Horoskop na rok 2024: Panna

Panny budou v roce 2024 pod sprškou různorodých konstelací, které s nimi budou cloumat jednou napravo, podruhé nalevo, podobně jako na houpačce. Jen klidu si příliš neužijí. První polovina roku však bude bezesporu o něco lepší než ta druhá, proto nemarněte čas a pusťte se do svých plánů hned od ledna!


 

Panny narozené koncem srpna čeká nejvíc energie hned první dva měsíce roku. Tady budou úspěšné doslova ve všem, na co sáhnou. Nebude to však tak úplně zadarmo, Saturn ze znamení ryb může vaše plány trošku ztížit, nenechte se proto hned odradit!

Ti, kteří se narodili během první zářijové dekády, se budou s drobnými nepříjemnostmi potýkat během celého roku o něco častěji. Pokud však za sebou netáhnou vyloženě nějaké resty, bude to jen prověrka jejich odvahy a pečlivosti. Pro starší ročníky bude vhodné, aby o něco více odpočívali.

Panny narozené kolem 7.září dojdou k pochopení, jak tenká je hranice mezi životem a smrtí a že někdy stačí opravdu málo, abychom tuto linii překročili. Ať už se sami ocitnou v blízkosti těch, co nás opouští nebo uvidí podobnou situaci ve svém okolí, naučí je to brát konec naší existence jako něco přirozeného.Lidé, kteří už odešli, stále zůstávají důležitou částí našeho života, i když se jejich existence odehrává již pouze někde v podsvětí.

Panny s narozeninami ve druhé dekádě září mají před sebou doslova životní šance. Tentokrát nemusí být ani příliš opatrné. Nabídky, které dostanou, nebudou mít v pozadí žádné háčky. Zvláště pokud na příležitost kývnou hned počátkem roku nebo alespoň před koncem jara, mělo by je to posunout o hodný kus cesty kupředu. Nové šance s sebou ponesou i nová dobrodružství, vzdělávání, zajímavé přátele nebo kolegy a také nové vztahy.

Panny z konce znamení jsou zmítány pochybnostmi a často i beznadějí. Již delší dobu se mohou pohybovat v bludném kruhu, ze kterého ne a ne najít východisko. Je nutné si přiznat, že za některé věci si můžete sami, třeba svými dřívějšími postoji nebo tím, co jste naopak nedělali. Pořád je tu však nabídka podané ruky od vašich známých, rodiny nebo v případě zdravotních problémů od lékařů. Pokud se budete snažit, vše se v dobré obrátí nejpozději do roka.

Pokud máte v rodině starší příbuzné tohoto data, možná budou potřebovat vaši pomoc. Je důležité, aby se nestáhli trvale jen do vlastního světa, ale abyste je udrželi zapojené v aktivnímu životě. Mohou obtížněji chápat všechny souvislosti a budou mít patrně již problém zvládat novinky vědy a techniky. Pozor také při podávání různých léků, mohou se v jejich těle hromadit a zbytečně je utlumit.


 

Všechny Panny začnou rok velmi aktivním způsobem. Od poloviny února až do konce dubna je čeká naopak mírný propad, ten se však zlepší s přibývajícími sluneční paprsky.

Léto přeje Pannám více na svém počátku, takže dovolenou bude lépe naplánovat již na červen nebo červenec. Srpen přinese různá úskalí, ale na druhé straně i pěkné kulturní zážitky. Různá jednání v průběhu srpna se mohou poněkud protáhnout.

Druhá polovina roku je pro všechny Panny o něco pasivnější, stagnaci však pocítí více pouze Panny narozené kolem 13.září především v průběhu prvních dvou měsíců školního roku.

Nové perspektivní vztahy čekají na Panny narozené kolem poloviny září, a to zejména na ženy. Nejkrásnější přitom budou v měsíci srpnu, kdy mohou potkat nový perspektivní protějšek. Muži budou navazovat nové známosti již v období června a července.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu