Dnešní horoskop - 2. 12.  / Denní karta - Konkurenční boj bez kompromisu

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

První prosincová, víkendová předpověď z Tarotových karet pro všechna znamení Zvěrokruhu. Karta dne je pod vibrací konkurenčního boje, kdy se jedná o prověření vaší víry v sebe sama. Tedy žádný kompromis.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení  1. 12. / Denní karta - Černý Petr, porážka, patová situace

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet

Máme tady první prosincový den. Jak to vidí Tarot v předpovědi na páteční den? Necháte se inspirovat? Denní karta upozorňuje na patovou situace, zůstaňte v klidu a nedělejte unáhledná rozhodnutí.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop na 30. 11.  pro všechna znamení  / denní karta - vznětlivost, adrenalinové sporty

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Okultní vědění

Jak to vidí Tarot v předpovědi pro poslední listopadový den? Necháte se inspirovat? Denní karta oznamuje, že den bude pod energií vznětlivosti, proto si hlídejte unáhlené výroky. Naopak ti, co jsou nerozhodní, uvítejte tuto energii tam, kde potřebujete věci dát do pohybu. Více ve videu pod článkem.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Dnešní horoskop pro všechna znamení  29.  11. / Denní karta - cesta, příjemná zpráva

Astrologie a horoskopy Tarot a výklad karet Okultní vědění

Trotová předpověď pro zájemce o nahlédnutí do své budoucnosti. Necháte se inspirovat? Karta dne je vskutku pozitivní, oznamuje, že budeme mít na výběr z mnoha nabídek. Cesta, podnětný nápad, siesta u souseda, koupě zájezdu.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová
Doporučené články

7 tipů pro Váhy - jak využít své silné stránky

Astrologie a horoskopy

Váhy jsou vzdušné znamení, které je spojeno s planetou Venuše. Jsou to lidé, kteří milují harmonii, krásu, umění a spravedlnost. Mají smysl pro estetiku a diplomacii. Jsou společenské, družné a přátelské . Nicméně, mohou být také nerozhodné, váhavé, závislé na druhých a povrchní.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová

Abeceda vitamínů. Jako prevence proti virům je tady pomoc z mocné přírody. Necháte se inspirovat bylinkami a potravinami jako lék?

Zdraví Abeceda vitamínů

Přichází podzim, už nás zas bombardují informacemi o virech. Můžete si posílit imunitu a to jak bylinkami, tak jídlem. Zkusíte něco nově, jinak? ABECEDA VITAMÍNŮ.

Ilona Brejchová Ilona Brejchová

Třetí čakra, Manipura, Solar-plexus

Cykly Emoce a naděje

Co je třetí čakra, jak ovlivňuje náš život, proč je dobré ji věnovat pozornost? Oblast třetí čakry se udává různě, jedná se ale především o oblast od bránice až po oblast hráze,částečně tedy překrývá čakru druhou.

Lenka Haasová Lenka Haasová

Znamení Lva: 6 typických vlastností

Astrologie a horoskopy Cykly Slunce, měsíc a planety

Léto vrcholí a v tuto dobu slaví své narozeniny královské znamení zvěrokruhu - Lev. Lev je králem zvířat a člověk narozen v tomto znamení v sobě částečně nese otisk těchto královských vlastností. Lvi dovedou okouzlit svou velkorysostí, překvapit statečností, ale také naštvat občasnou panovačností a životem na vysoké noze. Jaké jsou tedy klíčové vlastnosti znamení králů zvěrokruhu? - Zde je 6 nejznámějších.

Pavla Kopalová Pavla Kopalová
2.12.2023

Vítáme milovníky astrologie

Zvěrokruh.cz vám přináší vždy aktuální horoskopy, partnerské horoskopy, astrologické články na různá témata, čínské horoskopy a množství dalších informací ze světa astrologie a numerologie.

Aktuálně je slunce ve znamení Střelce, podle čínského horoskopu je rok zajíce a keltské znamení habru.

Partnerský horoskop

Dnešní narozeniny

 • Britney Spears
  Britney Spears (*2.12.1981)
  herečka, zpěvačka
 • Nelly Furtado
  Nelly Furtado (*2.12.1978)
  zpěvačka, textařka, instrumentalistka
 • Jiří Dopita (*2.12.1968)
  hokejista
 • Antonín Panenka
  Antonín Panenka (*2.12.1948)
  fotbalista
 • Gianni Versace
  Gianni Versace (*2.12.1946)
  italský módní návrhář
 • Miloš Macourek
  Miloš Macourek (*2.12.1926)
  režisér, dramatik, básník, filmový scenárista, autor pohádkových próz
Ilona Brejchová

Ilona Brejchová

Odjakživa mě přitahovaly karty. Nejdříve jsem chodila ke kartářkám sama a při jednom výkladu mi bylo sděleno, že mám předurčeno, abych sama karty vykládala.

Lenka Haasová

Lenka Haasová

Terapie s Tarotem, diagnostická automatická kresba, práce s kyvadlem, kurzy Tarotu, osobní konzultace, harmonizace čaker, čištění prostoru a jemnohmotných těl

Hana Šimoníková

Hana Šimoníková

Jmenuji se Hana Šimoníková. Baví mě objevovat možnosti života i poselství hvězd. Nabízím vám horoskop, který sepisuji svým úhlem pohledu a respektuji úhel pohledu každého z vás. Nabízím vám tedy další úhel pohledu, abyste si mohli rozšířit ten svůj.

Jana Fišerová

Jana Fišerová

Provádím výklad z tarotových karet, protože mě zaujaly svou pravdivostí a otevřeností. Používám podle požadavků zákazníků i karty Symbolon, Cikánské karty, karty madam Lenormand, Madžong, Tarot magie Druidů, runové karty apod.

Kateřina Malachová

Kateřina Malachová

Nasve je odbornicí na vyprávění příběhů života pomocí vhledů, ke kterým ji vedou nejen znalosti astrologické, ale i umění výkladu tarotových karet.

Jana Vavřínová

Jana Vavřínová

Poskytuji služby v oblasti astrologického poradenství. Zpracovávám horoskopy nativní, progresivní, partnerské, okamžiku atd. Snažím se skrze horoskop osvětlit Vaše momentální nastavení, abyste pochopili situace, které se Vám právě dějí.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu