Zpět na články

Dnešní horoskop - neděle 6. 8. 2023

Denní karta- soutěžení, zdravé porovnávání sil, mocenské hry. Předpověď pro všechna znamení Zvěrokruhu na první srpnovou neděli. Necháte se inspirovat?

Dnešní horoskop - neděle 6. 8. 2023

V lidské společnosti shledáváme tři hlavní příčiny sporů. První je soutěžení, druhá nedůvěra a třetí touha po slávě.“ Thomas Hobbes

Výklad pro báječný den a pro inspiraci  připravila kartářka Ilona.*

Beran 

Využijte dnes energii, která vám pomůže rozpoznat, kde jste byli předpojatí a to vám nedovolovalo učinit jednoznačné rozhodnutí. Zůstaňte nezávislí, masku, kterou jste si nasadili k obraně už dnes sejměte a buďte svobodní, nečiňte žádné ukvapené kroky, které by vás mohly  posunout o krok dozadu. Pozor na ostrý jazyk, slova vyřčená v tento den už se nedají vzít zpět. Setkání se ženou středního věku by mohlo být pro vás přínosné, pokud vám poradí, jak se posunout v práci.  Bylo by dobré doplnit vitamín C, máte rádi zelňačku?

Afirmace: Tím, že jsem věrná sama sobě, pomáhám partnerovi najít sebe sama.

Býk

Dnes byste měli zavést do svých stravovacích návyků nový řád, odlehčenou stravu a více se věnovat svému zdraví. To se týká jak vnější, tak vnitřní krásy. Masáž obličeje a šíje vám dnes udělá radost nebo i vy někomu tímto můžete vykouzlit úsměv na duši a ve tváři.  I o víkendu je vhodná rehabilitace a protahování celého těla. Podnikání v oboru v oblasti masáží a kosmetických salonů má dnes na růžích ustláno. Využijte logické uvažování a argumenty podložené rozumem, nebuďte sobečtí, zbytečně se nedohadujte a  buďte trpěliví. Pozor na nevěru a žárlivost.

Afirmace: Vypínám a uvoňuji se.

Blíženci

 Umění přijmout partnera i v jeho odlišnostech, uznání kosmického řádu a jeho protikladů, odstranění napětí ve vztazích, to vše dnes můžete zažít na pohodu, proto zaplašte neblahé myšlenky a  místo toho, abyste svou energii plýtvali v malicherných hádkách, byste se  měli učit partnera přijmout v jeho rozdílnosti, aniž byste ho chtěli měnit. Darujte kytici sobě nebo nějakému milovanému člověku. V oblasti zdraví je vhodné doplnit vápník a ten je nejvíce obsažen v sedmikráskách. Nemusíte z nich dělat čaj, můžete si je čerstvé přidat do hotové polévky.

Afirmace: Uznáním protikladů se stávám úplným.

Rak

Zkuste projevit svoji píli a nebojte se ukázat okolí ve vaší skutečné podstatě. Někdy je potřeba dát  do práce a vztahů více vášně a odhodlání a nyní je čas, se těchto pocitů nebát a naopak je využít ku prospěchu věci. Seberealizaci  nejlépe vyjádřéte v podobě vašich největších talentů, zavzpomínejte, co vám nejvíce šlo v dětství.  Určete asi cíl a za tím jděte, v poklidu, abyste mohli vnímat, co k vám samo přichází, nenechte okolí, aby vám mluvilo do vašich plánů a odhodlání. V oblasti zdraví vyměňte bílý cukr za březový nebo stevii, popřípadě javorový sirup. Vaše slinivka to přivítá a odvděčí se vám rychlejším spalováním.

Afirmace pro tento den: Jsem usmířený s vlastními pocity.

Lev

 Ve vztazích buďte uvědomělejší, když se rozpouštíte jeden ve druhém a pozorujte, jak se vaše sexualita pozvolna mění, zklidňuje a přitom i sílí a tělesnost ztrácí na  významu. Vztahy ovlivňují naše ledviny, těm jsou podřízena kolena, proto dopřejte péči těmto orgánům, popíjením přesličkového a kopřivového čaje nebo i sedací koupelí z těchto bylin nebo z mořské soli, taktéž je účinné přikládání teplých sáčků z mořské soli  na ledviny.

Afirmace: Prožívám svou sexualitu v uvědomění a Lásce.

Panna

Provází vás smutek a zažíváte bezesné noci? Proč tomu tak je? Překážku nelze obejít, je potřeba ji pochopit. Bylo by dobré opustit prostředí, které vám dlouhodobě způsobuje oslabení, a to nejen plic. Z čeho máte obavy? Pokud to nejsou obavy ze současnosti, pak se hlásí o očištění  vaše podvědomí. Je možné, že chce vyjít na povrch něco  z dětství, čemu jste tenkrát nerozuměli.  Rozklíčovat situaci mohou  rodinné konstelace nebo si zameditujte na rodinné vzorce. Udělejte nějakou změnu, hledejte východisko z této ubíjející se situace.   https://www.csfd.cz/film/8766-pan-prilivu/prehled/

Afirmace: Odpouštím sobě i druhým současné i minulé chyby tím, že je poznávám a chápu.

Váhy

Připravte se na to, že budete potřebovat odvahu, pokud by se objevily nepřiměřené změny. Je možné, že budete řešit spor se sousedy nebo v jiných vztazích, zachovejte tedy trpělivost a rozvahu. Vaše myšlenky by se pro vás měly stát přesvědčením, abyste byli schopni uskutečnit cíle, pro které se budete muset angažovat. Neutíkejte před zodpovědností. Varujte se před nedůsledností a povrchními city, které  jsou dosud polovičaté a vlažné. Stůjte si za svou pravdou. Pokud máte v plánu začít s tréninkem, je vhodné začít s malými sériemi a postupně přidávat zátěž. V opačném případě byste si namohly svaly a šlachy.

Afirmace: I v boji zůstává moje srdce otevřeno.

Štír

V zaměstnání se může náhle objevit úspěšný obchod, nebo výhra, které mohou vzbudit rozruch. V osobních vztazích máte možnost získat dobrou  životní partii. Dnes byste se měli zaměřit na překonání vlastnických nároků, nastavit si otevřené dávání a přijímání propojení Lásky, tvořivosti a duchovní výměny. Zisk ve vztahu znamená, že dostanete tím více, čím více se  o svou Lásku budete dělit. A to třeba s okolím, pro které bude vaše zamilovanost i upřímná Láska nakažlivá. Tím se naplní kosmický zákon hojnosti. Využijte příznivý okamžik a vydejte se hledat poklad, udělejte něco, co jste dlouho odkládali. Což takhle si vsadit sportku?

Afirmace: Dělím se o svou Lásku otevřeně a poctivě.Čím víc dávám, tím víc dostávám.

Střelec

Prověřte  své ideály s konkrétní skutečností, ty v pravý čas přinesou ovoce. Je možné, že se setkáte se zákeřností a bojovnou náladou, lstí a záludností. To může být  v zaměstnání, tak i v partnerském vztahu ze strany partnera. Dovolte svým emocím, aby vyšly na povrch, projevte svůj hněv. Vypusťte páru, dovolte tím očistit nahromaděný tlak. Ocení to vaše duše. Pokud budete ve střehu a připraveni, máte větší šanci tím projít bez úhony. Je dobré si svou očistu ohlídat, aby se neproměnila v agresivitu.

Afirmace: Dosahuji svých cílů v harmonii se svým partnerem.

Kozoroh

Říká se, že úspěch si najde toho, kdo postupuje uvážlivě a pomalu, toho, kdo si vše promyslí do detailů. Dnes proto plánujte a buďte u toho otevřeni změnám, riziku i nečekané události. Chce to být otevřen svým pocitům a emocím, abyste se po příchodu úspěchu uměli opravdově radovat. Vaše myšlenky nechť ovlivní druhé a vedou i je k inspiraci a efektivní komunikaci. Bude prověřována velkomyslnost, ochota pomáhat a tolerance obou stran. Ve vztazích projevte taktéž porozumění a toleranci.

Afirmace: Vděčně užívám daru našeho úspěchu.

Vodnář

Hledejte nový cíl a za ním se vydejte, neměli byste ustrnout na vavřínech. Je na čase vyvinout snahu a hledat nové cíle a úkoly. Ve vztahu byste též měli zažít radostné chvíle, třeba jen tím, že si všimnete zdánlivě bezvýznamných gest, které jste předtím neviděli a změníte něco, co ještě není  ideální a tím zlepšíte vývoj vašeho vztahu. Vydejte se na výlet  třeba s přáteli tam, kde jste ještě nebyli a bude to pro vás nové a poprvé.

Afirmace: Sdílím své vnitřní a vnější bohatství se všemi lidmi , kteří jsou mu otevřeni.

Ryby 

Dnes můžete obdržet dar nebo nečekanou pomoc. Někde uvnitř sebe víte, že se otevírá splynutí s vesmírem, že se ukončuje nějaký cyklus a přichází nový, slibný začátek. Volbou vhodné komunikace můžete vyniknout v roli poradce v kterékoliv tvůrčí oblasti. Pokud někdo v tento den cestuje do zahraničí, měla by to být velmi úspěšná cesta. Někoho může překvapit návštěva z Ameriky. V oblasti zdraví věnujte péči fyzickému tělu, cvičením, masážemi, protahováním.

Afirmace:Jsem teď otevřena velikému naplnění.

Přeji všem báječný, letní den.

Výklad pro inspiraci připravila kartářka Ilona.*

Denní kartu si můžete poslechnout na mém kanálu YT 

@vykladkaret-ilona1352.   Dnešní horoskop - neděle - zdravé soutěžení, porovnávání sil. Murphyho zákony.

Pro osobní, telefonický nebo písemný výklad se neváhejte ozvat … illa.brejchova@seznam-cz

Sdílet na Facebooku
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Tarot Výklad karet Kyvadlo

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Podobné články

Dnešní horoskop  5.12.2023 / denní karta - vyčkávání na sklízení  plodů

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Okultní vědění

Úterní předpověď pro všechna znamení Zvěrokruhu. Denní karta ohlašuje dobu zrání. Nestahujte kalhoty, když brod je ještě daleko. Ať je vám výklad ku prospěchu. Hezký prosněžený den.

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu