Horoskop na rok 2024: Rak

Raci budou letos konečně patřit ke znamením, které se mají na co těšit a nebudou mít v podstatě žádné důvody, proč se trápit. Dokonce i problémy z předchozích let půjdou snáze řešit. Platí to samozřejmě jenom na postavení Slunce, bohužel planety v jiných znameních s vámi mohou mít jiné plány.


 

Někteří Raci ze samého počátku znamení mohou být letos mírně letargičtí. Chce to dostatek čerstvého vzduchu i pohybu, ať vaše fyzická kondice neupadne. Co si letos natrénujete, bude se vám ještě více hodit v dalších létech.

Rakům narozeným mezi 5. až 11.červencem se tok jejich života mírně zklidní. Dětem je možno zadat více úkolů podle jejich momentální vyspělosti. Budou rády, že je považujete za dospělejší a pyšné na to, co už dokážou! Starší ročníky budou mít díky své rozvaze a odpovědnosti lepší výsledky v zaměstnání, ale i doma se budou více starat o to, co jejich rodina potřebuje. Finanční stabilita určitě potěší všechny. Senioři pak budou velmi ochotně předávat svoje zkušenosti mladším.

Raci narození mezi 11. až 20.červencem dostanou příležitost trochu se v životě posunout. Nebude to však zadarmo, osud od nich bude vyžadovat pohotovost a spolupráci. Kdo se přičiní, tomu se začne dařit. Kdo je však se svým životem spokojený a netouží po žádném vylepšení, prostě si jen tuto životní etapu více užije. Starší ročníky ocení, že je čas mírně omladí nebo alespoň nebudou tolik stárnout. Kdo by chtěl změnit zaměstnání, jistě se mu namane skvělá příležitost. Mohou však s klidným svědomím toto rozhodnutí o rok odložit a neprohloupí. Ženy tohoto data narození budou častěji nacházet nový perspektivní protějšek, se kterým je v budoucnu čeká společná životní cesta.

Raci narození ke konci znamení to měli poslední roky obtížné. Byli dlouhodobě pod tlakem a také po zdravotní stránce se u nich mohlo začít leccos hroutit. Tento nepříznivý vliv však v letošním roce definitivně pomíjí a jim se konečně začne blýskat na lepší časy. Jejich postoj k životu může být smířlivější, což vnese klid do jejich duše i víru v pokojnou budoucnost. Zvýšená intuice a empatie vylepší jejich vztahy nejen s blízkými osobami, ale i s těmi, kteří se jejich života pouze občas dotýkají. Víra v Boha, Osud nebo Universum jim pomůže najít hlubší smysl jejich života. Umělce, především hudebníky, vesměs políbí Múza a jejich dílo se může stát známější.


 

Od ledna až do května čeká všechny Raky mírný příliv energie navíc. V lednu a první polovině února to však ještě příliš nepostřehnou. Tento zimní čas jim nikdy příliš nesvědčí a v letošním roce by měli ještě o něco více chránit svoje zdraví, dbát na to, aby více odpočívali, současně dostatečně pobývali na čerstvém vzduchu a přitom neprochladli.

Od konce února však nastává obrat a energie stejně jako úspěch setrvá minimálně do konce dubna. V květnu bude opět nutné trošku zabojovat, ale to je v tomto roce již poslední problematické období. Od července až do konce října je čeká velmi aktivní čas, kdy zvládnou nejen dvojnásob úkolů, ale budou i v dobré kondici a od druhých si nenechají nic líbit.

Díky tomu si mohou také dovolenou plánovat nejenom o prázdninách, ale i v prvních dvou měsících školního roku. Nejkrásnější zážitky však budou mít ve druhé polovině června a první půlce července, což je také příznivý čas pro navázání nových vztahů. Zvláště ženy v tomto znamení se budou opravdu líbit! Muži budou odvážnější spíše v září a říjnu, kdy mohou nejen získat nový protějšek, ale také zabodovat ve sportu.

Pokud máte před sebou nějaká důležitá jednání, nasměrujte je na přelom února a března nebo druhou polovinu června. Co nestihnete včas, můžete dohnat ještě ve druhé polovině října.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu