Znamení Beran - 21.3. až 20.4.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Průměrný Beran bude rok 2020 dělit na dvě zcela odlišné části. Ta první bude trvat do prázdnin, kdy všechno půjde ztuha a vlastně se nebude nic moc dít. Nemá cenu se zde tedy pouštět do nových věcí, pravděpodobně by brzy skončily nebo budete muset do nich investovat  mnohem více času a energie než je obvyklé. V zaměstnání hrozí nespokojenost, při podnikání nadměrné výdaje a ztráty. Změna místa však nebude tím nejlepším řešením. Určitou výjimkou může být však leden a první polovina února, kdy se věci budou dařit rychleji a lépe.
Druhá,  energeticky naopak  velmi silná polovina roku začne téměř přesně prázdninami a skončí až na počátku ledna 2021.  V té se Berani nezastaví a budou překonávat překážky levou zadní. Jejich okolí by však mělo být ve střehu,   protože kolem nich budou doslova třísky lítat.

Berani narození od 25. března do konce měsíce by měli být opatrnější při práci s ostrými předměty, tedy na své ruce, ale i nohy. Případná zranění by je mohla bolet více a delší dobu se hojit, proto nic v podobných případech nepodceňujte a pořádně si ošetřete i drobné šrámy a škrábance.
Nejnáročnější bude  rok 2020 pro jedince narozené zhruba od 8. do 14.  dubna. Pokud slavíte narozeniny v těchto dnech, nehrajte si na hrdiny. Vaším tématem by mělo být zklidnit a ubírat, vypustit aktivity, které jsou zbytečné,  věnovat více času odpočinku a také regeneraci svého těla i duše. Pokud jste již ve věku seniorů, uvažujte o odchodu do důchodu nebo alespoň o snížení pracovního úvazku. Neuškodí ani stravovat se dietně, zejména ve smyslu čerstvých potravin s větším podílem živé stravy.
Faktické, ale i chronické zdravotní problémy se mohou zhoršovat Beranům narozeným od 8. dubna až do konce znamení.  Kdo je mladý a fyzicky zdatný, přečká tento čas bez ztráty desítky, ale nemůžeme slibovat, že se mu bude dařit na všech úrovních.
   Na opravdu lepší časy si Berani musejí počkat až do roku 2022. Pokud se někomu zdá, že jsou předpovědi pro Berany už dlouhodobě nic moc, může mít docela pravdu.  Všeho ovšem do času a tak až naskočí na svou lepší vlnu, budou zase patřit k nejsilnějším znamením.
Druhá půlka roku bude již mnohem hektičtější. Tam kde se ovšem nastřádaly problémy, mohou se řešit i dosti dramaticky.  Ostatní dostanou ten správný impuls k tomu, aby se dostali znovu do kondice a vybojovali své vítězné bitvy.
 
Trochu pozitivní energie navíc však dostanou všichni Berani již od počátku roku až do poloviny února, kolem narozenin, koncem července a první dvě srpnové dekády a nakonec i poslední dekádu v listopadu a první dvě v prosinci.
Od 7. února až do 4. března pak v mnohých probudí Venuše předčasně jarní touhy. Nejlepší čas na různá jednání je od 10. do 27. dubna. 

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Beran


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru