Horoskop na rok 2023: Vodnář

Vodnáři mají za sebou dva náročné roky a ani pro tento jim nemůžeme slíbit, že se všechno k dobrému obrátí. Nicméně horší už to nebude,  tedy možná, snad, alespoň pro některé. Život je prostě o změnách a kdo je zvládne, toho překvapivě posunou kupředu,  že je  zpětně hodnotí jako pozitivní.

Největší změny mají těsně před sebou Vodnáři narození na samém počátku znamení. Jejich vnitřní síla jim umožní, aby se stali pro druhé osobností, přijali vyšší pozici nebo alespoň dali svému okolí najevo, že si chtějí minimálně svůj život řídit sami. Pokud touží po změně zaměstnání, budou to vnímat jako krok k lepšímu. Někteří se rozhodnou i přestěhovat, ať už půjdou do  většího proto,  že se jejich rodina rozrůstá nebo jsou na tom majetkově lépe. Ti starší budou dělat životní bilanci a rozhodnou se nepotřebných věcí ve svém životě zbavit a svůj život tak o něco zredukovat, aby se jim v budoucnu dýchalo lépe. Slabší jedinci však mohou být pod tlakem. Malé děti podporujte, protože mohou trpět strachy a nejistotou.
Vodnáři narození mezi 3. a 12. únorem se nacházejí v nestabilním životním období. Někteří sami zatouží po změně a nových výzvách, přičemž ani nemusí mít podstatné důvody k nespokojenosti. Mnozí se rozhodnou odejít ze zaměstnání a hledat nové. K tomu  mají podmínky nejlepší  přes zimu a na jaře. Od léta bude obtížnější najít takovou pozici, která by byla lepší než ta stávající,  to se jim pak poštěstí spíše až v roce 2024. 
V některých případech ovšem změna přijde sama, ať už někdo chce nebo nechce. Podnik může redukovat zaměstnance nebo přeorganizovat své provozy a tak bude nutno přejít na jiné místo.
Ženy s tímto datem narození se budou častěji rozcházet,  rozvádět nebo o tom minimálně uvažovat. Co dříve akceptovaly, již nyní neplatí a tak často raději zvolí na nějakou dobu volnost, než aby pokračovaly v minulém duchu dál. Ani s nově navázanými vztahy to nebude o moc lepší, většinou budou nestabilní. Buď jen na dálku nebo s někým, kdo se ve skutečnosti dlouhodobě vázat nechce.
Vodnáři narození od 12. února do konce znamení už mají za sebou náročnou větší část minulého roku. V podobném duchu se to bude odvíjet ještě první dva měsíce roku,  pak si však mohou konečně oddechnout a během jara nabrat novou energii.

Přes všechny svízele mají ovšem Vodnáři štěstí v neštěstí. Již od konce loňského srpna až do konce letošního března  jim  mnohé situace zachraňuje  Mars v blížencích. Díky jeho energii jsou tak schopni daleko více zabojovat a mnohdy i zvítězit.
Téměř celý leden jim  bude také zpříjemňovat Venuše. Nabízí vše pěkné a krásné, ať už se to bude týkat společenských akcí nebo schopnosti zaujmout nějaký protějšek.
Ve  druhé půlce února a na počátku března  mají šanci domluvit se s lidmi, se kterými to jindy nefunguje. 
Problematickým obdobím bude pro všechny Vodnáře čas  od konce května do poloviny července a také od půlky října do konce  druhé listopadové dekády.
Vesměs úspěšné dny je čekají v září a po větší část října.
Muži budou mít nejlepší šance ve vztazích a budou nejobratnější ve sportu  první měsíce roku a na podzim. Ženy budou nejvíce nakloněné lásce hned v lednu.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu