Jana Fišerová

Jana Fišerová

  • Specializace: Astrologické poradenství Výklad karet Výklad snů Numerologie Kyvadlo
  • karty.vyklad@email.cz
  • 603 770 115
  • Frýdek-Místek

Provádím výklad z tarotových karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty Symbolon, Cikánské karty, karty madam Lenormand, Madžong, Tarot magie Druidů, runové karty apod. Chci Vám pomoci najít lásku, spokojenost, bohatství a prostřednictvím karet ukázat cestu, jak žít v harmonii a v souladu s okolím i se sebou samým. Položte konkrétní otázku, dostanete konkrétní upřímnou a srozumitelnou odpověď. Tarotové karty jsou úzce spojeny s numerologií a astrologií. Budete-li mít dojem, že překážky ve svém osobním životě nemůžete zdolat, nabízím Vám dalšího pomocníka, a to numerologický a astrologický rozbor Vaší osobnosti. Ten totiž dokáže odkrýt naše slabosti, přednosti, příčiny našich neúspěchů. Pochopíte své karmické zadání, svou povahu, své nadání, zájmy i náročné problémy. Jste-li vyzbrojeni těmito informacemi, dokážete lépe uspořádat svůj život a plnohodnotně ho prožít. Další doplňující údaje vám mohu nabídnout prostřednictvím kyvadla a výkladu snů. Bližší informace pro vaši osobu ohledně osobního výkladu, numerologie nebo horoskop mohu sdělit i mailem fiserovaf-m@post.cz , nebo telefonem 558 62 33 84. Více informací najdete také na https://www.dobrekartarky.cz/products/jana-fiserova/.

Nejnovější články astrologa

Jaký bude týden od 17. 6. 2024 do 23. 6. 2024 podle kartářky

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Výklad pro tento týden připravila kartářka Jana Fišerová. „Žádný skutek laskavosti, ať je jakkoli malý, není nikdy zbytečný“ (Ezop).  Bližší informace pro vaši osobu mohu sdělit emailem nebo telefonem, více na konci článku.

Jaký bude týden od 10. 6. 2024 do 16. 6. 2024 podle kartářky

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Výklad pro tento týden připravila kartářka Jana Fišerová. Kromě obvyklé predikce vás seznámím s tím, jak vaše znamení vidí známí astrologové. Bližší informace pro vaši osobu mohu sdělit emailem nebo telefonem, více na konci článku.

Další články autora
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu