Zpět na články

Jaký bude týden od 13. 6. 2022 do 19. 6. 2022 podle kartářky

Berani: čísla pro tento týden jsou: 1, 3, 11, 21, 22, 28. Vytažené karty: Rytíř pohárů, Král pentaklů, Čtyřka holí. Máte široký okruh známých, s nimiž si rozumíte a kteří vás mají rádi.

Jaký bude týden od 13. 6. 2022 do 19. 6. 2022 podle kartářky

Výklad jsem připravila podle tarotových karet.

Berani:

čísla pro tento týden jsou: 1, 3, 11, 21, 22, 28. Vytažené karty: Rytíř pohárů, Král pentaklů, Čtyřka holí. Máte široký okruh známých, s nimiž si rozumíte a kteří vás mají rádi. Vaše činnost je roztříštěna do více oblastí, a nyní nastal čas, že poplynou výdělky z různých forem práce a zájmů. Zadaní prožívají harmonické vztahy. Všichni zrozenci mohou očekávat zesílení radostných událostí v okruhu rodiny. Těšte se na období relaxace a odpočinku, budete mít konečně čas věnovat se sobě, svým fyzickým potřebám, zdraví, kráse svého těla. Nezadaní mohou navázat bližší vztah s mladší osobou. Celkově je to ale týden, kdy se budete zajímat hlavně o to, co vás baví. Pracovní povinnosti odsunete na druhou kolej a budete mít chuť se zabývat pouze příjemnými věcmi. Plánujte dovolenou. Vhodné zaměstnání pro ty, kdo hledají práci: psycholog, psychiatr, masér, kadeřnice, kosmetička.

Býci:

čísla pro tento týden jsou: 4, 11, 14, 22, 25, 31. Vytažené karty: Císař, Spravedlnost, Mírnost. Setkáte se s vlivnou osobou, která vám poradí, pomůže a napomůže k úspěchu, k získání významného společenského postavení a uznání. Kromě toho, že to bude vlivný pomocník, se můžete spolehnout i na jeho nebo její spolehlivé přátelství a moudrost. Nové situace, do nichž budete náhle vtaženi, je třeba přijmout a možné nepříjemnosti, spojené se zájmem médií, hodit za hlavu, případně jim čelit odvahou i morální silou. Ve všem,

do čeho se pustíte, je na místě pokora, plnění slibů. Nezadaní, kteří se domnívají, že potkali možného životního partnera, poznají to podle toho, že najednou najdou v sobě mimořádný vnitřní klid.

Blíženci:

čísla pro tento týden jsou: 1, 3, 5, 8, 13, 24. Vytažené karty: Trojka mincí, Pětka holí, Osmička mincí. Umíte překonávat překážky, dosahujete mimořádných pracovních výkonů. Prokazujete manažerské schopnosti a neminou vás pocty v oblastech, které jsou spojeny s uniformou. V partnerském životě až tak úspěšní nejste, někdy se nedokážete ovládat a vybuchnete. Po zdravotní stránce vás karty upozorňují na trávicí potíže a choroby žaludku. Nezadaní skoncují s hledáním vhodného protějšku, protože nový vztah se vyznačuje vřelostí a trvalostí. Ve volném čase byste se mohli věnovat bojovým sportům, literární činnosti, přátelským debatám.

Raci:

čísla pro tento týden jsou: 3, 9, 10, 14, 18, 40. Vytažené karty: Eso holí, Trojka pohárů, Devítka pohárů. Máte sílu i odvahu na překonávání životních překážek. Svým optimistickým postojem si vytváříte naděje i půdu pod nohama pro zvýšené vyhlídky na úspěch. Odoláváte chorobám, protože žijete zdravě, vnitřní energii neustále doplňujete a obnovujete. Pokud hledáte zaměstnání, sledujte nabídky povolání sekretářky, psychologa, tajemníka a dalších činností, které můžete vykonávat z domova. Nastává příznivá doba pro studium odborné literatury, ale i pro návštěvu společenských akcí. U žen je možný umělecký úspěch, u mužů pak úspěch v poskytování právnických rad.

Lvi:

čísla pro tento týden jsou: 8, 10, 16, 25, 34, 45. Vytažené karty: Páže pohárů, Král holí, Desítka pohárů. Očekávejte příjemné rodinné nebo společenské události. Osvobodíte se od nepříjemných emocí z minulosti. Důvěřujte svým pocitům a své intuici, vedou vás správným směrem. Máte kolem sebe hodně upřímných lidí, kterým můžete věřit. V partnerských vztazích si budete více vážit jeden druhého. Organizační talent na pracovišti vám dopomůže k lepšímu postu. Pokud hledáte zaměstnání, nabízí se tyto vhodné možnosti uplatnění. Zdravotnictví, sociální oblast, dozorce ve věznici, policista, strážný. úspěch mohou očekávat lidé kolem čtyřiceti let a starší. Nastává příznivé období pro vstup do pozdního druhého manželství.

Panny:

čísla pro tento týden jsou: 2, 21, 25, 31, 36, 47. Vytažené karty: Královna mečů, Dvojka holí, Svět. Na obzoru je drobné finanční přilepšení, ale opravdu jen drobné. Tak se příliš neradujte. Podle karet byste se měli ucházet o povolání u státních drah, případně se zajímat o práci v masových sdělovacích prostředcích. Práce doma vám nesvědčí, raději pracujete v širším kolektivu, výborně se cítíte v samotném středu a dění společnosti. Muži se mohou uplatnit v těžkém průmyslu a v armádě. Ženy budou ve své činnosti rozptylovány zájmem ze strany mužů, impulzivně budou navazovat nová přátelství a vztahy. Máte před sebou nové cíle, kterých dosáhnete, když budete vytrvalí a pilní.

Váhy:

čísla pro tento týden jsou: 17, 19, 26, 33, 38, 42. Vytažené karty: Rytíř mincí, Král pohárů, Slunce. Pozor si dávejte

na cévní choroby, nezdravou životosprávu a zbytečné utrácení peněz. V manželském svazku jsou trochu napjaté vztahy, možná nastala ponorková nemoc. Dusnou atmosférou a hádkami se nic nevyřeší. Uvědomte si, že život ve dvou je důležitější než osobní svoboda a nezávislost. Někdy se cítíte hodně osamělí. špatnou náladu řešíte čtením psychologické a náboženské literatury, někteří začínají sami psát detektivní romány. V závěru týdne čekejte úspěch a hodně radostných chvilek. Jestli podnikáte, pak výsledky v podnikání vás mile překvapí. Vhodné zaměstnání: překladatel, tlumočník, zahradník, učitel v mateřské škole, chůva.

štíři:

čísla pro tento týden jsou: 2, 6, 15, 21, 39, 48. Vytažené karty: šestka mečů, Ďábel, Dvojka pohárů. Vaše intelektuální plány nacházejí odezvu zejména mezi mladými lidmi. šíření myšlenek a vašich vizí probíhá nejen ústně, ale taky písemně, navázali jste řadu korespondenčních přátelství. Osobní setkávání s cizinci je pro vás příjemné, osvěžíte si svoje jazykové znalosti, možná se v budoucnu budete věnovat překladatelské činnosti. Karty radí, abyste kontrolovali svoje vášně, a pokud to zvládnete, čekejte úspěch. Můžete se setkat s osobou, která vám v budoucnu hodně prospěje. V současném vztahu byste svému protějšku měli projevovat více lásky a důvěry.

Střelci:

čísla pro tento týden jsou: 4, 8, 14, 23, 31, 33. Vytažené karty: Eso holí, Čtyřka mincí, Osmička holí. Ve všem, co děláte a čemu se věnujete, se snažíte dosáhnout úspěchu. Do vínku vám byla dána síla i odvaha překonávat překážky. Pozor si dávejte na menší nehody, sobectví a panovačnost v prosazování svých osobních zájmů. Doba není vhodná pro cestování do zahraničí, nepodceňujte podrážděnost, nevolnost a bolest hlavy. úspěchy budou mít lidé, kteří se věnují podnikání s nemovitostmi. Pokud hledáte nové úkoly, uzavíráte nové obchody nebo čekáte povýšení, potěšující zpráva už je na cestě.

Kozorozi:

čísla pro tento týden jsou: 2, 9, 12, 15, 23, 33. Vytažené karty: Velekněžka, Devítka mincí, Královna holí. Lidé, kteří jsou zadaní, si uvědomuji, že jejich setkání nebyla náhodná a zřejmě mají splnit nějaký společný úkol. Začínají poznávat i jiné roviny společného soužití, v nichž nabývají na významu slova svoboda a přátelství. Jejich vztah se vyznačuje pevností a zralostí. Vztahy jsou i nadále harmonické. Pro ty, kteří hledají uplatnění, se nabízí profese v sociálně - zdravotnické oblasti, ve finančnictví, finančním poradenství, v obchodování s uměleckými předměty. U starších osamělých mužů se možná dostane do povědomí veřejnosti informace ohledně nemanželského dítěte s rusovlasou ženou.

Vodnáři:

čísla pro tento týden jsou: 5, 6, 13, 25, 32, 34. Vytažené karty: Eso pohárů, Král mincí, Poslední soud. Čeká vás zahraniční cestování přes vodu. Zajímat vás bude cizí kultura, cizí víra i farmakologie. Karty varují před navazováním intimních styků s lidmi, které dobře neznáte. Nemusíte se stále bavit a navštěvovat každý večírek, Občas se zastavte a ujasněte si, čeho chcete v budoucnu dosáhnout. Je načase věnovat více pozornosti svým nejbližším. V popředí vašich zájmů a životních hodnot stojí hlavně materiální zisky. A opravdu se vám brzy začne dařit. Muž získá majetek od svého otce, žena zbohatne přes svého manžela.

Ryby:

čísla pro tento týden jsou: 6, 17, 23, 25, 33, 38. Vytažené karty: šestka pohárů, Zamilovaní, Hvězda. Získáte sympatie partnera, na něhož už dlouho myslíte. U zadaných je rodinný život podrobován zkouškám. V zaměstnání si dávejte pozor na možnost selhání, konkurence má oči všude. Některé čeká nová a zajímavá nabídka, která se neodmítá. Budete se ale muset rozhodnout co nejdříve. Pozor na to, kam budete investovat nebo ukládat své peníze. Hledejte informace u více odborníků, než se s konečnou platností rozhodnete. Vaše životní cesta je prozářena světlem. Nezadané čeká příslib pravé lásky a brzké těhotenství.

Sdílet na Facebooku
Jana Fišerová

Jana Fišerová

Astrologické poradenství Výklad karet Výklad snů Numerologie Kyvadlo

Provádím výklad z tarotových karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty Symbolon, Cikánské karty, karty madam Lenormand, Madžong, Tarot magie Druidů, runové karty apod.

Podobné články

Jaký bude týden od 20. 5. 2024 do 26. 5. 2024 podle kartářky

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Výklad pro tento týden připravila kartářka Jana Fišerová. Tento výklad vám poskytne lepší porozumění situacím ve vašem osobním životě. Bližší informace pro vaši osobu mohu sdělit emailem nebo telefonem, více na konci článku.

Červen, čas bilance a prověrek

Astrologie a horoskopy

Tento měsíc bude přát každému otevřenému srdci zkusit něco nového. A to by jej mohlo přivést k zásadnímu poznání, že pohotová reakce ať už myšlenková nebo fyzická, na to, co život přináší...

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu