Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nikysek1123.4.2017 22:10:14
Popis snu: Dobrý den, minulý týden se mi zdál sen o mém bývalem( pritely který je teď ve vězení) zdálo se mi že ho pustily a že jsem ho potkala a on mě násilím odtahul někam pryč chtěl mě hrozně moc doprovodit domu, šly jsme po silnici, ale já nechtěla od něho vyprovodit a říkala jsem mu ať semnou nechodí a on furt trval na svém pak jsem se hrůzou probudila..
Datum narození: 08.03.1995
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Nikysek1123.4.2017 22:06:18
Popis snu: Dobrý den, minulý týden se mi zdál sen o mém bývalem pritely který je teď ve vězení) pustí že jsem ho potkala a on mě násilím odtahul někam pryč vím že mě chtěl doprovodit domu, šly jsme po silnici, ale já nechtěla od něho vyprovodit a říkala jsem mu ať semnou nechodí a on furt trval na svém pak jsem se hrůzou probudila
Datum narození: 08.03.1995
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Corolla15.4.2017 21:58:57
Popis snu: Moje otevřená dlaň ,ze které vylezla dlaň novorozence
Datum narození: 07.06.1970
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
makyna023.4.2017 13:55:49
Popis snu: Už se mi po 15x tento měsíc zdálo o tom, jak přicházím domů- to místo, nikdy jsem tam nebyla. Vždy otevřu dveře, kouknu se do zrcadla, dám klíče na poličku a jdu do obýváku, kde leží můj přítel (doopravdy přítel,23 let) na gauči a jsou kolem něj dva menší chlapci (asi kolem 5 a 4 let) a pak už se děj mění.
Datum narození: 18.02.2000
Čas narození: 14:04
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
aelpotter15.1.2017 22:27:31
Popis snu: Dobrý den, včera se mi zdál sen jak umřel jeden kluk který se mi líbí. Nevíte co to může symbolizovat?
Datum narození: 12.08.2003
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Jste vyloženě optimistický tip, který jiste věří, že všechno vždycky dobře skončí.. ale na druhé straně někde hluboko jsou ve vás ukryty obavy a stres, protože víte, že nemůžete všechno ovlivnit.. Je to vaše odvrácená strana, která se netýká jenom tohoto chlapce. Vaše obavy se vždy objeví zejména ve vztahu k osobám, které máte ráda, na kterých vám opravdu záleží, protože ty toužíte mít ve svém životě doslova navždy. Smrt a ztráta jsou zcela zákonité, měla by se k nim najít jiný přístup, naučit se dívat na ně například z karmického pohledu, aby byly snesitelnější. Mimochodem - láska vám stojí doslova před dveřmi, i ve 13 se dají prožívat krásné věci!
kulickakulata19.12.2016 1:07:41
Popis snu: Ve snu mi manžel oznámil, že ví o mé nevěře. Byl úplně klidný.
Datum narození: 21.01.1964
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Ke snu ani neuvádíte, že by snad nevěra nebyla pravda.., domnívám se, že podobný vztah opravdu existuje nebo existoval vaše manželství je už stejně dávno spíše formální. Sen ukazuje, že se nebojíte ani vzájemné konfrontace a že jste se schopna s manželem domluvit i na problematických věcech spíše jako přátelé než jako manželé.
wawka16.11.2016 10:45:52
Popis snu: Dobrý den, sníval se mi sen s člověkem, kterého v práci platonicky miluji. Snívalo se mi o běžném pracovním dnu s ním, pak když jsem si šla (ve snu) na chvíli zdřímnout, přišel za mnou do místnosti, což mě probudilo a překvapilo, ale dělala jsem dál, že spím. Myslela jsem, že mě třeba políbí, když si myslí, že spím, ale nestalo se tak. Stál dlouho nade mnou, slyšela jsem jeho dech, pak se sklonil k mé tváři a já ucítila jeho dech na mé pokožce a pak jsem zaslechla úryvek z modlitby, kterou si říkal pro sebe. To mě ve snu šokovalo, až jsem se probudila. Co to znamená? Děkuji za odpověď.
Datum narození: 09.09.1981
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 To, že za vámi přišel ve snu a byl velmi blízko je vyvoláno vaší touhou po vztahu s ním. Ke kontaktu však nedošlo, protože ani vy nevnímáte od něj signály, že by po tomto vztahu toužil. Modlitba má stejný význam, odděluje vás, ukazuje na to, že je mezi vámi pouze platonický vztah, že od něj nejsou žádné náznaky potřeby fyzického kontaktu. Na druhé straně vy jste ted připravena na to, aby nějaký vztah začal. Zkuste mu nenápadně naznačit svůj zájem, většinu mužů neurazí ale naopak potěší, když mu žena naznačí, že je pro ni zajímavý..
strasak12.11.2016 21:54:29
Popis snu: Dobrý večer, často se mi ve snu zdá, že mě honí nějaká osoba. Vetšinou před ní uteču, ale když už mě chytí, tak se probudím. Útěk převážně končí tím, že se vznesu do výšky, jako kdybych měla schopnost létat. Předem děkuji za odpověď.
Datum narození: 11.05.1996
Čas narození: 05:20
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Sen prozrazuje vícero věcí, které se zdají rozporuplné. Vaši slabou sebeobranu - proto utíkáte, ale na druhé straně i pocit bezpečí, protože v kritické chvíli dokážete uniknout. Zamyslete se nad svými vztahy s lidmi a učte se více spolupracovat. Jdete si v životě hodně za svým, přehlížíte signály od druhých lidí, a když byste se měla dostat do konfrontace něco s někým vyřešit, tak toho nejste schopna.
Jitulka2.11.2016 7:29:39
Popis snu: Dobrý den, přišla moje sestra i se strýcem, mi sdělit, že dědeček umřel- jenže dědeček stál vedle nich a sám mi řek.."dědeček umřel"...ale dědy jsem viděla jen já...normálně jsem s ním mluvila. Jinak je už 8 let po smrti. Bylo tak živý
Datum narození: 06.07.1981
Čas narození: neuvedeno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 V tomto obdodí řešíte své kořeny a také intuitivní napojení na svět mimo nás.. Sen vám ukazuje, že dědeček ač už je dávno mrtvý, stále jeho energie nějakým způsobem fungují v rodině, např. členové rodiny užívají jeho majetek nebo se řídí jeho radami.. Prostě - smrtí to vždy nekončí, pokud budeme mít pěkné vztahy s lidmi, v jejich srdcích budeme žít dál..


 
 
Nahoru