Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Chcete-li vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
NikaHavelChadzi14. 11. 2018 8:52:25
Popis snu: Dobrý den, v červnu se mi poprvé zdál sen ve kterém mě manžel opouští. Nikdy nefiguruje slovo rozvod jen rozchod. Nejde o nevěru ani neřekne důvod, jen má porcelánové klidnou tvář a řekne, že to se mnou končí. Týden po tomto snů jsme přišli o miminko, které jsme čekali a od té doby se sen často opakuje. Několikrát byl tak živý a nepříjemný, že jsem vyběhla z pokoje a zastavila se až na druhé straně bytů než jsem se uklidnila. Je pravda, že manžel je jediný kluk který se se mnou rozešel než jsme se vzali ( zřejmě proto jsem si ho vzala že si vážil sám sebe jako jediný) a to dvakrát, ale nemyslím si že bych mu nevěřila a že by jsme měli nějaké skryté problémy. Naopak prožívané nejkrásnější roky našich životů. Mám pocit, že mi sen chce říct něco jineho, ale nejsem to schopná zcela identifikovat. Pro sen je typické, že ještě dlouho po probuzení cítím tu vnitřní bolest po oznámení konce až hysterii, někdy ho i přemlouvám. Již máme jednu dceru a snažíme se znovu o další dítě a sen se hlavně objevuje po tomto snažení v noci. Je to o to flustrujici, ráno u snídaně se dívat na tvář milujícího člověka a cítit stále ještě tu bolest ze ztráty. Děkuji moc za nějakou ZV, postřeh, případně navedení jak se toho zbavit a pochopit to správně. Dekuji
Datum narození: 01.02.1989
Čas narození: 20:20
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
FB-Pepson Hanzal1. 11. 2018 2:03:27
Popis snu: Dobrý ráno.. Mé sny poslední dobou nejsou vůbec obvykle, od doby co jsem se přestěhoval do baračku.. Zdá se mi o slečně, se kterou prokecáme celý sen úplně o všem. Je to příjemný sen a dokážu ho i částečně ovládat. Ovládám přesně to co jí chci říct a v podvědomí vím že jsem ve snu. Ale naposledy když se mi o ní zdálo, tak jsem se jí zeptal kde ji najdu a na to mi odpověděla že je už dávno mrtvá.. Od té doby, se mi o ní nezdálo, ale mé sny jsou stále divnější a živější.
Datum narození: 08.08.1997
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
EsterK23. 10. 2018 22:43:49
Popis snu: Zacalo horet ve velke budove, tak jsme se z ni snazili dostat se synem ven. Najednou jsem videla syna slepeho a bala jsem se ho on me stale s usmevem honil po dome jako by nic... Dal si nepamatuji...
Datum narození: 22.11.1990
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Nahiri28. 5. 2018 16:58:35
Popis snu: Zdravím, dnes se mi zdálo o trojelbuse, byl to nějaký novější typ, rychlejší než nám tady jezdí normálně, ovšem když jsme nastoupili dovnitř tak se mi to celé zdálo takové podezřelé, řidič byl celý v modrém jako chrirurg, myslel jsem si že mají nějaké nové uniformy, ovšem poté co jsem se ohlédl jsem si všimnul že na konci trolejbusu je mléčná skleněná přepážka a za ní se operuje. Následně jsem se o tom v tichosti začal bavit se svým spolupasažérem, on tu celou situaci nějak neřešil. Následně co jsme jeli cca 10-15 minut tak řidič mi něco řekl protože jsem se něčemu smál, byla to nějaká zkomonělina polštiny a angličtiny, následně po dalších cca 10-ti minutách řidič vstal a poté řekl opět něco v jeho zkomonělině z cehož jsem si nic nebral, ovšem poté byl průser že na místo za něj si lehla nějaká osoba, nasadila si modrou čepičku, a přikryla se tím papírem co se používá při operaci, ovšem měla pouze díru na břiše, následně jsem jen viděl jak si řidič nasazuje rukavice, říkal jsem si že to není možné, že to musí třeba nasadit jen z důvodů nějaké hygieny nebo z něčeho, ovšem poté jsem viděl když jsme jeli po rovince jak si natáhl ruce dozadu a položil na osobu skalpely. Z tohož jsem měl docela strach protože jsem si říkal co by se stalo pokud bych například spadnul a poté bych se nabodl na skalpely, dobrá tedy, už jsem se ničemu nedivil, ovšem poté co jsme zastavili na naší zastávce tak jsem se zeptal toho řidiče : Mohu si to vyfotit na památku prosím ?" A on mi pouze odpověděl: You left me broken, což znamená nechal jsi mě zlomeného, nebo zničeného. následně jsem chtěl vystoupit, začal jsem mačkat čudlík na otevírání dveří a dveře se otevíraly až po nějaké chvilce, ovšem se dveře daly stejným čudlíkem i zavírat, tudíž poté co jsem začal mačkat čudlík na dveřích tak se dveře stále chtěly otevřít a zavřít tudíž jsem nemohl ven. Celou dobu se na mně ten řidič smál a už nebyl ve své kabince ale v chodbičce, a já jsem si v duchu říkal "Doufám že mi s tím skalpelem nechce nic udělat" A poté jsem co jsem měl vystoupit nic nepamatuju protože jsem se probudil, ovšem měl jsem pocit jako by po mně ten skalpel hodil a zapíchl se mi přímo do solaru, měl jsem takový pocit, doopravdy nechápu jestli může mít tento sen nějaký význam protože přišel z ničeho nic.
Datum narození: 02.11.2001
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Já bych naopak tento velmi plastický a hrůzostrašný sen nepovažovala za náhodný. Vyjadřuje totiž vaše hlubší vnitřní obavy a strachy, které jen ve snu vypluly napovrch. Přesně je to pocit bezmocnosti, uvíznutí až uvěznění a strach z toho, že se nedokážete ubránit, proto vám může někdo ublížit. Tyto vnitřní pocity souvisí s vaším fyzickým nastavením těla a mechanismy, jakými tělo funguje. V určitém ohledu a v některých časových obdobích máte pomalejší krevní oběh a proto v těchto chvílích bude i schopnost jakékoliv akce omezená. Podvědomí tyto věci zná a tak se vás snaží upozorňovat, že byste například neměl jít do otevřeného střetu nebo že jsou některé situace pro vás nebezpečné. Řešením by ovšem mělo naopak být zlepšit svoji fyzickou kondici a tím se následně zlepší i psychickou odolnost. Doporučuji nějakou formu sportu, kterou však budete provozovat pravidelně. Ve vašem případě doporučuji především větší procvičování dolních končetin, k čemuž by se mohlo hodit například tai-chi nebo hrát relaxačně fotbal.
Mishalka30. 4. 2018 5:35:56
Popis snu: Dobry den, dnes se mi zdalo o ceste autobusem z hokejoveho zapasu. V autobuse jsem znala hodne lidi, cestou tam jsem sedela se svym pritelem, pak si nic ze snu nevybavim az cestu zpatky. Nechtel si sednout za mnou, sel o dve sedadla dal a za chvili za nim prisla nejaka slecna a okamzite se zacali libat a fotit se. Byla o dost mladsi, ja jen udivene koukala a poslala mu SMS jestli to mysli vazne. Tu slecnu jsem driv nikde nevidela. Neodepsal, venoval se ji, porad se smali, libali a me bylo na nic. Na prvni zastavce jsem z autobusu vystoupila a uz se do nej nevratila.Pote jsem se znicehonic objevila v obchode u nas u domu, vysla z nej a okolo zrovna projizdel autobus, zastavil na semaforu a ja bouchala na dvere at me pusti dovnitr. Padla zelena a jeli dal, jen jsem videla jak se ti dva libaji a me jakoby nevideli, nebo ignorovali. Pak to mam hodne rozmazane, pamatuju si jen ze sedim v aute u mamky za domem a pak jsem se vzbudila.
Datum narození: 06.08.1984
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (2) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Žárlivá jste samozřejmě od přírody, s tím se musíte smířit a nějakým způsobem to držet v šachu. Zdravá míra žárlivosti dokáže vztah ochránit a ukazuje, že vám na něm záleží, ale bezdůvodná žárlivost, zbytečné vyptávání, kritizování by vám vztahy mohly opravdu narušit. Současně si tak úplně nevěříte a v letošním roce máte trošku depresivní období. Sen samozřejmě nevypovídá o realitě, ale jenom o tom, čeho se obáváte. V horoskopu nutnost nevěry nebo rozchod s partnerem nejsou, takže sen může jen zrcadlit scénáře, které jsi někde hluboko v podvědomí sama děláte.
Mishalkareagovat
 Jak jsem to dopsala vzpomnela jsem si jeste na neco. Ke konci snu jsem byla u mamky za domem a najednou tam sedel pritel s tou slecnou a libali se, vubec na me nereagovali, no a pak uz jen to jak sedim za domem v aute.
Vikina4522. 3. 2018 14:24:14
Popis snu: Dobrý den, v lednu mi nečekaně zemřel manžel, bylo mu 40let.Zdalo se mi o něm v poslední době 2x.Sen sice nebyl stejný, ale vždycky se v něm vedeme za ruce. Co to může znamenat? Děkuji za odpověď
Datum narození: 04.12.1972
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 To je mi líto.. Podle horoskopu je pro vás partnerství a blizkost muže velmi důležitá.. Sen vás přirozeně vrací tam, kde to bylo krásné a jak byste to chtěla mít znova.. Spojené ruce znamenají vzájemné pouto a důvěru. Svorně spolu.. Věřím, že podobný vztah ještě budete mít a nemusí to trvat příliš dlouho.
BAZD195929817. 3. 2018 10:48:43
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál asi po třetí zdálo se mi že hraji s učitelkou na klavýr. hrála jsem smutnou píseň. pak jsem šla domů ale náš dům vipadal úplně jinak než je. šla jsem trénovat lea klavýr byl úplně nahoře na půdě. tak jsem šla a najednou za mnou přišla má mladší sestra Lilinka a začala hrát píseň zněla jako píseň která byla dost srašidelná. ten klavýr jse nejmenoval klavýr ale jmenoval jse něco na L namůžu si vzpomenout. a pak zahřmněl hrom. začal velikí liják jako z konve a velká bouře a venku se najednou objevila něčí tvář a řekla: příjdu si pro tebe al na víc už si nemůžu vzpomenout děkuji za odpovď pak jsem se ráno probudila mokrá...?!
Datum narození: 13.01.2009
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Tento sen je hodně fantasní, prozrazuje že máte romantickou duši a že toužíte po pozornosti druhých, ale že ji nedostáváte v té míře, jakou potřebujete. O tom svědčí i skutečnost, že se to odehrávalo na půdě, tedy na vyvýšeném místě. Scénář snu je dost i strašidelný, protože jste citlivá bytost a nejste si patrně sama sebou jistá. Následný liják a bouřka svědčí o vašich emocích, které budou podobně rozbouřené. Máte v povaze dvě zcela odlišné stránky. Jedna je velmi klidná a optimistická, ale ta druhá dramatická a často sentimentální. Pravděpodobně neumíte ventilovat otevřeně své emoce jak by bylo potřeba a pak se vám projevují ve snu. Připusťme si, že bláznivě se smát nebo naopak plakat je zcela normální a pomáhá nám to zvládat všední situace.
Lalina28. 2. 2018 22:00:14
Popis snu: Dobrý den, poslední dobou se mi opakovaně zdají tři různé sny, žádný nijak pozitivní. První typ je vždy doma s rodinou, kde se normálně bavíme, ale všechno, co řeknu nebo udělám, má za následky negativní komentáře od příbuzných. Tento sen většinou žádným dramatickým vyvrcholením nekončí, ale nechá mne celý den přemýšlet, co jsem mohla svým milým udělat. Druhý druh snu je ten, kdy se ocitnu sama doma a mám nutkání jít se podívat k hlavním dveřím. Vždy vidím, jak se klika a zámek třesou, jako by se někdo snažil dveře odemknout (jednou jsem viděla i malé dítě, které mé dveře samo odemykalo, aby pustilo neznámou osobu dovnitř). Vždy ke dveřím přiběhnu a zámek držím, aby nešly dveře otevřít. Osobu, co se je snaží otevřít, neznám, ale podle hlasu je to muž, často mluví německy. Ze snu se vždy probudím s tím, že se muži podařilo dveře otevřít, ale nic víc už neuvidím, takže nevím, co je za nimi nebo kdo to je. Třetí a poslední sen se začal objevovat nedávno. Vždy začne tím, že někam spěchám, probíhám kolem mé základní školy a školky, až se zastavím v parku, kde vždy potkám neznámého mladého muže. Jakmile si mne všimne, začne říkat věci jako ,,Jak to, že jsi ještě naživu?" a rozběhne se za mnou. Ve snu se mne vždy snaží zachránit postarší žena, ale muž ji zastřelí, čímž končí i tento sen. Nemám tušení, co to může znamenat a sny jsou poslední dobou svou frekvencí poněkud nepříjemné. Předem děkuji za případné odpovědi.
Datum narození: 17.03.2002
Čas narození: 03:08
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
Lalinareagovat
 Ok lol
myyyc26. 2. 2018 9:49:36
Popis snu: Dobrý den, mám dva dotazy, co se týče mých snů. Asi dva týdny se mi zdál takový úsměvný sen a zajímalo mě, jestli může mít nějakou hlubší myšlenku. Byl jsem někde v nějaké chladné krajině, na plošině u studeného moře. Vyšel jsem na tu plošinu, zavolal jméno mého psa ze skutečného života a z moře se po chvíli vynořila kosatka. Vůbec mi to nepřišlo divné a měl jsem pocit, že se známe a že to tak je normální. Měl jsem najednou pocit, že musím jít za ní do vody a budeme lovit ryby, nicméně jsem váhal, protože voda byla studená a já byl z kosatky trochu nervózní. Nakonec jsem se rozhodl, že do vody půjdu, ale než jsem tam vlezl, jsem se vzbudil. Celou dobu snu jsem se cítil velmi dobře a příjemně a měl jsem v něm velmi dobrý pocit. Dále mám ještě jeden dotaz, co se týče mých špatných snů. V různých intervalech, ale opakovaně, se mi zdají sny, ve kterých se vyskytují hadi (normálně v životě nemám hady vůbec rád). Jsou v různých situacích, buď je ke mně někdo dává, nebo se objeví z ničeho nic. Sen většinou končí tak, že se ke mně had blíží a já chci křičet, ale nemůžu, potom mě had kousne a já se většinou po chvilce probudím. Sny mají různé pozadí a okolnosti, ale konce (uštknutí hadem) jsou vždycky stejné. Co to prosím může znamenat? Díky za odpovědi. :-)
Datum narození: 30.11.1991
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Oba sny jsou výstižné a dobře korespondují s vaším horoskopem. Vy sám jste typ člověka, který je na první dojem rezervovaný a máte problém hned se zapojit nebo projevit. Chladná krajina proto ukazuje i na váš život, nikde nikdo, ani do studeného moře se hned tak nepustíte. Kosatka je však velmi silné zvíře a pokud na ni voláte jménem svého psa, tedy jménem nejoddanějšího tvora na světě, jste si dobře vědom, že máte v životě opravdu mocného přítele a spojence, před kterým se můžete otevřít a můžete mu důvěřovat. Stačí jen překonat prvotní bariéru.. Na druhé straně hadi byli vždy symbol nebezpečí a také problémů. Skrývá se zde tedy pocit, že někteří lidé vám chtějí ublížit, uškodit, jsou pro vás nebezpeční, může se jednat o některé přátele. Avšak ruku na srdce. Každá akce vyvolává reakci a naopak. Zpytuje trošku svědomí, zda vy někdy svou přímočarostí a sklonem prosadit se nemůžete ublížit těm druhým, kteří vám to potom jenom v životě vrací..
BAZD1959298111. 2. 2018 12:31:44
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál asi před týdnem. Sedím na pohovce a vedle mě je zeď ze které vylézají dva pavouci. Jeden větší, druhý menší, jsou stejní jen výškově odlišní. Vypadají jako Hvězdice z moře. Mají pět chapadel a vysoký, bodnatý krk bez obličeje. Potom někdo (nevím kdo) vzal toho největšího a dal ho na mě. Ve skutečnosti jsem cítila ty jeho nohy (vypadají jako chapadla). V další části jsem jela v autě s nějakými lidmi, které jsem nikdy neviděla. Dojedeme k nějakému domu a tam na nás střílí uspávacími šípy. Mě nestrefí ani dva další. Najdu východ ven se skleněnými dveřmi a zraněné tam odneseme. Ocitneme se v kanceláři firmi, kterou neznám. A další(poslední části) Jsem ve škole a tam máme hudební výchovu. Jde mi to moc dobře, ale paní učitelka říká: "Už zase jí to nejde."
Datum narození: 16.11.2006
Čas narození: 20:45
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Sny opakovaně ukazují na téma pocitu ohrožení a bezmocnosti. U štírů se strachy z malých zvířat vyskytují poměrně často. V podvědomí člověka je, že jsou to tvorové, kterým se obtížně brání, není možné se jí postavit čelem. S uspávacími šípy je to podobné, je to něco, co nás paralyzuje a činí bezmocnými. Ovšem ve snu jste se se zachovala jako hrdinka, protože uvnitř máte hodně silné mužské energie. Poslední sen s paní učitelkou prozrazuje vaši citlivost na to, jak vás lidé hodnotí, respektive, když vás považují za neschopné. Je to důležité, protože sama moc dobře víte, že jste velmi schopná, jen máte občas výchylky, kdy se to neprojeví, kdy jste naopak pasivní a proto vás lidé neodhadnou.

Nahoru