Články astrologa Pavla Kopalová

7 tipů pro Váhy - jak využít své silné stránky

Astrologie a horoskopy

Váhy jsou vzdušné znamení, které je spojeno s planetou Venuše. Jsou to lidé, kteří milují harmonii, krásu, umění a spravedlnost. Mají smysl pro estetiku a diplomacii. Jsou společenské, družné a přátelské . Nicméně, mohou být také nerozhodné, váhavé, závislé na druhých a povrchní.

7 kroků jak se efektivně rozhodovat (nejen pro Váhy)

Astrologie a horoskopy Emoce a naděje

7 kroků jak se dobře a rychle rozhodovat - tipy nejen pro Váhy Jak se dobře, rychle a sebejistě rozhodovat? Rozhodování je důležitá dovednost, která ovlivňuje kvalitu našeho života. Zde je pár tipů, jak zlepšit své rozhodovací schopnosti:

7 důvodů proč se zabývat sebepoznáním

Astrologie a horoskopy Emoce a naděje

Sebepoznání je důležitým krokem na cestě k naplněnému životu. Pomáhá nám lépe pochopit kým jsme a přijmout se takoví, jací jsme. Díky sebepoznání můžeme lépe posoudit své pocity, chování a potřeby. Skvělým nástrojem sebepoznání a seberozvoje je astrologie. Zde je 7 důvodů, proč se sebepoznáním zabývat.

7 tipů jak pracovat se strachem

Transformace Emoce a naděje

Pokud máme strach, je třeba si uvědomit, že strach má každý. Bojí a báli se (téměř) všichni. Nebojujme tedy se strachem jako takovým, ale naučme se zacházet se situací, kdy nás strach omezuje nad rámec zdravé opatrnosti. Zde najdete několik tipů, jak se cítit lépe.

Znamení Panny - 3 typické vlastnosti

Astrologie a horoskopy Cykly

Jakmile vstoupí Slunce do znamení Panny, dochází ke změně kvality času. Končí čas prázdnin, dovolených, her a zábavy a nastává období vhodné pro práci a učení. Jsou Panny učenlivé a pracovité? Co patří k typickým vlastnostem zemského znamení Panny?

3 věci, ve kterých nám může opravdu pomoci astrologie

Astrologie a horoskopy Cykly

V čem nám může astrologie opravdu a efektivně pomoci? V tomto článku najdete 3 příklady toho, co lze (mimo jiné) očekávat od astrologického výkladu. Konkrétně od výkladu osobního horoskopu.

Jak žít v harmonii - 7 tipů (nejen) pro Lvy

Astrologie a horoskopy Slunce, měsíc a planety

Jaká jsou základní doporučení pro ty, kteří se narodili v ohnivém znamení Lva, nebo pro všechny, v jejichž horoskopu je toto ohnivé znamení výrazně zastoupeno.

Znamení Lva: 6 typických vlastností

Astrologie a horoskopy Cykly Slunce, měsíc a planety

Léto vrcholí a v tuto dobu slaví své narozeniny královské znamení zvěrokruhu - Lev. Lev je králem zvířat a člověk narozen v tomto znamení v sobě částečně nese otisk těchto královských vlastností. Lvi dovedou okouzlit svou velkorysostí, překvapit statečností, ale také naštvat občasnou panovačností a životem na vysoké noze. Jaké jsou tedy klíčové vlastnosti znamení králů zvěrokruhu? - Zde je 6 nejznámějších.

Znamení Štíra

Astrologie a horoskopy

Silné a slabé stránky znamení vodního znamení Štíra

Váhy - 3 typické vlastnosti

Astrologie a horoskopy Slunce, měsíc a planety

3 typické vlastnosti znamení Vah Jaké jsou jedny z klíčových vlastností vzdušného znamení Vah.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu