Horoskop na rok 2023: Štír

Štírům se v uplynulém roce víceméně dařilo, zejména těm z konce znamení. Letos se karta obrací a budou mít pasivnější, ale i klidnější rok. Samozřejmě až na určité výjimky. Od května až do jara příštího  roku budou mít Štíři stagnační období, které jim ubere na rozhodnosti, ale zejména snažení jim nebude přinášet takové výsledky, jak jsou zvyklí. Pokud tedy něco nejde, zbytečně netlačte a odložte svoje plány o rok o dva, ušetříte tak svůj čas, energii ale i finance. Týká se to nejvíce Štírů narozených kolem 7. listopadu od července do října a Štírů narozených koncem října od listopadu do února příštího roku. 

Štíři narození na počátku znamení jsou a v následujících letech ještě budou pod tlakem. Teď nemá cenu něco předstírat. Výhodnější než držet něco za každou cenu, bude ustoupit a přiznat si, na co ještě stačíte a co naopak přenechat jiným. Také o zdraví je nutné pečovat. Zajděte si na preventivní prohlídky a dbejte doporučení lékařů, ať jste fit!
Štíři, kteří se narodili v říjnu, budou daleko důkladnější a vytrvalejší, což jim umožní uspořádat si svůj život a nastolit v něm řád a systém. Jejich okolí to nakonec ocení, protože se brzy ukáží výsledky!
Štíři, jež slaví narozeniny mezi 7. a 15. listopadem prožívají osudové turbulence. Změna je život a vede k pokroku, co stagnuje, to odumírá. S tímto vědomím snad lépe přečkáte i případné neúspěchy, ztráty financí nebo rozpad rodiny. Hlavně udržet si pozitivní emoce, protože s pocity křivdy nebo dokonce nenávisti budete ubližovat hlavně sami sobě. 
Štíři narození mezi 16. a 20. listopadem prožívají idylické období. Jejich přání a sny se budou plnit nikoliv zázrakem, ale díky tomu, že mají pochopení pro své okolí a zbytečně nejdou hlavou proti zdi. Mnozí prožijí romantickou dovolenou, někteří se budou více věnovat duchovnímu životu. Umělci mají své nejlepší období pro inspiraci a kdo touží po popularitě, stačí dát o sobě vědět. 
A kdo se narodil na samém konci znamení, má se prostě príma. Jeho život je celkem v pořádku, což je sice stav, který většina lidí považuje za samozřejmost, ale jisté to nemá nikdo nadlouho. Proto užívejte toho, co vám osud dává a myslete přitom i na zadní kolečka, za rok, za dva se vám to bude hodit!

Dobrým obdobím je  každý rok pro Štíry březen, letos to bude však i duben a větší část května, kdy dostanou energii navíc. Naopak druhá  polovina května a celý červen budou tentokrát náročnější. Důležité aktivity proto plánujte  spíše až na podzimní měsíce, kdy na tom budete mnohem lépe. Nejakčnější vlna přijde až v půlce října a přetrvá do konce listopadu. Tady vás úspěch nemine, ale uberte trošku plyn, ať si nenaděláte zbytečně nepřátele.
Různá jednání budou mnohem úspěšnější, pokud si schůzky naplánujete na konec října nebo počátek listopadu. Nové vztahy mají největší šanci na podzim, muži nejvíce zabodují v říjnu a listopadu, ženy budou nejsvůdnější v prosinci. V prosinci se také vypravte na nákup vánočních dárků a nezapomeňte ani na kulturu!

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu