímáte výhody, které vám komfort od mamky zaručuje. Je však pravděpodobné že ji vnímáte částečně jako až příliš pečlivou a úzkostnou. Tím že přijímáte její péči a řídíte se jejími doporučeními, brzdí se vaše vztahy k jiným dívkám nebo alespoň máte tento vnitřní pocit a sen ho prozrazuje.
Lentilka8126.6.2017 14:32:56
Popis snu: Dobrý den, nedávno se mi zdál děsivý sen v kterém mi pred očima zemřel můj 11ti letý syn, zlomil si vaz a uz jsem mu nemohla pomoci. Zajímalo by mě, zda to něco značí nebo mohu být v klidu, ten sen mně dosti vyděsil. Již se mi dříve zdálo, ze syn zemřel, jen způsob smrti se změnil. Děkuji za odpověď
Datum narození: 27.07.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Bez přesného času narození je těžké tento sen přesně zodpovědět. Domnívám se, že máte temperamentní dítě, o které si děláte přirozeně obavy, protože sama máte sklony k úrazům. Je však možné, že váš syn zvládne mnohem náročnější situace než vy sama. Jednak je mladý a jednak chlapci a později muži mají díky svalům zcela jinou fyzickou kondici, kterou většina žen není schopná získat ani při usilovném tréninku. Sen tedy rozhodně nemusí být varováním, spíš je odrazem vašeho strachu a neschopnosti vnímat situaci objektivně.
aelpotter15.1.2017 22:27:31
Popis snu: Dobrý den, včera se mi zdál sen jak umřel jeden kluk který se mi líbí. Nevíte co to může symbolizovat?
Datum narození: 12.08.2003
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jste vyloženě optimistický tip, který jiste věří, že všechno vždycky dobře skončí.. ale na druhé straně někde hluboko jsou ve vás ukryty obavy a stres, protože víte, že nemůžete všechno ovlivnit.. Je to vaše odvrácená strana, která se netýká jenom tohoto chlapce. Vaše obavy se vždy objeví zejména ve vztahu k osobám, které máte ráda, na kterých vám opravdu záleží, protože ty toužíte mít ve svém životě doslova navždy. Smrt a ztráta jsou zcela zákonité, měla by se k nim najít jiný přístup, naučit se dívat na ně například z karmického pohledu, aby byly snesitelnější. Mimochodem - láska vám stojí doslova před dveřmi, i ve 13 se dají prožívat krásné věci!


 
 
Nahoru