Zpět na články

Jaký bude týden od 20. 11. 2023  do 26. 11. 2023 podle kartářky

Výklad pro tento týden jsem připravila podle Tarotu. Uvedená kouzla mohou využít i jiní zrozenci Zvěrokruhu.

Jaký bude týden od 20. 11. 2023  do 26. 11. 2023 podle kartářky

Berani

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 12, 15, 19, 20, 24, 30. Umíte vydělat peníze, učíte se novým věcem za pochodu, i z mála dokážete vytvořit poklad. Při procházkách v přírodě hledejte padající listy. Jestli se vám podaří chytit list před dopadem na zem, dostane se vám požehnání přímo od Matky Přírody. Dejte si list do peněženky a noste ho s sebou do konce prosince. Budete chráněni před zlem a dary se vám budou jen sypat. Pokud chytnete listy dva, přinese vám ten druhý osudový protějšek, vaši pravou lásku.

Býci

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 3, 4, 7, 15, 17, 21. Měli byste se více hýbat, běhat, jezdit na kole, věnovat se bojovým sportům. Někteří zrozenci by se měli hlouběji věnovat problémům finančnictví a uvědomělému zacházení s penězi.  Nedovolte, aby překážky ovlivnily vaše zdraví. Každé ráno se na sebe dívejte do zrcadla a opakovaně si říkejte, jak jste krásní a přitažliví. Uvařte si heřmánkový čaj, potírejte se jím, abyste voněli a přitáhli k sobě osobu, po níž vaše srdce touží.

Blíženci

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 1, 6, 14, 16, 28, 31. Rádi diskutujete a vzbuzujete zájem opačného pohlaví. Budete hodně zváni na různá společenská setkání, protože umíte vyprávět zábavné historky. Nesmíte samozřejmě vynechat dvoření a uhlazenost, pokud se ve společnosti chcete stát i lovcem. Rozmazlujte se voňavou koupelí. A pokud chcete k sobě přivábit lásku, přidejte do vody hrnek mořské soli, půl hrnku jedlé sody, lžíci sušené levandule a lžičku heřmánkového čaje.

Raci

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 1, 10, 19, 20, 23, 27. Nejspokojenější budete doma, v teple, se sklenkou červeného vína. Žhavou sílu lásky vyvolejte pomocí červeného šátku nebo červených šatů, muži mohou vsadit na červený svetr nebo červenou kravatu. Zapalte červenou svíčku, pohodlně se posaďte, dýchejte zhluboka a opakujte si několikrát větu, v níž vyjádříte, co od nové lásky očekáváte. Sílu přitažlivosti můžete znásobit sexy červeným prádlem. A pokud vás přepadne sentimentální nálada, plačte.

Lvi

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 5, 9, 11,12, 14, 26. Ještě do závěru roku musíte stihnout služební cestu nebo dovolenou. Aspoň se zbavíte na chvíli nudného stereotypu. Máte-li nějaké osobní přání, přivolejte ho pomocí následujícího kouzla. V parku nebo u vody si najděte několik oblázků. Umyjte je a položte v noci během novoluní před sebe. Okolo oblázků nasypejte šafrán, a to ve směru hodinových ručiček. Vyslovte své přání, požádejte o pomoc svého anděla strážného, pomodlete se a pak šafrán i oblázky zameťte a vložte do krabice. Tu dejte pod postel a nechejte ji tam do konce kalendářního roku.

Panny

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku:  1, 4, 13, 17, 18, 25. V náručí partnera se cítíte dobře. Jeden bez druhého nedáte ani ránu. Chcete-li zabezpečit svůj dům nebo byt před zlem, nechejte v každé místnosti mističku se solí. Sůl vstřebává veškerou negativitu. Tento rituál opakujte každý den ráno, sedm dní. A později kdykoliv, když cítíte v osobním prostoru špatnou energii. Sůl samozřejmě nesmíte konzumovat, je třeba ji vyhodit. Slanou vodou můžete potírat i parapet, dveře, prahy, kliky.

Váhy

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 3, 9, 15, 16, 25, 27. Umíte se vkusně oblékat, držíte krok s aktuálními módními trendy. Při hovoru s kýmkoliv flirtujte a nešetřete komplimenty. Bude se vám ohromně dařit v oblasti navazování nových vztahů.  Chcete-li se nějakého problému zbavit, sepište si nebo nakreslete na papír to, co vás trápí. Text nebo obrázek uchopte do obou rukou a postavte se před oheň v krbu. Nahlas vysvětlete, čeho se chcete zbavit a proč. Vnímejte očistnou moc plamenů, pak vhoďte papír do ohně a sledujte, jak hoří. Plamenům vyjádřete svůj vděk.

Štíři

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 2, 5, 7, 11, 18, 22. Zkontrolujte si stav svého účtu a i nadále šetřete. Na přelomu roku vás mohou nepříjemně překvapit nečekané výdaje. Málo se smějete, často máte špatnou náladu a své emoce přenášíte i na své okolí. Do koupele si přidejte pár kapek esenciálního oleje  máty peprné  a půl litru  mátového čaje. Použijte, pokud můžete,  mátový šampon a mátové tělové mléko. Z koupele vyjdete osvěženi, negativní energie zmizí, zvýší se vaše osobní vibrace.

Střelci

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku:  6, 7, 11, 13, 18, 20. Váš životní styl se postupně začne měnit. Někteří zvolní, jiní své osobní tempo zrychlí. Záleží na věku, pohlaví, zaměstnání, zdravotním stavu. Potřebujete-li  více peněz, využijte Kouzlo hojnosti. Pár lístků bazalky vložte večer do misky s vodou, ráno lístky vyjměte a nechejte je oschnout na parapetu. Do výluhu ponořte prsty, jimi potřete kabelku, peněženku a další místa, kde máte peníze. Až lístky bazalky uschnou, vložte si je do peněženky a nechejte je tam do konce letošního prosince.

Kozorozi

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 1, 6, 9, 11, 13, 28. Některé ženy budou zklamány přístupem svých nápadníků, když jim sdělí, že se v brzké době stanou tatínky. Někteří zrozenci budou pod vlivem mlhavého počasí a dlouhých listopadových nocí bojovat s chmurami a starými démony – starostmi. Budou se cítit unaveně, vyčerpaně a osaměle.  Ranní skleslost odstraní čaj z bergamotu. Při jeho popíjení ucítíte, jak se zlepšuje vaše nálada, zbavujete se úzkosti a opět se radujete z maličkostí, které vám život přináší.

Vodnáři

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 2, 5, 8, 16, 17, 29. Pozor si dávejte na kreditní karty, během předvánočních nákupů si je pečlivě hlídejte. V práci budete mít tolik povinností, že si na úklid i na pečení cukroví objednáte raději odborníky. Jestli máte více zájemců nebo zájemkyň o vaši osobu, a nevíte, koho si vybrat, použijte toto kouzlo. Provádí se v noci o úplňku a je nutno se při něm zaměřit na vlastnosti budoucího přítele, nikoliv na jeho fyzickou stránku. Dvě růžové svíčky potřete jasmínovou esencí, upevněte je do svícnů. Na stůl položte kousek čistého papíru a svícny umístěte po jeho obou stranách. Svíčky zapalte a na papír si pod sebe zapište sedmkrát jméno jednoho, do vedlejšího sloupce sedmkrát  jméno  druhého ctitele atd. Požádejte Vesmír, aby vám pomohl s rozhodnutím. Papír složte, dejte si ho pod polštář. Ten pravý je ten, o němž se vám bude v noci zdát.

Ryby

Vaše čísla pro období do konce kalendářního roku: 7, 8, 12, 14, 16, 21. Nezapomínejte, že kdo se umí dětsky pomodlit, zbaví se mnoha starostí. Začněte častěji chodit do sauny. V těchto dnech přijdete na to, že člověk, o kterého jste tolik usilovali,  vám štěstí nepřinese. Uspořádejte doma posezení pro své přátele a vyzvěte je, aby s sebou přivedli dva své kamarády. Je to skvělá příležitost, jak se nenásilnou formou s někým seznámit. Nejlepší doba na uspořádání oslavy je páteční večer. Na stůl dejte bílý ubrus, červené květiny, čerstvé ovoce, čokoládu a oříšky. Těsně předtím, než dorazí hosté, obejděte místnost ve směru hodinových ručiček a opakujte větu – aby Amorův šíp nalezl a zasáhl svůj cíl.

Sdílet na Facebooku
Jana Fišerová

Jana Fišerová

Astrologické poradenství Výklad karet Výklad snů Numerologie Kyvadlo

Provádím výklad z tarotových karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty Symbolon, Cikánské karty, karty madam Lenormand, Madžong, Tarot magie Druidů, runové karty apod.

Podobné články

Jaký bude týden od 27. 11. 2023  do 3. 12. 2023 podle kartářky

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Výklad pro tento týden jsem připravila podle karet Symbolon. Prosinec byl u starých Římanů měsícem zasvěceným Saturnovi. Slavily se tak zvané Saturnálie, nevázané svátky radosti. Na prosinec připadají na jedné straně ty nejtemnější dny roku, na straně druhé vítáme zimní slunovrat. Tento měsíc je obzvlášť vhodný k provádění rituálů a k věštění.

Víš, kam mylně investuješ energii?

Tarot a výklad karet

Znáte ten znepokojivý pocit, když zjistíte, kolik práce vás čeká, kolik úkolů je třeba ještě zvládnout, v zaměstnání, doma a vy byste zrovna dnes měli náladu se věnovat jen tomu, co vás...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu