Zuzana Antares

Zuzana Antares

Studuji skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka a zákonitosti běhu věcí i našeho osudu od roku 1982. V posledních třiadvaceti letech se profesionálně zabývám poradenstvím, které mi předtím bylo koníčkem. Zde využívám netradičních technik, kombinujících metody předvídání, tradici západního hermetismu, psychoanalýzu a moderní formy práce s osobností. Založila jsem a vedu Školu věšteckých umění a esoteriky v Brně a Českou tarotovou školu. Jsem hlavou magického řádu Malé opatství thelémské. Napsala jsem dvanáct knih. Sedm knih je o tarotu, zbylé o věštectví, čarodějnictví a magii.

Každý rok se můžete přihlásit do mnou vedených nebo uspořádáávaných distančních a kombinovaných dálkových kurzů i dlouhodobějších studiích. Kurzy jsou zaměřené na praktické obory, studia vedou hlouiběji k poznání sebe sama či porozumění univerzálním,principům - případně obojí. K duchovnímu seberozvoji směřuje čtyřletý obor Tarot v původním hermetickém pojetí. Podrobnosti hledejte na webu školy na stránce magick.cz.

Nejnovější články astrologa

Etická pravidla výkladu osudu

Astrologie a horoskopy Budoucnost Tarot a výklad karet

Věštbou nelze odhalit celou skutečnost, pouze její určitou část. Každý poradce je schopen odhalit jinou část, proto mohou mít různí věštci různé pohledy. Každému člověku během výkladu zdůrazněte, že se můžete mýlit. Tím zabráníte nežádoucí vazbě na vaši věštbu.

Tajemství esoteriky II.

Čarodějnictví a magie Okultní vědění

Kabala a tajemství vesmíru O kabale, jejím významu, smyslu, počátku, případně možnostech, kolují mnohé zvěsti psané laiky, které nepřesně nebo nepravdi-vě popisují její význam. Pokusme se teď podívat na tuto tajemnou nauku jednak v historicko-magických, jednak v symbolických souvislostech, abychom aspoň částečně poodhalili její význam, tak jak jej užívali dávní zasvěcenci.

Další články autora
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu