Zpět na články

Dnešní horoskop  5.2.2024 / Karta dne - Soutěživost, konkurence.

Máme tady nový pracovní týden. Jaká je předpověď pro vaše znamení? Karta dne je o soutěživosti, více si věřte.

Dnešní horoskop  5.2.2024 / Karta dne - Soutěživost, konkurence.

„Dokázali bychom více, kdybychom se honili za svými sny místo za svou konkurencí.“ Simon Sinek

Výklad pro inspiraci vyložila kartářka Ilona. *

Beran

Mějte své finanční prostředky pod kontrolou, tento den přeje financím, dlouhodobým projektům a pracovní vizi. Zúročte tyto myšlenky do vašeho dění právě teď. Projevte své nadšení pro nové projekty a nebojte se ukázat okolí ve vaší přirozenosti. Čas pracuje pro vaši budoucnost, stůjte pevně nohama na zemi a počínejte si tak, aby ste dospěli k patřičným výsledkům.

Afirmace: Moje Láska je místem mé síly.

Býk

V mezilidských vztazích se zaměřte  na objektivitu, zvolte diplomacii a kompromis. Vedoucí pracovníci by měli využít svých schopností a spojit ty správné kolegy ke společnému úkolu tam, kde spolupracuje větší počet lidí a obzvláště na projektech se sociálním zaměřením. Zrovna tak  můžete u sebe objevit neprojevené talenty. Dostane se vám uznání a podpory. Choďte tam, kde se nachází přírodní vodní zdroje.

Afirmace: Má hvězda svítí pro mě.

Blíženci

Využijte sílu přicházející motivace a nových plánů bez ohledu na to, jak dlouho jste uvažovali o změně. Nové začátky s uspokojující  vyhlídkou vpřed se hlásí o slovo.  Pokud vás čekají nějaké zkoušky, nenechte se ovlivnit trémou. Ve vztahu se nechte inspirovat partnerem a všímejte si rozdílu vaší komunikace. Chcete-li se přestěhovat, změnit svou dosavadní práci, dejte těmto myšlenkám dobrý základ.

Afirmace: Chápu a jsem chápán.

Rak

Nepřehlížejte alarmující signály vašeho těla. Tělo a mysl jedno jsou. V případě, že  byste odpočinek stále odkládali, okolnosti vás mohou v podobě náhlé nemoci pozastavit a donutit do nečinnosti i na pár týdnů. Stojí vám za zvážení, jestli není lepší včasný odpočinek jen na pár dnů? Stihli jste toho poměrně dost, avšak vaše tělo vám vzkazuje, že i vy si zasloužíte odpočinek a potřebujete taktéž nabrat síly. Ten, kdo se přepíná je chtě nechtě zastaven v podobě nemoci. Je tedy na zvážení, jak se rozhodnete a přehodnotíte priority.

Afirmace: Otevřeností dospěju k jasu.

Lev

Čeká vás probuzení vnitřních sil, jež se mohou stát vzpruhou pro celý nadcházející den. Pokud máte nějaký cíl, ideál, bojujte za prosazení vaší věci. Díky sebedůvěře a odvaze máte velké předpoklady být v souladu s vaší přirozeností. Pak můžete pod vlivem vaší odvahy a síly pomáhat druhým lidem a vést je na jejich cestě za ideály do budoucnosti. Ve vztahu se nechte vést smyslností, ale ne chtíčem. 

Afirmace: Jsem přitahována/ý velkými energiemi a cítím jejich sílu.

Panna

Cesta je cíl, i když se někdy  nemusí vyvíjet  tak rychle, jak by bylo žádoucí. Kvalitní promyšlená strategie s malými krůčky mívá trvalejší podobu, než ukvapené rozhodnutí.  Využijte energie pro dlouhodobé investování. Ve vztahu přivítejte změnu k lepšímu, vášeň, odvahu, vzrušení. Otevřenost, důvěra a kvetoucí Láska jsou kvality srdce, vnímejte svého partnera očima srdce. Srdce nesoudí ani neposuzuje. Komunikace s dětmi by měla být přínosná a potěšující.

Afirmace: Dívám se očima srdce.

Váhy

Odvažte se  udělat první krok, když  bude potřeba navázat upřímné styky s druhými. Uvidíte, že ho přivítají. Třeba se vám naskytne i příjemná možnost k flirtu, narazit na nové, skvělé zaměstnání, vyhrát v konkurzu. Tomu se říká několikanásobné štěstí, tak si ho vychutnejte do sytosti a nezapomeňte se o svoji radost podělit s ostatními. Můžete navázat výhodné vztahy a známosti, zúčastnit se společenských akcí se sklenkou dobrého vínka, kde můžete uzavřít plodné pracovní projekty.

Afirmace: Uznáním protikladů se stávám úplným.

Štír

Tento den bude nejspíš v duchu soutěživosti, zdravého porovnávání sil v zaměstnání, můžete zažít rivalitu mezi spolupracovníky. Pak si možná povzdychnete, zda nestojí celý svět proti vám. Cestou do práce můžete uvíznout v zácpě. Je to k zamyšlení, že vyjeli všichni ve stejnou dobu jako vy? Jaké poučení pro vás z toho plyne? Pro příště si stanovte priority a odstraňte okolnosti, které vás zdržují od důležité práce.

Afirmace: S důvěrou ve svou vlastní sílu jdu vlastní cestou.

Střelec

Sledujte vývoj událostí do doby, než vnitřně pocítíte, že nadešel ten správný okamžik k jednání. Nechte se vést a spolehněte se na svůj vnitřní hlas, rozum dnes nechte odpočívat. Vaše vlastní rozhodnutí vám přinesou pokrok.  Dejte na své pocity a náladu. Někdo z okolí vám svěří informaci, kterou byste neměli pustit dál. 

Afirmace: Otvírám se a připravuji se na novou cestu.

Kozoroh

Jsou  vztahy, kdy někdy žijí  ze střetů žijí a mají charakter neustálého zápasu. To se týká i Héry a Zeuse. Pokud se v takovém boji ocitnete a včas se dokážete oprostit a stáhnout do ústraní, máte šanci pozorovat druhé a dozvědět se pár pikantních  zajímavostí o jejich motivech a podnětech k takovéto výměně názorů. Takto získaná moudrost vám pro příště poslouží k tomu, abyste dokázali takovému vzplanutí předejít. Poučte se a berte to jako zkušenost. 

Afirmace: S důvěrou ve svou vnitřní sílu jdu vlastní cestou.

Vodnář

Dnes přichází výzva, ovládnout sám sebe a soustředěním nastolit  harmonii. Zdá se, že jste se v minulých dnech chovali neutrálně, byli jste nerozhodní a nedokázali jste se nadchnout pro své úkoly. Vyvarujte  se nedůslednosti a povrchních  citů, které  jsou polovičaté a vlažné. Učiňte rozhodnutí, buď se  se svým partnerem  rozloučit, nebo, že i  při jeho nedostatcích s ním chcete zůstat. Neříkejte něco, co nemyslíte opravdu vážně. Stůjte si za svou pravdou. V řešení nehledejte logiku, zachovejte rozvahu a klid. 

Afirmace: I v boji zůstává moje srdce otevřeno.

Ryby

Buďte sami sebou, dejte do práce větší vášeň a odhodlání, vyneste vaše přednosti na světlo světa. Zabývejte se proto tím, co je zrovna v této době aktuální a dejte do toho píli a váš zájem. To vše padne na úrodnou půdu a pracovní příležitosti se jen pohrnou. Seberealizace se dá nejlépe vyjádřit v podobě našich největších talentů. Co vás bavilo jako dítěti? Ten, kdo je spokojený se svým materiálním životem, ho může propojit se svým životem duchovním. Určete si cíl a vnímejte, co k vám přichází.

Afirmace: Přizpůsobují se  běhu života.

Karta dne k poslechu - 7 holí.Horoskop na pondělí - Konkurence, soutěživost. Není čas na kompromis, raději řekněte NE. 🦉

Výklad pro inspiraci pro vás vyložila kartářka Ilona.*

Sdílet na Facebooku
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Tarot Výklad karet Kyvadlo

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Podobné články

Dnešní horoskop na  3.3. 2024  / Karta dne -  Kreativita, tvoření.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

První březnová neděle je před námi. Jakou si pro vaše znamení přichystal Tarot? Denní karta vybízí ke kreativitě, tvořivosti. Máte rádi malování nebo orientální tanec? Více na konci příspěvku ve videu k poslechu. :-)

Červen, čas bilance a prověrek

Astrologie a horoskopy

Tento měsíc bude přát každému otevřenému srdci zkusit něco nového. A to by jej mohlo přivést k zásadnímu poznání, že pohotová reakce ať už myšlenková nebo fyzická, na to, co život přináší...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu