Vaše sny

Diskuze - vaše sny
Pokud chcete vložit sen nebo nad sny diskutovat, přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Vikina4522.3.2018 14:26:11
Popis snu: Omluvám se, špatně jsem si klikla, narodila jsem se v noci.
Datum narození: 04.12.1972
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (0) / Reagovat
Vikina4522.3.2018 14:24:14
Popis snu: Dobrý den, v lednu mi nečekaně zemřel manžel, bylo mu 40let.Zdalo se mi o něm v poslední době 2x.Sen sice nebyl stejný, ale vždycky se v něm vedeme za ruce. Co to může znamenat? Děkuji za odpověď
Datum narození: 04.12.1972
Čas narození: odpoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 To je mi líto.. Podle horoskopu je pro vás partnerství a blizkost muže velmi důležitá.. Sen vás přirozeně vrací tam, kde to bylo krásné a jak byste to chtěla mít znova.. Spojené ruce znamenají vzájemné pouto a důvěru. Svorně spolu.. Věřím, že podobný vztah ještě budete mít a nemusí to trvat příliš dlouho.
BAZD195929817.3.2018 10:48:43
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál asi po třetí zdálo se mi že hraji s učitelkou na klavýr. hrála jsem smutnou píseň. pak jsem šla domů ale náš dům vipadal úplně jinak než je. šla jsem trénovat lea klavýr byl úplně nahoře na půdě. tak jsem šla a najednou za mnou přišla má mladší sestra Lilinka a začala hrát píseň zněla jako píseň která byla dost srašidelná. ten klavýr jse nejmenoval klavýr ale jmenoval jse něco na L namůžu si vzpomenout. a pak zahřmněl hrom. začal velikí liják jako z konve a velká bouře a venku se najednou objevila něčí tvář a řekla: příjdu si pro tebe al na víc už si nemůžu vzpomenout děkuji za odpovď pak jsem se ráno probudila mokrá...?!
Datum narození: 13.01.2009
Čas narození: ráno
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Tento sen je hodně fantasní, prozrazuje že máte romantickou duši a že toužíte po pozornosti druhých, ale že ji nedostáváte v té míře, jakou potřebujete. O tom svědčí i skutečnost, že se to odehrávalo na půdě, tedy na vyvýšeném místě. Scénář snu je dost i strašidelný, protože jste citlivá bytost a nejste si patrně sama sebou jistá. Následný liják a bouřka svědčí o vašich emocích, které budou podobně rozbouřené. Máte v povaze dvě zcela odlišné stránky. Jedna je velmi klidná a optimistická, ale ta druhá dramatická a často sentimentální. Pravděpodobně neumíte ventilovat otevřeně své emoce jak by bylo potřeba a pak se vám projevují ve snu. Připusťme si, že bláznivě se smát nebo naopak plakat je zcela normální a pomáhá nám to zvládat všední situace.
Lalina28.2.2018 22:00:14
Popis snu: Dobrý den, poslední dobou se mi opakovaně zdají tři různé sny, žádný nijak pozitivní. První typ je vždy doma s rodinou, kde se normálně bavíme, ale všechno, co řeknu nebo udělám, má za následky negativní komentáře od příbuzných. Tento sen většinou žádným dramatickým vyvrcholením nekončí, ale nechá mne celý den přemýšlet, co jsem mohla svým milým udělat. Druhý druh snu je ten, kdy se ocitnu sama doma a mám nutkání jít se podívat k hlavním dveřím. Vždy vidím, jak se klika a zámek třesou, jako by se někdo snažil dveře odemknout (jednou jsem viděla i malé dítě, které mé dveře samo odemykalo, aby pustilo neznámou osobu dovnitř). Vždy ke dveřím přiběhnu a zámek držím, aby nešly dveře otevřít. Osobu, co se je snaží otevřít, neznám, ale podle hlasu je to muž, často mluví německy. Ze snu se vždy probudím s tím, že se muži podařilo dveře otevřít, ale nic víc už neuvidím, takže nevím, co je za nimi nebo kdo to je. Třetí a poslední sen se začal objevovat nedávno. Vždy začne tím, že někam spěchám, probíhám kolem mé základní školy a školky, až se zastavím v parku, kde vždy potkám neznámého mladého muže. Jakmile si mne všimne, začne říkat věci jako ,,Jak to, že jsi ještě naživu?" a rozběhne se za mnou. Ve snu se mne vždy snaží zachránit postarší žena, ale muž ji zastřelí, čímž končí i tento sen. Nemám tušení, co to může znamenat a sny jsou poslední dobou svou frekvencí poněkud nepříjemné. Předem děkuji za případné odpovědi.
Datum narození: 17.03.2002
Čas narození: 03:08
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
Lalinareagovat
 Ok lol
myyyc26.2.2018 9:49:36
Popis snu: Dobrý den, mám dva dotazy, co se týče mých snů. Asi dva týdny se mi zdál takový úsměvný sen a zajímalo mě, jestli může mít nějakou hlubší myšlenku. Byl jsem někde v nějaké chladné krajině, na plošině u studeného moře. Vyšel jsem na tu plošinu, zavolal jméno mého psa ze skutečného života a z moře se po chvíli vynořila kosatka. Vůbec mi to nepřišlo divné a měl jsem pocit, že se známe a že to tak je normální. Měl jsem najednou pocit, že musím jít za ní do vody a budeme lovit ryby, nicméně jsem váhal, protože voda byla studená a já byl z kosatky trochu nervózní. Nakonec jsem se rozhodl, že do vody půjdu, ale než jsem tam vlezl, jsem se vzbudil. Celou dobu snu jsem se cítil velmi dobře a příjemně a měl jsem v něm velmi dobrý pocit. Dále mám ještě jeden dotaz, co se týče mých špatných snů. V různých intervalech, ale opakovaně, se mi zdají sny, ve kterých se vyskytují hadi (normálně v životě nemám hady vůbec rád). Jsou v různých situacích, buď je ke mně někdo dává, nebo se objeví z ničeho nic. Sen většinou končí tak, že se ke mně had blíží a já chci křičet, ale nemůžu, potom mě had kousne a já se většinou po chvilce probudím. Sny mají různé pozadí a okolnosti, ale konce (uštknutí hadem) jsou vždycky stejné. Co to prosím může znamenat? Díky za odpovědi. :-)
Datum narození: 30.11.1991
Čas narození: dopoledne
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Oba sny jsou výstižné a dobře korespondují s vaším horoskopem. Vy sám jste typ člověka, který je na první dojem rezervovaný a máte problém hned se zapojit nebo projevit. Chladná krajina proto ukazuje i na váš život, nikde nikdo, ani do studeného moře se hned tak nepustíte. Kosatka je však velmi silné zvíře a pokud na ni voláte jménem svého psa, tedy jménem nejoddanějšího tvora na světě, jste si dobře vědom, že máte v životě opravdu mocného přítele a spojence, před kterým se můžete otevřít a můžete mu důvěřovat. Stačí jen překonat prvotní bariéru.. Na druhé straně hadi byli vždy symbol nebezpečí a také problémů. Skrývá se zde tedy pocit, že někteří lidé vám chtějí ublížit, uškodit, jsou pro vás nebezpeční, může se jednat o některé přátele. Avšak ruku na srdce. Každá akce vyvolává reakci a naopak. Zpytuje trošku svědomí, zda vy někdy svou přímočarostí a sklonem prosadit se nemůžete ublížit těm druhým, kteří vám to potom jenom v životě vrací..
BAZD1959298111.2.2018 12:31:44
Popis snu: Dobrý den, tento sen se mi zdál asi před týdnem. Sedím na pohovce a vedle mě je zeď ze které vylézají dva pavouci. Jeden větší, druhý menší, jsou stejní jen výškově odlišní. Vypadají jako Hvězdice z moře. Mají pět chapadel a vysoký, bodnatý krk bez obličeje. Potom někdo (nevím kdo) vzal toho největšího a dal ho na mě. Ve skutečnosti jsem cítila ty jeho nohy (vypadají jako chapadla). V další části jsem jela v autě s nějakými lidmi, které jsem nikdy neviděla. Dojedeme k nějakému domu a tam na nás střílí uspávacími šípy. Mě nestrefí ani dva další. Najdu východ ven se skleněnými dveřmi a zraněné tam odneseme. Ocitneme se v kanceláři firmi, kterou neznám. A další(poslední části) Jsem ve škole a tam máme hudební výchovu. Jde mi to moc dobře, ale paní učitelka říká: "Už zase jí to nejde."
Datum narození: 16.11.2006
Čas narození: 20:45
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Sny opakovaně ukazují na téma pocitu ohrožení a bezmocnosti. U štírů se strachy z malých zvířat vyskytují poměrně často. V podvědomí člověka je, že jsou to tvorové, kterým se obtížně brání, není možné se jí postavit čelem. S uspávacími šípy je to podobné, je to něco, co nás paralyzuje a činí bezmocnými. Ovšem ve snu jste se se zachovala jako hrdinka, protože uvnitř máte hodně silné mužské energie. Poslední sen s paní učitelkou prozrazuje vaši citlivost na to, jak vás lidé hodnotí, respektive, když vás považují za neschopné. Je to důležité, protože sama moc dobře víte, že jste velmi schopná, jen máte občas výchylky, kdy se to neprojeví, kdy jste naopak pasivní a proto vás lidé neodhadnou.
Mercucio883.2.2018 9:00:31
Popis snu: Dobry den, zdalo se mi v noci, ze jsem byla na svatbe kamaradce, ktera uz realne vdana je. Nicmene nejak jsem se ocitla za ni na obradu a byla jsem jejim svedkem. Svatba byla v nejakem hezkem dome, kde pozdeji vypukl pozar v kuchyni a vsichni jsme ho museli opustit. Ona byla ale ledove klidna a vubec neutikala, jen se tam motala mezi lidmi. Pamatuji si hodne koure. V zaveru snu, kdy jsem stala nekde na ulici (nejspis po ukonceni cele akce a uhaseni pozaru), prijel ke me cizi muz, ktery na te svatbe byl (mam snad pocit, ze varil pro svatebcane v kuchyni, v predchozich castech snu jsem ho jednou zahledla) a polibil me. Klidne a bylo to moc romanticke, najednou jako kdybych ho znala spoustu let. Zavalil me neskutecny pocit spokojenosti a vnitrniho klidu. Videla jsem jeho tvar, nikoho ale jemu podobnemu neznam. Ve skutecnosti jsem svobodna uz nekolik mesicu a po vztahu docela touzim. Bojim se taky, aby svatba nebo nevesta nebyly predzvesti smrti v rodine, nebo celkove pozar problemu. Dekuji.
Datum narození: 08.12.1988
Čas narození: v podvečer
Zobrazit diskusi (1) / Reagovat
moderniastrologiereagovat
 Zapomeňte nápovědy a staré výklady snů typu “Komu se o své svatbě zdá”... Vznikly v dávných dobách při jiném životním stylu lidí… a od té doby se jen bezhlavě opisují ve starých snářích. Pro vás je symbol svatby naopak něco pozitivního, protože vaše kamarádka je již vdaná a její vztah je šťastný. To, že jste na její svatbě svědkem, ukazuje že ji v životě provádíte tímto šťastným obdobím, kdy vstoupila do nové životní etapy, ve které se jí daří. I vy toužíte udělat podobný životní krok, o čem svědčí i polibek od muže, který je vám sympatický. Je to jen důkaz vaší touhy po partnerovi, který by také s vámi pokračoval životem a protože se to odehrává na svatbě, v lidském životě opravdu důležitém a oficiálním aktu. Ani požár nemusí znamenat nějaké neštěstí nebo reálné ohrožení požárem v životě. Koneckonců na svatbě se nikomu nic nestalo a požár začal v kuchyni, kam oheň ve skutečnosti patří, a odkud posléze vyšel - živý a zdravý i váš nápadník. Samozřejmě jste někdy hodně impulsivní typ, takže si v následujícím měsíci dávejte trošku pozor a zpomalte. Požár však znamená jen intenzitu události a také vašich emocí. Pokud vám do života přijde nový vtah, bude to velmi náhlé, intenzivní a spalující. Poddáte se rychle vášni a vztah půjde dopředu mílovými kroky. No a z pohledu astrologa vám musím říci, že letos a příští rok máte velmi dobré šance podobný vztah najít.


 
 
Nahoru