Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala. Čím více jsem se této myšlence bránila, tím více mi chodilo do života znamení, že by tomu tak mělo být. Shodou okolností jsem se v Praze seznámila s profesionální kartářkou. Od ní jsem dostala své první Tarotové karty a měla možnost se účastnit, jejích profesionálních výkladů. Pod jejím vedením, jsem si potvrdila svoji schopnost si toto prastaré umění osvojit a zvládnout. Pomáhá mi v tom i má schopnost pracovat jako médium. Mými prvními klientkami byly kamarádky a známé, které mi pokládaly otázky, a já jim k jejich velké spokojenosti z tarotových karet četla. V kartách hledám odpovědi na nefunkční vztahy, jakou profesi si žádá duše, kde člověk chybuje a projevuje se to na zdraví atp. Při odpovědích využívám také znalostí z oblasti zdravé výživy, kdy čerpám ze svých zkušeností s minulosti, kdy jsem byla detoxikační poradkyní a trenérkou fitnessu. Ve své práci se snažím se klientům předat co nejkvalitnější a nejobsáhlejší odpovědi a návody k tomu, aby mohli žít radostný a plnohodnotný život. Největší odměnou pro mě je odcházející klient s úsměvem ve tváři a nadějí na pozitivní změnu.

Nejnovější články astrologa

Dnešní  horoskop pro všechna znamení  - 2. březen /  Karta dne -  Pád ega, změna, uvolnění z pout.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Víkendová předpověď z Tarotových karet. Denní karta je alarmující v tom, že je dobré propustit to, co nás svazuje zvenčí nebo tam, kde jsme se sami zavřeli před světem. Doporučuji k poslechu denní kartu na koci příspěvku.

Dnešní horoskop pro všechna znamení - 1.březen  /Karta dne - Slunce, radost.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Máme tady první březnový den a první předpověď tohoto měsíce. Denní karta je radostná, pozitivní. ☀ Obklopujte se dětmi a buďte radostní jako ony. Více v kartě k poslechu na konci příspěvku.

Další články autora
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu