Horoskop na rok 2023: Rak

Raci na tom budou v tomto roce opět skvěle,  tedy většina z nich.  Dařit by se jim mělo bez problémů doslova vše, na co sáhnou  nebo na co jenom pomyslí.
Ti, kteří se narodili ještě v červnu,  nebudou zbytečně plýtvat city ani pochybnostmi.  Dokáží dát ve svém životě všechno do pořádku  a být ostatním příkladem svou důvěryhodností  a spolehlivostí. Někteří právě díky těmto vlastnostem v zaměstnání povýší.
Raci narození mezi 7. a 15. červencem  budou mít pootevřené dveře k zajímavým příležitostem. Ať už se to bude týkat vzdělávání, zaměstnání nebo vztahů, obohatí je to, naplní dny novými zážitky a posune je to o kus kupředu. Také ve vztazích přijdou nové nabídky a možnosti seznámení s  jasnou perspektivou!
Raci i Ráčata narozené mezi 17. a 21.  červencem prožívají idylické časy. Zvyšuje se jim intuice, soucit i empatie. Budou tak daleko předvídavější a lépe pochopí různé souvislosti i bez toho, že by nad nimi museli dlouho zamýšlet. Vše v jejich životě bude plynout doslova samo, podobně jako řeka, která bez nápovědy najde směr a jednou vyústí do moře.
Raci narození na samém konci znamení mají před sebou poslední náročný rok. Dlouho je už osud zkouší a ubírá jim sily. Neztrácejte odvahu, pokud vydržíte ještě letos, vše se v dobré obrátí. Chce  to jenom ubrat na rychlosti, více spát, odpočívat a nenechat se zdeptat nepřízní světa a osudu. 

Venuše se bude toulat v tomto znamení téměř po celý květen a na počátku června. To je ten správný čas vyrazit za kulturou nebo si udělat  předčasnou dovolenou. Možná že právě tam potkáte svou životní lásku. Muži Raci však budou bodovat u žen již od konce března do poloviny května.  Tyto měsíce budou všichni Raci abnormální aktivní, dostanou větší porci energie, která jim zaručí úspěšnost na všech frontách. Jedna slabší vlna však přijde také od půlky října téměř do konce listopadu. Naopak o něco náročnější bude pro Raky září a první polovina října. Na úřadech se domluví nejlépe počátkem července.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu