Zpět na články

Výklad denních karet

Předpověď denních karet na úterý 7.2. 2023. Jak to vidí tarot v tento den pro jednotlivá znamení?

Výklad denních karet

Denní karta pro jednotlivá znamení na 7. 2. 2023

"Kdo je moudrý? - Kdo se u každého něčemu přiučí. Kdo je silný? - Kdo se umí ovládat. Kdo je bohatý? - Kdo je spokojen se svým osudem." Talmud

Beran

Dnes můžou přicházet životní lekce, neopakovatelné šance , příznivý zvrat situací, které nás učí rozeznávat koloběh života

a že všechny naše proměny jsou pro naše dobro a obohacují nás. štěstí růstu v životě je dar. Je větší, než ego, a tak není vaší zásluhou.

štěstí se nedá udržet násilím, pokud se bude chtít rozloučit, je dobré ho nedržet. Důvěřujte vesmíru, že vás pošle tam, kde potřebujete být.

B ý K

Jestliže se vám nedařilo úspěšně dotáhnout do konce složité smlouvy, dnes je vám osud nakloněn k uzavření těchto dohod. Použijte proto otevřené a poctivé jednání.

Můžete požádat o dotaci či příspěvek na bydlení. V oblasti zdraví je dobré nastavit lehčí stravování a zvýšit fyzickou aktivitu,

třeba jen tím, že dnes vyměníte výtah za chůzi do schodů nebo půjdete do práce kus pěšky.

B L í Ž E N C I

Využijte dnes svou přirozenost, laskavost, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu a intuici. Možná dnes zažijete znamení shůry.

Zachovejte si svou nestrannost a při jednání či rozhodování vyhledávejte střed, rovnováhu, soucit, soulad a pochopení. Lidé se budou rádi svěřovat se se svým tajemstvím.

Toto tajemství by mělo zůstat u těch, kterým bylo svěřeno, aby se nezklamala jejich důvěra. Můžete druhým poskytnout dobrou radu, ale pouze tehdy, když vás o ní někdo

požádá. Sny, které se vám budou zdát nebudou jen tak nahodilé, ale takové, které vám něco chtějí zdělit.

Rak

Závist a zlo by si vás rádo omotalo okolo prstu, nenechte se obalamutit, buďte proto vnímaví a opatrní, komu dnes svěříte svou důvěru.

Zůstaňte milí a vstřícní a jednejte podle morálních zásad. Buďte obezřetní u podepisování smluv, obzvlášť na dodatky, protože tam mohou být použité nekalé praktiky pro

získání peněz protistrany.

Lev

Pro někoho může znamenat tento den završení nějaké životní etapy a to třeba tím, že najde nové poslání, nový životní směr nebo na úrovni vědomí.

Jiní třeba to, že učiní rozhodující krok k seberealizaci vlastní osobnosti. V zaměstnání to ukazuje, že jste na správné cestě k práci snů,

ať už v podobě příjemného pracovního kolektivu doma nebo i v cizině.

Panna

Máte pochybnosti o sobě nebo o vašem partnerovi? Cítíte se nevrlí, rozmrzelí? To vás může dovést k zamyšlení, že je potřeba něco změnit a vydat se novou cestou.

Nenechte proto ostatní, aby vám mluvili do života a zkuste naslouchat vnitřnímu hlasu. Pro tento dočasný stav jste si možná nezaregistrovali příležitosti,

které už k vám pozvolna přicházejí. Prozkoumejte okolnosti a podívejte se situaci na kloub. Bylo by dobré se pohnout z místa, jak v zaměstnání, tak ve vztazích, jenže se zdá,

že nejspíš čekáte, až se něco stane. Vaši obvyklou chuť do práce pohltila nejspíš nuda a možná, že vaše odklady způsobují, že máte málo energie.

Zapracujte na vaší žárlivosti a přehlížení toho druhého.

V á H Y

V jaké situaci zapíráte sebe sama, kde jste si nasadili masku a snažíte se zavděčit okolí? Toto jednání

vám nejspíš způsobilo vnitřní útlak. Pokud se opět vrátite do své podstaty, pak máte možnost pochopit,

z čeho pramení překážky v posunu a vnitřní pnutí. Následně pak může pomalu odeznít stres, přetížení

a ztráta energie.

Pro příště si v zaměstnání neberte tak velkou zodpovědnost, protože vám to odebírá energii a pociťuje

vnitřní napětí.

š T í R

Dnes můžete prosadit své plány i v konkurenčním prostředí, které s vámi může chtít soutěžit. V případě, že byste museli zvolit kompromis, pak je rozumější říci ne.

Jestliže si věříte a plně stojíte za svým přesvědčením, které z vás bude vyzařovat, budete ve velké výhodě a snáze ve vás uvěří i druzí.

Střelec

Pokud vás sužovaly starosti a problematické otázky a vy jste si mysleli, že už jste poraženi, můžete dnešní den brát jako klíčový. Znamená to přechod na stranu vítězů.

V osobních vztazích je možné se dočkat dlouho očekávaného telefonního hovoru nebo dostanete zprávu, která vám přinese spokojenost a pocit zadostiučinění.

Na pracovišti se můžete dočkat uznání a slávy. Vychutnejte si zasloužené vavříny.

Kozoroh

Využijte dnes energii, která vám pomůže rozpoznat, kde jste byli předpojatí a to vám nedovolovalo učinit jednoznačné rozhodnutí.

Zůstaňte nezávislí a nedělejte radikální rozhodnutí, které by vás mohlo posunout o krok zpět. Slova vyřčená v tento den už se nedají vzít zpět.

Setkání se ženou středního věku by mohlo být pro vás přínosné, pokud vám poradí, jak se posunout v práci.

V O D N á Ř

Dnešní den je pro vás vítězství, kdy můžete zažít pocit spravedlnosti, ocenění, životní průlom. To by vám mělo dodat energii do dalších dní.

Tento úspěch pocítíte i uvnitř vašeho nitra. Nejdůležitější je, že se dokážete prosadit a vaše organizační schopnosti budou na vzestupu.

Potěší vás nějaká milá zpráva.

Ryby

Cítíte změnu a že je něco v pohybu okolo vás a tu vás napadá, je tato cesta i mého partnera? Pokud vás partner nějakým způsobem brzdí, vykročte bez něho.

Pokud míří stejným směrem, je čas na změny a to nejen vnější, ty se mohou týkat materiálních změn, ale i těch vnitřních, jako například společné meditace, semináře,

změna bydliště, stěhování.

Denní kartu si můžete poslechnout na mém kanálu @vykladkaret-ilona1352

Výklad a náhled do tarotu pro inspiraci na tento den pro vás připravila kartářka Ilona.*

Pro osobní výklad se neváhejte ozvat na illa.brejchova@seznam.cz

Podíváme se, co je třeba pochopit ke zdárnému posunu. Děkuji.


Sdílet na Facebooku
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Tarot Výklad karet Kyvadlo

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Podobné články

Dnešní horoskop - 28. 11.  pro všechna znamení / Denní karta - Dětská nevinnost. Stará Láska nerezaví.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Předpověď z Tarotových karet pro všechny zájemce o nahlédnutí pod pokličku budoucnosti. Denní karta oznamuje, že vás může mile překvapit návštěva z raného dětství. Říká se, že stará Láska nerezaví. Uvidíme. 👀

Víš, kam mylně investuješ energii?

Tarot a výklad karet

Znáte ten znepokojivý pocit, když zjistíte, kolik práce vás čeká, kolik úkolů je třeba ještě zvládnout, v zaměstnání, doma a vy byste zrovna dnes měli náladu se věnovat jen tomu, co vás...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu