Zpět na články

Zlepšení vztahů

Darujte zahradní květinu, vypěstovanou v přirozeném prostředí (ne skleník). Pokud jste květinu pěstovali sami nebo ji aspoň sami trhali, je účinek jistější, zvláště myslíte-li při trhání na usmíření a je čas po novu.

Zlepšení vztahů

Jiné kouzlo:
Vpravte očarovávané osobě cokoli do jejího prostředí, ať už darem, položením v bytě, všitím značky na oděv. Na oplátku si něco vezměte, co patří této osobě a co vy budete mít odteď ve své blízkosti. Pak si udělejte čas a klid, vypněte mobily a jiné rušiče a zadívejte se na uzmutý předmět, představte si osobu i svlůj předmět v její blízkosti a vyšlete dobrou emoci, například radost nebo touhu nebo omluvu. Dejte si pozor, aby se nevmísilo nic, než tento jeden pocit. Pak se rozlučte a kouzlo ukončete.
Můžete opakovat, ne však déle než 14 dnů.

Sdílet na Facebooku
Zuzana Antares

Zuzana Antares

Tarot Výklad snů Čarodějnictví Magická poradna

Studuji skryté skutečnosti světa, magické schopnosti člověka a zákonitosti běhu věcí i našeho osudu od roku 1982. V posledních třiadvaceti letech se profesionálně zabývám poradenstvím, které mi předtím bylo koníčkem.

Podobné články

Tajemství esoteriky II.

Čarodějnictví a magie Okultní vědění

Kabala a tajemství vesmíru O kabale, jejím významu, smyslu, počátku, případně možnostech, kolují mnohé zvěsti psané laiky, které nepřesně nebo nepravdi-vě popisují její význam. Pokusme se teď podívat na tuto tajemnou nauku jednak v historicko-magických, jednak v symbolických souvislostech, abychom aspoň částečně poodhalili její význam, tak jak jej užívali dávní zasvěcenci.

Dnešní horoskop pro všechna znamení - pátek 5. 5..2023

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Čarodějnictví a magie

Rady a inspirace nejen v oblasti vztahů, partnerství Lásky. Jak to vidí Tarot v měsíci Lásky? Afirmace pro úspěšný vztah.

Horoskop na dnes
Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu