Zpět na články

Dnešní horoskop na 15.1. 2024 / Karta dne - Rodinné štěstí a bohatství

První předpověď v novém pracovním týdnu z Tarotových karet. Karta dne je nejvyšší kartou pentaklovou, což znamená peníze, zisk, bohatství vnitřní i vnější. Jakému bohatství dáváte přednost? 💵 👪

Dnešní horoskop na 15.1. 2024 / Karta dne - Rodinné štěstí a bohatství

Někdo šetří peníze pro rodinu, někdo na půjčky přátelům.“ LJanka

Výklad pro inspiraci připravila kartářka Ilona.* Přeji všem báječný den.

Beran

Hlídejte si dnes své myšlenky dvojnásob více, jak v jiné dny, protože negativní očekávání přitahuje negativní situace, proto mějte pod  kontrolou kam zaměříte svou pozornost. V kolektivu můžete zažít pocit, že vás druzí omezují nebo narazíte na nějakou lišku podšitou, proto zvyšte svou ostražitost k přiděleným úkolům. Nedejte na sladké řečičky. Buďte upřímní  k sobě samotným a uvědomte si, že jsou situace, kde se obelháváte a vyhýbáte se konstruktivní výměně názorů s partnerem, pak možná pocítíte neochotu se jasně vyjádřit a rozhodnout se. Jen vy sami jste strůjcem svých myšlenek a očekávání. 

Afirmace: Vždy dostanu to, co potřebuji nejvíce.

Býk

Je tady možnost, že zažijete pocit, že jste zkoušeni, pak věřte, že život je vrtkavý. Nedá se stavět na jistotě, a proto berte den pružně a lehce.  Postavte se k výzvám a proměnlivým událostem s kladným postojem.  Jednou jste nahoře, pak dole, je to neustálé dorovnávání protichůdných sil. Prožijte den hravě, ukažte svou přizpůsobivost, vyzkoušejte něco nového, i když se vám to třeba nepodaří hned napoprvé, zkoušejte to tak dlouho, dokud vám to trpělivost dovolí. Jde o to prokázat svou přizpůsobivost. 

Afirmace: Jsem otevřená vnějším i vnitřním změnám ve svém partnerství.

Blíženci

Všimli jste si, že se okolo vás pohybuje více lidí, kteří mají stejné zájmy jako vy a usilují o stejnou věc? Třeba nějaké místo v konkurzu nebo nabídka k přátelství? Mějte se na pozoru před trémou. Rozhodně zůstaňte v klidu protože vy jste ten, kdo bude dnes ve výhodě a o krok před pomyslnou konkurencí. Má to však jedno úskalí. Věřit sobě. Pak z vás vyzařuje vaše sebevědomí a snadněji ve vás uvěří i ostatní a stanete se pro neodolatelným.

Afirmace: Tím, že jsem věrna sama sobě, umožňuji partnerovi, aby i on byl věrný sám sobě.

Rak

Zaměřte se na to, v čem jste si jistí, opakujte zaběhnuté vzorce a úspěchy, využijte instinkt pro dobré obchody, nabytí majetku,. Usilujte o jistotu a hmatatelné hodnoty, vycházející ze smyslu pro realitu a z mužské stránky a tou je element země. Buďte si vědomi toho, že trvalé hodnoty zrají pomalu  a jistě. Ten kdo dokáže trpělivě čekat na sklízení svých plodů, ví, že dobrý obchod se nedá uspěchat. Den je nakloněn řemeslníkům i bankéřům a to ve větším pracovním kolektivu. Hmatatelný výsledek, viditelný skutek vás dnes uspokojí více, nežli plánování a všechny ty řeči okolo toho.

Afirmace: Mé tělo je můj chrám.

Lev

Stańte se mecenášem a  tím, kdo umí rozdávat dary potřebným.  Říká se, že úspěch si najde toho, kdo postupuje uvážlivě a pomalu, toho, kdo si vše promyslí do detailů. Dnes proto plánujte a buďte u toho otevřeni změnám, riziku i nečekané události. Vaše myšlenky nechť ovlivní druhé a vedou i je k inspiraci a efektivní komunikaci. Bude prověřována velkomyslnost, ochota pomáhat a tolerance obou stran. Ve vztahu projevte porozumění a toleranci.

Afirmace: Vděčně užívám daru našeho úspěchu.

Panna

Zaměřte se na rozdíly v touze, pudovosti, vášni a chtíči. Chtíč není nic jiného než přechodné stadium. Pohlídejte, aby se nestal konečným cílem. Abyste ho správně využili a pochopili, je dobré ho spojit  se svým duševním propojením. Tělesnost a duševnost. Ovládněte své vnitřní zvíře.  Něžné vztahy potřebují koření života, naopak tam, kde vládne sexualita je zapotřebí naslouchat i srdci. Máte na to se odprostit od pocitů viny a překonat staré představy o morálce.

Afirmace: Tím, že akceptuji svůj chtíč a vědomě ho vyjádřím, se stanu celou a úplnou.

Váhy

Naslouchejte svému vnitřnímu nastavení a jděte si za svým cílem. Postavte city nad svůj rozum a tím se dokážete nacítit i do druhých okolo vás. Vyjadřujte  svou obětavost a  laskavost. To, co jste dlouho plánovali a opečovávali se ukáže jako správné. V práci zůstaňte v klidu, vyčkejte na správný okamžik, je dosti pravděpodobné, že uslyšíte svůj vnitřní hlas, který vás povede ke správným rozhodnutím a zdárnému cíli. Cokoliv vám bude dnes svěřeno, mělo by zůstat jen a jen u vás. 

Afirmace: Světlo a Láska naplňují moje bytí.

Štír

Je něco, co vás zraňuje, kde se cítíte oslabení a nevěříte si? Máte v sobě chaos? Je dobré se zastavit a zjistit, které myšlenky ve vás vyvolaly tyto negativní pocity. Víte, že negativní očekávání přitahuje negativní situace? Odstraňte obavy, nedávejte tak šanci zlodějům, kteří by vás chtěli o něco cenného připravit. Nejezděte na černo. Ve vztahu je taktéž možné, že vaše negativní očekávání vás bude brzdit od jakéhokoliv rozhodnutí. 

Afirmace: Vždy dostanu to, co potřebuji nejvíce.

Střelec

Dnešek prokáže, jak je síla vašich myšlenek nepřemožitelná. Vy jste ten, kdo dokáže přijít problému na kloub, najít jádro pudla a bez servítků a nestranným pohledem sdělit druhým pravdu do očí. Inspirujte druhé pro vaše plány. Pozor však na nepřiměřeně ostrý jazyk, mohl by vést k nedorozumění, a to nejen v partnerských vztazích. Je tady příznivá doba k projevům a realizaci nových myšlenek, propusťte vše, co svazuje vaši mysl i ducha. Respektujte názory ostatních, straňte se vychytralosti a lesti. 

Afirmace: Zbavuji se všeho, co mi brání v přístupu k mé vlastní pravdě.

Kozoroh

Pro vás je tento den o pohybu, cestě vpřed, neodkládat věci na zítřek. Nebojte se říkat pravdu, prosadit se, vytvořit si vlastní názor a tím se řídit. Realizujte své myšlenky o budoucnosti do praxe právě teď, tento den přeje financím, dlouhodobým projektům a pracovním vizím. Dejte do práce a vztahů více vášně a odhodlání. Ke svému okolí buďte štědří, více otevření a činorodí. Zdá se, že si natolik věříte, že nedáte šanci pocitům zvenčí, aby vám narušily vaši sebejistotu.

Afirmace: Moje Láska je místem mé síly.

Vodnář

Je možné, že vás okolnosti přinutí si kousnout do kyselého jablka a podívat se pravdě do očí. Vystřízlivět a přiznat si, že do některých vztahů dáváte víc, než se vám vrací. Někdo mohl vaši důvěru špatně pochopit a zneužít ji. Srdce se možná bude bránit, zato rozum bude dnes dobrým rádcem. To, že usoudíte, že s obchodním partnerem už nemůžete dál podnikat, možná bude v rozporu s vaším srdcem, ale pro tentokrát zkuste uvěřit rozumu, jinak byste se nepohnuli dál. Odhalení falše a následná konfrontace na pracovišti vás možná nemine. Někdo třetí vstoupil mezi vás.

Afirmace: Tím, že vstřebávám svou žárlivost, nacházím cestu zpět k sobě.

Ryby

Dnes budete velmi činorodí, plni odhodlání, převezmete  roli vůdce.  Budou přicházet originální řešení i myšlenky, přísun energie a radost ze života. Ukažte se světu s tímto odhodláním a dostane se vám zpět více, než byste čekali. Nebojte se vznést nárok na své povýšení. Využijte kontakty, pokud se zúčastníte nějaké společenské události. Ti z vás, kteří dnes budou prosazovat více činů, nežli řečí, mohou zdárně uzavřít několik obchodů, dostat se k hojnosti a být pro své okolí úspěšným obchodníkem a partnerem, s kterým za to stojí uzavírat i nadále smlouvy.

Afirmace: Dívám se očima srdce.

Karta dne k poslechu -  Deset pentaklů Horoskop na pondělí. BOHATSTVÍ. Vnitřní i vnější. Zisk, dary, investice. Rodinná porada.

Výklad pro inspiraci vyložila kartářka Ilona.* Přeji všem báječný den°

Sdílet na Facebooku
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Tarot Výklad karet Kyvadlo

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Podobné články

Dnešní horoskop na  3.3. 2024  / Karta dne -  Kreativita, tvoření.

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

První březnová neděle je před námi. Jakou si pro vaše znamení přichystal Tarot? Denní karta vybízí ke kreativitě, tvořivosti. Máte rádi malování nebo orientální tanec? Více na konci příspěvku ve videu k poslechu. :-)

Víš, kam mylně investuješ energii?

Tarot a výklad karet

Znáte ten znepokojivý pocit, když zjistíte, kolik práce vás čeká, kolik úkolů je třeba ještě zvládnout, v zaměstnání, doma a vy byste zrovna dnes měli náladu se věnovat jen tomu, co vás...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu