Horoskop na rok 2024: Vodnář

Vodnáře čeká další rok stylu “Co tě nezabije, to tě posílí”, ale můžeme jim s určitostí slíbit, že od června se jim bude dařit ještě o něco lépe a všechno bude tím pádem veselejší. Rok 2024 tedy bude minimálně o něco málo lepší než ty dva předchozí a to je docela dobrá zpráva.


 

Vodnáři narození na samém začátku znamení se dostávají ve svém životě na rozcestí. Budou uvažovat, jak dál se svým osudem naložit. Pokud v něm nejsou spokojeni, mohou se rozhodnout i pro totální změnu. Jiné zaměstnání nebo i profese, přestěhovat se na zcela nové místo? To jsou jen některé z mnoha možnosti, co se dá dělat. Mladší ročníky budou někdy zakládat rodiny, starší naopak zvažovat odchod na odpočinek.

Lidem v produktivním věku se často nabídne možnost přijmout vyšší pracovní pozici. Kdo se však na podobnou změnu necítí, možná k ní bude okolnostmi donucen, ale nemusí to být vždycky příjemné. Nechcete být sami šéfem a druhým poroučet? Pak je docela možné, že na toto místo nastoupí někdo, kdo se po vás bude naopak vozit. Dostáváme se tím na opačnou stranou kulisy. Strach a stres nás někdy mohou ochromit a zabránit nám, abychom na situaci správně zareagovali, což může mít i nepříjemné důsledky. Trénujte proto svoji pohotovost a nebojte se vlka nic!

Vodnáři narození mezi 8. a 16.únorem mohou podléhat netrpělivosti a zkratovým rozhodnutím. Často je bude pálit půda pod nohama a budou chtít z dané situace utéci. Děti se budou osamostatňovat od rodičů, mnoho vztahů se rozpadne a ty nové mají jen opravdu malou šanci na dlouhodobé trvání. Nespokojenost se zaměstnáním a následný obchod nemusí hned přinést adekvátní náhradu, takže pokud si nemůžete dovolit být delší dobu bez příjmu, vyčkejte s rozhodnutím na počátek léta. Při sportovních aktivitách buďte opatrní, zejména na nohy. Prostě pokud nebudete právě v klidu a dobré kondici, je lépe se těm rizikovějším věcem vyhnout a počkat, až se situace vrátí k normálu.


 

Až do května bude celková energie u Vodnářů mírně stagnovat. Kdo není přímo sportovní typ, bude ho to více držet na gauči a může tloustnout. Nepřepínejte své síly a možnosti, ale přinuťte se každý den alespoň k malé procházce. Pečlivě také zvažujte svoje finanční výdaje, budete mít sklon zbytečně utrácet za věci, které vám snad ani nejsou k užitku nebo si koupit předražené zboží.

Leden bude neutrální, ale únor a březen se přidají k vašim nejlepším měsícům v celém roce, kdy můžete podávat i slušné fyzické výkony. Během února toho také nejvíc zařídíte, ať už na úřadech nebo jinde.

Od června se úspěšnost v mnoha věcech vylepší, jen v druhé polovině června a po většinu července budete muset současně řešit více drobných nepříjemností. Dlouhodobější projekty však mají zelenou. Konec července a celý srpen bude opět patřit k těm úspěšným obdobím, ve kterých se v podstatě všechno daří bez větší námahy. Podzimní měsíce září až listopad nejvíce ocení Vodnáři narození kolem 9.února, kterým se v současnosti jinak příliš nedaří. Tady je čeká zásadní obrat, kdy se věci poskládají jako puzzle a budou mít důvody ke spokojenosti.

Poslední dva měsíce v roce budou náročnější pro Vodnáře narozené kolem 24.ledna. Těm se určitě vyplatí nadopovat vitaminy jako prevenci před virózou a také odložit případné zimní radovánky až na první měsíce nového roku.

Dobré podmínky pro jednání budou mít Vodnáři také v první polovině června a první polovině října. Kdo chce zažít příjemnou dovolenou, měl by na ni vyrazit s předstihem už v první polovině června nebo až od konce července.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu