Horoskop na rok 2023: Lev

Lvi narození na počátku znamení se ocitnou pod tlakem. Teď není čas hrát si na hrdiny. Správný rytíř ví, kdy je třeba taktizovat a kdy přiznat porážku a alespoň dočasně ustoupit. Přehodnoťte proto své ambice a připusťte si, že vaše reálné schopnosti, věk nebo finanční možnosti nejsou momentálně na výši. Starší ročníky by měli více dbát o své zdraví a značně ubrat ve své zátěži.
Lvi, kteří slaví narozeniny 7.  až 16.  srpna, utrpí patrně ztráty. Někteří mohou přijít o zaměstnání a jen obtížně budou hledat nové. Proto není dobrý nápad uvažovat o změně, ale spíš držet se toho, co je jisté. 
Mnohé Lvice čeká rozvod nebo rozchod a rozpad rodiny, v lepším případě se jenom děti náhle osamostatní. Ve financích přijdou spíše ztráty, proto šetřete a investice, které nejsou nutné, odložte na další roky. 
Lvi narození ke konci znamení budou první dva měsíce roku omezeni ve svém rozletu. Při zimních sportech dávejte větší pozor, ať zbytečně nepřijdete k úrazu.

Nejakčnější období bude pro Lvy letos čas od konce května do počátku července. To jsou současně i měsíce, kdy mají muži šanci zabodovat u žen. Mnoho  z nich v letošním roce čeká láska nebo spíše milostná avantýra, která jim zpříjemní celé léto. Od počátku června až do počátku října se bude tímto znamením toulat Venuše. Po tuto mimořádně dlouhou dobu přinese do znamení lva mnoho radosti, společenských událostí, touhy družit se a bavit jako málokdy. Ženy pod jejím vlivem budou krásnější a otevřené k milostným dobrodružstvím. Někomu se do života vrátí i jeho stará láska. Kdo se v tomto čase vypraví na dovolenou, určitě nebude litovat, ať už si zvolí all inclusive nebo pojede do zapadlého kempu.
Jasné názory a schopnost domluvit se s druhými, například i na úřadech, bude  nejlepší ve druhé půlce července. 
Na úspěchy rozhodně chudší bude druhá půlka října a téměř celý listopad. Zato konec roku všechno vynahradí. Od konce listopadu až do počátku ledna budou Lvi opět nabití energii a jejich bitvy budou vesměs vítězné. 

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu