Dnešní horoskop - 2. 12.  / Denní karta - Konkurenční boj bez kompromisu

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

První prosincová, víkendová předpověď z Tarotových karet pro všechna znamení Zvěrokruhu. Karta dne je pod vibrací konkurenčního boje, kdy se jedná o prověření vaší víry v sebe sama. Tedy žádný kompromis.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení  1. 12. / Denní karta - Černý Petr, porážka, patová situace

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Máme tady první prosincový den. Jak to vidí Tarot v předpovědi na páteční den? Necháte se inspirovat? Denní karta upozorňuje na patovou situace, zůstaňte v klidu a nedělejte unáhledná rozhodnutí.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop na 30. 11.  pro všechna znamení  / denní karta - vznětlivost, adrenalinové sporty

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Okultní vědění

Jak to vidí Tarot v předpovědi pro poslední listopadový den? Necháte se inspirovat? Denní karta oznamuje, že den bude pod energií vznětlivosti, proto si hlídejte unáhlené výroky. Naopak ti, co jsou nerozhodní, uvítejte tuto energii tam, kde potřebujete věci dát do pohybu. Více ve videu pod článkem.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení  29.  11. / Denní karta - cesta, příjemná zpráva

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Okultní vědění

Trotová předpověď pro zájemce o nahlédnutí do své budoucnosti. Necháte se inspirovat? Karta dne je vskutku pozitivní, oznamuje, že budeme mít na výběr z mnoha nabídek. Cesta, podnětný nápad, siesta u souseda, koupě zájezdu.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová
Doporučené články

Znamení Panny - 3 typické vlastnosti

Astrologie a horoskopy Cykly

Jakmile vstoupí Slunce do znamení Panny, dochází ke změně kvality času. Končí čas prázdnin, dovolených, her a zábavy a nastává období vhodné pro práci a učení. Jsou Panny učenlivé a pracovité? Co patří k typickým vlastnostem zemského znamení Panny?

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

Tajemství esoteriky II.

Čarodějnictví a magie Okultní vědění

Kabala a tajemství vesmíru O kabale, jejím významu, smyslu, počátku, případně možnostech, kolují mnohé zvěsti psané laiky, které nepřesně nebo nepravdi-vě popisují její význam. Pokusme se teď podívat na tuto tajemnou nauku jednak v historicko-magických, jednak v symbolických souvislostech, abychom aspoň částečně poodhalili její význam, tak jak jej užívali dávní zasvěcenci.

Zuzana Antares Zuzana Antares

3 věci, ve kterých nám může opravdu pomoci astrologie

Astrologie a horoskopy Cykly

V čem nám může astrologie opravdu a efektivně pomoci? V tomto článku najdete 3 příklady toho, co lze (mimo jiné) očekávat od astrologického výkladu. Konkrétně od výkladu osobního horoskopu.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

Naučení o magických kruzích

Čarodějnictví a magie Okultní vědění

Magický kruh je východiskem pro rituál. I kdybychom o magii nevěděli nic víc, než nám nabízí produkce americké kinematografie, stoupneme si podvědomě při obřadu do kruhu, když je nás víc, anebo si místo obejdeme, pokud jsme sami; možná z potřeby před obřadem obejít obzor? Nad magickým kruhem se často nepřemýšlí, patří k rituálu jaksi automaticky.

Zuzana Antares Zuzana Antares
2.12.2023

Vítáme milovníky astrologie

Zvěrokruh.cz vám přináší vždy aktuální horoskopy, partnerské horoskopy, astrologické články na různá témata, čínské horoskopy a množství dalších informací ze světa astrologie a numerologie.

Aktuálně je slunce ve znamení Střelce, podle čínského horoskopu je rok zajíce a keltské znamení habru.

Partnerský horoskop

Dnešní narozeniny

 • Britney Spears
  Britney Spears (*2.12.1981)
  herečka, zpěvačka
 • Nelly Furtado
  Nelly Furtado (*2.12.1978)
  zpěvačka, textařka, instrumentalistka
 • Jiří Dopita (*2.12.1968)
  hokejista
 • Antonín Panenka
  Antonín Panenka (*2.12.1948)
  fotbalista
 • Gianni Versace
  Gianni Versace (*2.12.1946)
  italský módní návrhář
 • Miloš Macourek
  Miloš Macourek (*2.12.1926)
  režisér, dramatik, básník, filmový scenárista, autor pohádkových próz
Kateřina Malachová

Kateřina Malachová

Nasve je odbornicí na vyprávění příběhů života pomocí vhledů, ke kterým ji vedou nejen znalosti astrologické, ale i umění výkladu tarotových karet.

Hana Šimoníková

Hana Šimoníková

Jmenuji se Hana Šimoníková. Baví mě objevovat možnosti života i poselství hvězd. Nabízím vám horoskop, který sepisuji svým úhlem pohledu a respektuji úhel pohledu každého z vás. Nabízím vám tedy další úhel pohledu, abyste si mohli rozšířit ten svůj.

Jana Fišerová

Jana Fišerová

Provádím výklad z tarotových karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty Symbolon, Cikánské karty, karty madam Lenormand, Madžong, Tarot magie Druidů, runové karty apod.

Peter Fridrich

Peter Fridrich

Zaměření na: klasické Feng Shui a čínskou astrologii, čínská medicína a masáže, japonská a čínská bojová umění.

Jana Prokopcová Adámková

Jana Prokopcová Adámková

K paranormálním vědám mě přivedl můj středoškolský profesor Ivoš Dvořáček, který se ezoterice hodně věnoval a také moje babička, která mě naučila, na co se která bylinka hodí.

Jana Vavřínová

Jana Vavřínová

Poskytuji služby v oblasti astrologického poradenství. Zpracovávám horoskopy nativní, progresivní, partnerské, okamžiku atd. Snažím se skrze horoskop osvětlit Vaše momentální nastavení, abyste pochopili situace, které se Vám právě dějí.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu