Zuzana Antares

Zuzana Antares

Studuji skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka a zákonitosti běhu věcí i našeho osudu od roku 1982. V posledních třiadvaceti letech se profesionálně zabývám poradenstvím, které mi předtím bylo koníčkem. Zde využívám netradičních technik, kombinujících metody předvídání, tradici západního hermetismu, psychoanalýzu a moderní formy práce s osobností. Založila jsem a vedu Školu věšteckých umění a esoteriky v Brně a Českou tarotovou školu. Jsem hlavou magického řádu Malé opatství thelémské. Napsala jsem dvanáct knih. Sedm knih je o tarotu, zbylé o věštectví, čarodějnictví a magii.

Každý rok se můžete přihlásit do mnou vedených nebo uspořádáávaných distančních a kombinovaných dálkových kurzů i dlouhodobějších studiích. Kurzy jsou zaměřené na praktické obory, studia vedou hlouiběji k poznání sebe sama či porozumění univerzálním,principům - případně obojí. K duchovnímu seberozvoji směřuje čtyřletý obor Tarot v původním hermetickém pojetí. Podrobnosti hledejte na webu školy na stránce magick.cz.

Nejnovější články astrologa

Naučení o magických kruzích

Čarodějnictví a magie Okultní vědění

Magický kruh je východiskem pro rituál. I kdybychom o magii nevěděli nic víc, než nám nabízí produkce americké kinematografie, stoupneme si podvědomě při obřadu do kruhu, když je nás víc, anebo si místo obejdeme, pokud jsme sami; možná z potřeby před obřadem obejít obzor? Nad magickým kruhem se často nepřemýšlí, patří k rituálu jaksi automaticky.

Strom Života jako základ poznání světa

Transformace Slunce, měsíc a planety Čarodějnictví a magie

Základními stavebními prvky Stromu Života je deset bodů, tzv. sefirot. Každý z těchto bodů vyjadřuje nějaký způsob bytí, resp. úroveň vědomí. Jsou to konstanty, které jsou statické a dané. Mezi některými ze sefir vedou spojnice nebo cesty, kterých je 22 a vyjadřují komunikaci. V nich je dán pohyb a vývoj.

Další články autora
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu