Horoskop na rok 2024: Váhy

Váhy se mohou těšit na další příjemný rok bez výrazných otřesů a dokonce je čeká sem tam nějaký benefit. Zvláště druhá polovina roku bude zajímavější, poklidnější a také mnohem úspěšnější.


 

Váhy narozené na počátku znamení začínají nabírat druhý dech. To se týká samozřejmě především starších ročníků, u kterých se může pozvolna zlepšit kondice a dokonce samovolně odejít i nějaké zdravotní problémy. Mladší ročníky si toho patrně nevšimnou, protože sílu a vitalitu považují za něco zcela přirozeného. Směle přijmou nové výzvy osudu, které alespoň na svém počátku nebudou mít chybičku. Zakládání nových rodin, nové větší bydlení nebo zajímavější práce s vyšší pozicí a ohodnocením? Nic není nemožné! Kdo po ničem netouží, ten si více užije přítomného okamžiku a toho, že mu všechno v podstatě samo vychází. Díky vyššímu sebevědomí si Váhy získají snadno i respekt svého okolí a protože nenosí nos přehnaně vysoko, budou jejich vztahy poklidné a stabilní. Jen záludně postavené planety v jiných znameních, například v předchozí panně, mohou tuto krásnou vizi narušit.

Ve zcela opačném procesu změn se nacházejí Váhy ze samého konce znamení, které byli poslední uplynulé roky pod vnějším tlakem a procházeli vnitřní přeměnou. Letos mohou již pomale odhazovat zátěž, ale tělo si žádá své, takže ještě mu chvíli věnujte větší péči a dopřejte čas, aby nabralo více sil. Také šrámy na duši potřebují delší prostor na své zahojení. Teď nejste na vrcholu svých sil a možností, dopřejte si proto ten luxus a druhé požádejte, ať vám pomáhají a také někdo pofouká dušičku.

Váhy narozené kolem 2.10. mohou podléhat až patologické činorodosti a pracovitosti. Muži budou mít větší potřebu účastnit se sportovních klání nebo měření svých sil s jinými a více pobývat ve své mužské smečce, ať už jsou to kamarádi, kolegové nebo jejich rodinná tlupa. Daleko více budou také dbát na svůj zevnějšek a mnozí z nich si pořídí třeba tetování. Mužské aktivity u nich podpoří i jejich plodnost, takže se zvýší jejich schopnost i ochota zplodit potomka, častěji mužského pohlaví.


 

Nový rok začíná spíše pasivně, ale již od konce ledna se ledy pohnou a první vlna energie navíc přetrvá téměř až do konce zimy. Nejnáročnějším obdobím roku bude duben a květen, drobné potíže čekají také v září a říjnu, ty už se však po létu zvládnou lépe. Váhy narozené v měsíci září budou mít o něco akčnější také listopad a prosinec.

Váhy narozené do první poloviny října získají od června až do konce roku porci energie navíc. Zvláště ti, kteří se narodili kolem 12. října mají pořádné štěstí, od září až do konce listopadu se jim bude dařit téměř všechno, na co sáhnou! Mladší ročníky mohou potkat i novou známost nebo alespoň dobré přátele. Kdo touží po novém zaměstnání, měl by nástup synchronizovat opět s podzimem, zde je pro Váhy nejlepší perspektiva pro příjemné prostředí a dobré mezilidské vztahy.

Na virózy by si měli Váhy dávat pozor v lednu a květnu, částečně však i v září a říjnu, kdy se mohou pojit se střevními potížemi. Pokud plánujete podzimní dovolenou do teplejších krajin, určitě tam dbejte více na hygienu potravin.

Kdo chce zažít aktivní dovolenou, měl by ji naplánovat od června do srpna.

Po nové lásce se ohlížejte především v září. Muži však budou často v tomto ohledu odvážnější už o prázdninách.

Dobré podmínky pro různé jednání budou mít Váhy během února, v první polovině června a také v první polovině října.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu