Horoskop na rok 2023: Panna

Panny patří ke znamením, pro které na tento rok nemůžeme udělat jednoznačnou prognózu. V závislosti na datu narození, ale i rozložení dalších planet, které zde patrně budou mít, s nimi budou hvězdy mávat nahoru a dolů, prostě jako na horské dráze. Čekají je tedy i překvapení, která zde nelze zachytit. Jedno však slíbit můžeme určitě, nudit se rozhodně nebudou!

Panny narozené v srpnu o něco zvolní krok. Ty rychlejší musí počítat s občasnými kotrmelci, které jim připomenou, že všechno má svůj čas a pořádek. Energie budou mít o trochu méně, takže zejména pro starší ročníky platí doporučení k odpočinku a větší péči o svoje zdraví. 
Kdo má narozeniny mezi 7. a 16. zářím, může zajásat!  Těm všechno půjde skoro samo. Potřebují lepší, dobře placené zaměstnání s volnou pracovní dobou? Proč ne... Nebo touží po novém vztahu? Určitě se najde hned několik zájemců… Zdraví jim bude sloužit a dokonce tak trošku omládnou. Minimálně se jako mladší začnou chovat, odhodí své zábrany a pustí se i do různých ztřeštěností. Pokud se ještě v předchozím roce v něčem plácali a ne a ne tyto nepříjemnosti zdolat, teď se vše vyřeší s vynaložením jen malé námahy.
Panny narozené mezi 18. a 21. zářím naopak trošku stagnují. Plánů a představ mají sice plnou hlavu, ale ty se ne a ne vyplnit. Chybí ten rozhodný krůček k realizaci a tak často zůstane jen u snů… Antidepresiva ani alkohol vám se zklamáním nepomohou, spíš ještě situaci zhorší. Vyzkoušejte  pohyb na čerstvém vzduchu a bylinkové čaje k pročištění těla. Ve zdravém těle zdravý duch! Některé plány zatím odložte, ono to za rok, za dva přijde samo…
Panny narozené na samém konci znamení budou od pozdního jara stoupat na společenském žebříčku, ale  povýší i v očích svého okolí. V loňském roce je hvězdy brzdily a tak je často předběhli neoprávněně jiní. Letos ale získají po právu ocenění své práce a často povýší nebo úspěšně dokončí dílo, které se jim protáhlo. 
Pokud uvažují o stěhování, zejména do většího, je načase rozjet přípravy, nejpozději do jara 2024 se to podaří. Mladší ročníky by měli uvažovat o založení rodiny, je na to správný čas. Narodí se jim zdravé potomstvo s dobrým osudem.

Začátek roku nevypadá pro Panny nejlépe.Od konce března se ale všechno změní. Nejlepší etapu pak nastartují od května, kdy se jim bude doopravdy dařit. Nejaktivnější měsíce jsou pro ně letos červenec a srpen, ať už si zvolí pracovní nebo sportovní dovolenou, stihnout toho opravdu hodně. Pro cestování a různá zařizování se ovšem hodí i měsíc srpen a září. 
Kdo si počká, ten se dočká, protože až v říjnu a počátkem listopadu dorazí do znamení panny konečně Venuše. Kulturní zážitky, zkrášlování a nákupy, zejména oblečení nebo módních doplňků, na to je ten pravý čas. Ženy budou krásnější a otevřenější k novým vztahům. Muži v tomto znamení však nejsnáze získají novou partnerku o prázdninách.
Konec roku však tentokrát Pannám zavaří. Od konce listopadu do počátku ledna je čekají různé problémy a peripetie. Vánoční nákupy a úklid proto udělejte raději s předstihem a místo pobíhání po narvaných obchodech popíjíte doma u kamen teplý čaj s citronem. 

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu