Zpět na články

Předpověď denních karet na 8.3. 2023

Co nám radí tarot v oblasti vztahů, práce a zdraví pro tento den a pro všechna znamení zvěrokruhu?

Předpověď denních karet na 8.3. 2023

"Neštěstí má tu dobrou stránku, že nás učí poznávat opravdové přátele." H.de Balzac.

Výklad pro inspiraci připravila kartářka Ilona.*

Beran

Připravte se na zkoušky v podobě znamení volby. Ať už se to bude týkat Lásky jak ve vztazích, na pracovišti nebo ve vašem domově. Ti, co se právě zasnoubili, mohou zrovna v té chvíli dostat nabídku odcestovat za prací do ciziny. Tato zkouška může znamenat prověření vašich vztahů a poznání, že co k sobě patří, vždy k sobě najde cestu zpět a naopak, co nám nepatří, neudržíme ani silou, ani stavěním si vzdušných zámků. Když budete vnímat partnera v jeho odlišnosti, pochopíte, že jste vrženy zpět k sobě samému, což vám pomůže pochopit vlastní úplnost a překonat vnitřní rozpolcení. Další rozhodování může být týkající se dětí nebo starší generace. Pro posílení močového měchýře popíjejte čaj z kopřivy a dejte si sedací koupel z měsíčku lékařského.

AFIRMACE : Cítím se skvěle, nic mě nedokáže vyvést z míry. Den ode dne se cítím vitálnější a klidnější.

B ý K

Dnes budete prověřování jak ve vztazích, tak třeba i na pracovišti, zda odoláte a nebudete si začínat na pracovišti se zadaným kolegou, zda při obchodních jednáních zůstanete věrni morálním zásadám a nenecháte se zatáhnout do nekalých machinací. Zda si cestou do práce zaplatíte jízdenku a nepojedete na černo. Možná budete vnímat vytříbení morální schopnosti rozlišovat dobro od zla. Někdy přijde vhod dobrá rada nad zlato od duchovního průvodce, nebojte se ho vyhledat.Den je nakloněn zásnubám a plánování sňatku. Zařaďte do svého pitného režimu acidofilní mléko nebo podmáslí, šťávu z červené řepy a omezte kávu, čaj. To uvítá vaše trávení. Pro více info o zdraví zde: https://www.youtube.com/watch?v=D6UPXKBbu1s&t=11s

B L í Ž E N C I

Výzva pro vás zní - prosaďte své plány i přes zdánlivě nepřející okolí, které s vámi může chtít soutěžit. V případě, že byste museli zvolit kompromis, pak je rozumější říci ne. Pokud ale víte, že si plně stojíte za svým přesvědčením, předkládejte argumenty ve svůj prospěch. Vaše vyzařování vám přinese velkou výhodu, neboť pokud věříte vy sobě, snáze ve vás uvěří i druzí. Dejte si pozor na spory se sousedy. Pročistěte si čistícími čaji lymfu a dopřejte protahovací cviky krční páteři.

https://vyklad-karet---ilona.webnode.cz/

Rak

Pokud vás sužovaly starosti a problematické otázky a vy jste si mysleli, že už jste poraženi, můžete dnešní den brát jako klíčový. Znamená to přechod na stranu vítězů. Užijte si ocenění a zasloužené vavříny. V osobních vztazích je možné se dočkat dlouho očekávaného telefonního hovoru nebo dostanete zprávu, která vám přinese spokojenost a pocit zadostiučinění. Na pracovišti se můžete dočkat uznání a slávy. Vítězství se může týkat i výhry při soudní při a nebo opravné zkoušky. To by vám mělo dodat energii do dalších dní. Tento úspěch pocítíte i uvnitř vašeho nitra. Nejdůležitější je, že se dokážete prosadit a vaše organizační schopnosti budou na vzestupu.

AFIRMACE: vím, že jsem jedinečný a nemusím o tom nikoho přesvědčovat. Vím, že jsem a to mi stačí.

Lev

Zkuste nastavit správnou míru, nedělat ukvapená rozhodnutí a tím si můžete získat pozornost svého okolí, které se vám i rádo přizpůsobí a podřídí. Ti, kteří umí být vůdčí osobností, umí jednat samostatně s klidem a rozvahou, mohou dnes úspěšně splnit své cíle, které je dnes čekají. Pokud by se vaše plány dnes neuskutečnily, mají alespoň dobrý základ v rozhodnutí, které by mělo zůstat neměnné, založené na promyšlené analýze opravdových problémů a jejich následného řešení. Cesta je cíl, i když se někdy nevyvíjí tak rychle, jak by bylo potřeba, ale kvalitní promyšlená strategie s malými krůčky mívá trvalejší podobu, než ukvapené rozhodnutí. Také je vhodná energie pro dlouhodobé investování. Ve vztazích je možné zaznamenat změnu k lepšímu, vášeň, odvahu, vzrušení. Komunikace s dětmi by měla být přínosná a potěšující, protože vám dokáží naslouchat a uvěřit a to by mělo být pro vás největší odměnou.

AFIRMACE : vycházím vstříc novým poznatkům a nebojím se projít zkušenostmi, které mě obohatí.

Panna

Probuďte svou vnitřní moudrost a logiku. Ovládejte silné city a dostane se vám rady, božského vnuknutí , silné ochrany i rovnováhy na úseku vzdělanosti, zasvěcení. Budete nejspíš prověřování jak ve vztazích, tak třeba i na pracovišti, zda odoláte a zůstanete věrni morálním zásadám a nenecháte se zatáhnout do nekalých machinací. Důležitější, než sexuální vztah mezi mužem a ženou je vědomí duševní spřízněnosti, které je nezávislé na pomíjivých náhodných milostných dobrodružství. Zajděte si na kosmetiku, změňte účes, starejte se o sebe.

V á H Y

Někdy tak tvrdě pracujete, že pro samou práci ani nevnímáte varovné signály vašeho těla. A ten čas nadešel právě dnes, kdy je moudré si stanovit priority, posunout věci, které mohou mít pár dnů odklad. Pakliže byste to neudělali, okolnosti vás mohou v podobě náhlé nemoci pozastavit a donutit do klidu a vy těch pár chvil odpočinku můžete prožít v podobě několik dnů, týdnů. Vyvarujte se rizika snahou o násilné změny. V oblasti partnerských vztahů se můžete cítit vyřazeni z velké milostné hry. I tady je moudré nechat věci v klidu.

AFIRMACE : věřím si ve všem a nemusím to dávat ostatním najevo.

š T í R

Do vašeho života vstoupí něco nového, připravte se na změny.Nastal čas zlepšit svůj život, a to třeba tak, že probudíte dávno zapomenutou víru v sebe sama, své přednosti, nové poznání a zkušenosti. Zkuste projevit svoji píli a nebojte se ukázat okolí ve vaší skutečné podstatě. Duch se propojí s hmotou. Někdy je potřeba dát do práce a vztahů více vášně a odhodlání a nyní je čas, se těchto pocitů nebát a naopak je využít ku prospěchu věci. Seberealizace se dá nejlépe vyjádřit v podobě vašich největších talentů, zapátrejte v paměti, co vás nejvíce bavilo v dětství. Přeměňte své myšlenky v činy a ty se poté snadněji uskuteční. Určete asi cíl a za tím jděte, v poklidu, abyste mohli vnímat, co k vám samo přichází. Uvědomujte si svůj dech a vdechujte vůně jasmínu a růže.

Střelec

Čehokoliv se dnes ujmete, to vám může připravit trvalou radost. Rodinná pohoda se hlásí o slovo a přeje veškerým finančním transakcím, uzavírání smluv, investic do rodinného majetku, dědictví a možnost, propojit dvě rodiny přes rodinné bohatství. Žeby sňatky z rozumu? Je pro to ale něco potřeba udělat a změnit. Zkuste prověřit své zažité konvence, které už je potřeba nahradit a nestavět své úspěchy na přežitých klišé. Žádá se po vás změna a ti, kdo upřímně věří ve výhru v podobě sázení, mohou zkusit štěstí ve Fortuně nebo na burze. Osvěžte se čerstvou šťávou z jahod nebo pomerančů.

AFIRMACE: uvědomuji si své možnosti a následuji je.

Kozoroh

Pokud jste toužili v zaměstnání po povýšení nebo uskutečnění projektu, které bylo zmařeno a vám způsobilo smutek, pak máte pár dní na to, napravit to, kde jste si vědomi, že bylo vyvinuto malé úsilí nebo jste vydali malou snahu. Další příčinou může být nuda nebo pýcha. To platí nejen v práci, ale i ve vztazích. Pokud příčinu nenajdete, alespoň vás to vede k zamyšlení, naučit se podobnou chybu příště neopakovat.

V O D N á Ř

Provází vás smutek a zažíváte bezesné noci? Proč tomu tak je? Z čeho máte obavy? Pokud to nejsou obavy ze současnosti, pak se hlásí o očištění vaše podvědomí. Je možné, že chce vyjít na povrch něco z dětství, čemu jste tenkrát nerozuměli. Tato nevědomost se ukryla v podobě strachu hluboko do míst, kam se denně nechodí. Proto dnes, s odstupem času je vhodné se na minulost podívat s moudrostí, která se věkem získá. Může se to týkat hádky rodičů, kdy jste měli obavy, abyste nepřišli o jednoho z nich. Zkuste navštívit rodinné konstelace nebo si zameditujte na rodinné vzorce.

Ryby

Dnešní den vám může dát několik druhých šancí, ale je potřeba být trpělivým a nechat se vést svým vnitřním hlasem. S ním může přijít úleva nebo uspokojivé řešení. Pokud jste v minulých dnech ztratili nějakou věc, zatoulal se vám mazlíček nebo jste nemohli pohnout s nějakou situací, dnešní den jako mávnutím proutku toto vše dokáže vyřešit za vás. Už je na čase obrátit se ke starému zády. Dostává se druhá šance tam, kde je potřeba vydat větší úsilí, pokud už nepřistoupíte na další polovičatosti. I ve zdraví se můžete dočkat pozitivního posunu. Bolesti zad mohou odejít a záda se vrátit do klidu.

Přeji všem báječný den.

Denní kartu si můžete poslechnout na mém kanálu YT @vykladkaret-ilona1352

Výklad pro inspiraci připravila kartářka Ilona.*

Sdílet na Facebooku
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Tarot Výklad karet Kyvadlo

Už od nepaměti mě přitahovaly kart, bylinky a tajemno. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Podobné články

Dnešní horoskop pro všechna znamení - 22 . 5.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Karta dne -  Morální kodex, etika. „Morální kodex bývá namnoze i velice praktický - např.: Říkáte-li pravdu, šetříte svou paměť, protože v ní nemusíte držet balast lží a výmyslů.“ —  Niled 🎀 Výklad  pro inspiraci  vyložila  kartářka Ilona.*

Víš, kam mylně investuješ energii?

Tarot a výklad karet

Znáte ten znepokojivý pocit, když zjistíte, kolik práce vás čeká, kolik úkolů je třeba ještě zvládnout, v zaměstnání, doma a vy byste zrovna dnes měli náladu se věnovat jen tomu, co vás...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu