Zpět na články

Nejmilejší znamení zvěrokruhu

Výsledky ankety o "Neprotivnější znamení zvěrokruhu a spuštění ankety nové "O nejmilejší znamení zvěrokruhu"

Nejmilejší znamení zvěrokruhu

Uplynul zase nějaký čas, kdy jste mohli hlasovat v další anketě a to prostřednictvím odpovědí na otázku: "Které znamení je dle vašich osobních zkušeností, to nejprotivnější?"

Anketa trvala déle, než obvykle, protože se vám zřejmě nechtělo moc na takovou otázku odpovídat a v důsledku toho přišlo méně odpovědí, než tisíc, které jsme si dali za cíl.

Nicméně i konečných 787 hlasů, je dostatečné množství na to, aby se ukázaly rozdíly, mezi jednotlivými znameními.

A opět se vytvořilo několik skupin znamení, které měly obdobné počty hlasů.

První skupinu tvoří znamení Berana, štíra a Blíženců. Tato znamení přesvědčivě v tabulce protivnosti s poměrně velkým náskokem, vítězí.

A není divu. Berani jsou jednoznační a když se jim něco nelíbí, tak to dají důrazně a jednoznačně najevo. Na nějakou diplomacii nehrají. štíři jsou zase pro mnohé znamení tajemné, neznámé a mnozí se jich proto obávají. Vždy se totiž bojíme toho, co neznáme. Navíc zkušenosti s rozzlobeným štírem ukazují, že je proč se bát. No a Blíženci jsou sice zábavní, chytří, ale nevyzpytatelní. Blíženec díky své vnitřní rozdvojenosti, sám neví, co v příštím okamžiku provede, řekne atp.. A to také lidé moc rádi nemají. Co je nevyzpytatelné, to je pro ně nebezpečné.

Čtvrté znamení Lva, které sice dost ztrácí za úvodní trojicí, ale zase má náskok před dalšími, také není překvapením. Lvi jsou znamení, které chce šéfovat a šéfové, také nebývají v oblibě. Naštěstí Lvi bývají také srdeční a velkorysí, takže také získávají pozitivní body.

Dalších sedm znamení se postupně seřadilo s menšími odstupy mezi sebou.

Poslední Střelci si toto umístění zasloužili zřejmě pro svůj neustálý optimismus a nadšení s nímž kráčí životem. Sice to mají tak, že "co na srdci, to na jazyku", ale dělají to takovým způsobem, že jim to každý rád odpustí.

A nyní se pustíme do další ankety a to:

"Které znamení je podle Vašich osobních zkušeností, Je to NEJMILEJší?

A představa je zase stejná:

Každý kdo bude hlasovat, tak se zamyslí, koho ze svého okolí s takovou vlastností zná (a z vlastní zkušenosti vím, že v každé skupině lidí se minimálně jeden takový jedinec nachází) a napadne jej např.: "Karel - ten se stále snaží všem udělat radost, na každého se usmívá, rozdává dárky a prostě je moc milý atp. A kdy on to slavil narozeniny? Koncem března jsme přece slavili ... " A hlasuje pro znamení, které panuje koncem března ...

Výsledky ankety "Které znamení je to nejprotivnější ke dni 21.3.2023

 

 

Nejprotivnější znamení zvěrokruhu

Výsledky ankety "Které znamení nejvíce porušuje sexuální tabu ke dni 25.11.2023

Hlasovalo 968 respondentů.

Opět uplynul nějaký čas od zahájení poslední ankety a to na téma sexuální tabu.

A opět výsledky ankety jsou zajímavé a ukazují na to, že mezi jednotlivými znameními existují v přístupu, velké rozdíly. Lze tak soudit, že tvrzení materialistických skeptiků, že astrologie je blbost, že jsou to jen výmysly, pro důvěřivé hlupáky, rozhodně nejsou opodstatněné. Jak jinak vysvětlit propastný rozdíl mezi hlasy pro nejsexuálnější znamení štíra na straně jedné a hlasy pro diplomatické, na krásu zaměřené, váhavé znamení Vah?

A jak se dají okomentovat ta medailová umístění?

U štírů je to jen potvrzení toho, co se všeobecně ví, že je sex a sexualita ovládá a to i přes to, že to nikterak navenek najevo, nedávají, Blíženci na druhém místě potvrzují svou nezměrnou zvědavost a ochotu vyzkoušet vše a třetí Lvi, se díky své potřebě předvádět a toužit po obdivu a pochvale, také nezaleknou ničeho.

Umístění znamení na konci žebříčku, lze také poměrně snadno okomentovat. O posledních Váhách již bylo napsáno, že mají rády nekonfliktnost, krásu a harmonii, což mnohé tabuizované praktiky, rozhodně neprezentují, předposlední Ryby jsou zase jemné, něžné, idealistické, takže ani zde nelze hledat nějaké sklony k sado - masu atp., a konečně Raci, kteří jsou také na chvostu, mají snadné vysvětlení - jsou zaměřeni na domov, rodinu, tradice a to znamená, že ani sem nějaké extrémní sexuální praktiky, nebývají.

A protože doba je teď hodně dramatická, tak můžeme zkusit další anketu, která s ní, bude v souladu.

Takže startuje anketa nová a to:

"Které znamení je podle Vašich osobních zkušeností, JE TO NEJMILEJší?

A představa je zase stejná:

Každý kdo bude hlasovat, tak se zamyslí, koho ze svého okolí s takovou vlastností zná (a z vlastní zkušenosti vím, že v každé skupině lidí se minimálně jeden takový jedinec nachází) a napadne jej např.: "Karel - ten mi pořád dělá nějaké návrhy, chce něco zkusit, přesvědčuje mě atp. A kdy on to slavil narozeniny? Koncem března jsme přece slavili ... " A hlasuje pro znamení, které panuje koncem března ...

Sdílet na Facebooku
Milan Gelnar

Milan Gelnar

Astrologické poradenství Hvězdná cesta Focení aury a měření čaker Profesionální výklady horoskopů

Jmenuji se Milan Gelnar a pracuji jako profesionální astrolog. Upozornění: Došlo ke zneužití jména a fotografií astrologa Milana Gelnara a někdo podvodně láká z lidí peníze za nějaké jasnovidné služby a amulety. Nic takového pan Gelnar nenabízí.

Podobné články

Které znamení je to nejbohatší?

Které znamení je dle vašich osobních zkušeností to nejbohatší. Hlasujte v anketách na webech Zvěrokruhu

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu