Dnešní horoskop pro všechna znamení - 20. 7. 2024

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Karta dne -  10. mečů - pálení mostů. Zbrklé uvažování. „Bez poznání nemůže být nikdo dobrý, kdo je zbrklý hřeší.“ —  Šalamoun 🎀 Výklad  pro inspiraci  vyložila  kartářka Ilona.*

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení - 19 . 7. 2024

Astrologie a horoskopy Okultní vědění

Karta dne -  Druhá šance. Vstát jako Fénix z popela. 🎀 „Až najdu lásku, co zbloudila, jak Fénix z popela dotknu se nebe.“ —  Jaroslava Pechová 🎀 Výklad  pro inspiraci  vyložila  kartářka Ilona.*

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení - 17. 7. 2024

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Karta dne -   Spravedlnost. Karma není zdarma. Co zasel, to sklidil.🎀  „Jedna spravedlnost je mocnější než tisíc zbraní.“ —  Sun Tzu 🎀 https://www.youtube.com/watch?v=ueSfrdJer1Y&t=3s Výklad  pro inspiraci  vyložila  kartářka Ilona.*

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení Zvěrokruhu - 16 . 7. 2024

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Karta dne - Oslava, dožínky, sklizeň svých plodů. 🎀 „Blázni pořádají oslavy, a chytří na ně chodí.“ —  John Florio 🎀 https://www.youtube.com/watch?v=ueSfrdJer1Y  Výklad  pro inspiraci  vyložila  kartářka Ilona.*

Ilona Brejchová Ilona Brejchová
Doporučené články

Znamení Lva: 6 typických vlastností

Astrologie a horoskopy Cykly Slunce, měsíc a planety

Léto vrcholí a v tuto dobu slaví své narozeniny královské znamení zvěrokruhu - Lev. Lev je králem zvířat a člověk narozen v tomto znamení v sobě částečně nese otisk těchto královských vlastností. Lvi dovedou okouzlit svou velkorysostí, překvapit statečností, ale také naštvat občasnou panovačností a životem na vysoké noze. Jaké jsou tedy klíčové vlastnosti znamení králů zvěrokruhu? - Zde je 6 nejznámějších.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

7 tipů jak pracovat se strachem

Transformace Emoce a naděje

Pokud máme strach, je třeba si uvědomit, že strach má každý. Bojí a báli se (téměř) všichni. Nebojujme tedy se strachem jako takovým, ale naučme se zacházet se situací, kdy nás strach omezuje nad rámec zdravé opatrnosti. Zde najdete několik tipů, jak se cítit lépe.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

Jak žít v harmonii - 7 tipů (nejen) pro Lvy

Astrologie a horoskopy Slunce, měsíc a planety

Jaká jsou základní doporučení pro ty, kteří se narodili v ohnivém znamení Lva, nebo pro všechny, v jejichž horoskopu je toto ohnivé znamení výrazně zastoupeno.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

Naučte se koncentraci

Emoce a naděje Čarodějnictví a magie

V magickém výcviku patří koncentrace mezi základní dovednosti. Existuje mnoho příruček, jak se za krátkou dobu naučit koncentraci.

Zuzana Antares Zuzana Antares
21.7.2024

Vítáme milovníky astrologie

Zvěrokruh.cz vám přináší vždy aktuální horoskopy, partnerské horoskopy, astrologické články na různá témata, čínské horoskopy a množství dalších informací ze světa astrologie a numerologie.

Aktuálně je slunce ve znamení Raka, podle čínského horoskopu je rok draka a keltské znamení jilmu.

Partnerský horoskop

Dnešní narozeniny

 • Andrea Kerestešová
  Andrea Kerestešová (*21.7.1984)
  herečka
 • Josh Hartnett
  Josh Hartnett (*21.7.1978)
  herec
 • David Hasselhoff
  David Hasselhoff (*21.7.1952)
  herec, zpěvák
 • Robin Williams
  Robin Williams (*21.7.1951)
  herec, komik
 • Cat Stevens
  Cat Stevens (*21.7.1948)
  zpěvák, skladatel, kytarista
 • Ernest Hemingway
  Ernest Hemingway (*21.7.1899)
  spisovatel
 • Milan Rastislav Štefánik
  Milan Rastislav Štefánik (*21.7.1880)
  politik, generál francouzské armády, astronom
Jana Vavřínová

Jana Vavřínová

Poskytuji služby v oblasti astrologického poradenství. Zpracovávám horoskopy nativní, progresivní, partnerské, okamžiku atd. Snažím se skrze horoskop osvětlit Vaše momentální nastavení, abyste pochopili situace, které se Vám právě dějí.

Alena Bratková

Alena Bratková

Astrologické poradenství - osobně v Brně, Praze nebo na dálku. Zkušenosti profesního astrologa za 25-letou praxi. Konstituční a akutní homeopatie. Astrologická škola Moderní a Lékařské astrologie. Kurz automatické kresby, numerologie. Výklad snů.

Alexandra Taberi

Alexandra Taberi

Nabízím Vám služby v oblasti astrologické. Osobní horoskop, partnerský, karmický a dotazový. Ošetření pomocí kraniosakrální terapie. Vytvoření osobních energetických obrázků (mandal)

Kateřina Malachová

Kateřina Malachová

Nasve je odbornicí na vyprávění příběhů života pomocí vhledů, ke kterým ji vedou nejen znalosti astrologické, ale i umění výkladu tarotových karet.

Milan Gelnar

Milan Gelnar

Jmenuji se Milan Gelnar a pracuji jako profesionální astrolog. Upozornění: Došlo ke zneužití jména a fotografií astrologa Milana Gelnara a někdo podvodně láká z lidí peníze za nějaké jasnovidné služby a amulety. Nic takového pan Gelnar nenabízí.

Pavla Kopalová

Pavla Kopalová

Věnuji se klasické astrologii a technikám osobního rozvoje. Astrologii jsem vystudovala ve Škole klasické astrologie vedené Ing. Richardem Stříbrným a Ing. Zdeňkem Bohuslavem.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu