Horoskop na rok 2023: Váhy

Loňský rok byl pro mnohé jedince tohoto znamení stagnační a v tomto duchu to bude pokračovat i letošní jaro. Až do poloviny května tedy nemá cenu tlačit na pilu, nic neurychlíte ani nezměníte k lepšímu, chce to trpělivost. Ale kdo si počká, ten se dočká. Od června různé bloky povolí a v dalším roce, tedy 2024 to půjde skoro samo.

Váhy narozené na počátku znamení čeká příjemná budoucnost. Dostatek sil, fyzické i psychické odolnosti je předurčuje k tomu, aby zvládali svou práci na jedničku a tak se o nich bude uvažovat v případě povýšení. 
Dřívější zdravotní problémy často odezní samy nebo jim v tom pomůže úspěšný lékařský zákrok. Kdo se cítí dobře, je to na něm znát, takže lepší, často mladší vzhled a větší sebedůvěra pro ně budou dobrou devizou ve vztazích. Pokud někdo touží zásadně změnit svůj život, pak je proto letošní a příští rok ideální dobou!
Naopak Váhy z konce znamení jsou nyní na opačném konci žebříčku. Ubírání, zpomalení a redukce jsou slova, která by si měli zapsat na první stránku svého diáře! Není možné jen donekonečna něco vršit a rozšiřovat. Přijde doba, kdy už síly nestačí a hora povinností by nás zavalila. Pak je vhodné přiznat si své možnosti,  zredukovat nebo se i zbavit věcí, které by nás na další cestě životem již brzdily. Vyměnit byt za menší a  pokud je to možné, pak  třeba i práci na kratší úvazek. V nefunkčních vztazích je dobré pouvažovat, zda by vám samotným nebylo třeba lépe. Svět se nezboří, ale vám se podstatně uleví!

Až do konce března dostávají malou porci energie navíc Váhy narozené v říjnu. Naproti tomu duben a první polovina května jim bude doslova házet klacky pod nohy. Rozhodující okamžiky roku však přijdou u všech Vah až na podzim,  zejména v září a říjnu, kdy budou daleko aktivnější a nebudou se s věcmi jen tak párat. Také závěr roku bude vcelku příjemný a podnětný.
Nejlepší podmínky pro různá jednání přináší Vahám měsíc říjen, kdy jejich  taktizování dosáhne  jasných výhod. 
Kdo touží po novém vztahu, měl by vsadit na měsíc listopad. Zejména ženy budou daleko krásnější a také si mnohem více užijí různé společenské akce. Rozhodně to chce ale ještě něco pěkného na sebe, proto hurá za nákupy! Zejména oblečení a módní doplňky nakoupené ve druhé půlce října podtrhnou nebývale jejich půvab. Muži se odhodlají k tomu, aby oslovily dámu svého srdce již na počátku podzimu v září nebo počátkem října.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu