Horoskop na rok 2024: Lev

Králové tvorstva procházejí obdobím změn a ztrát. Je těžké se smířit s tím, že někdo není stále na vrcholu, ale na druhé straně nahoře pořádně fouká, a tak člověku neuškodí občas sestoupit dolů, odpočinout si, nadechnout se a pak se zase vyškrábat nahoru.


 

Lvi s narozeninami kolem 24.července budou po dva nejbližší roky o něco více stárnout. Mladší lidé si toho patrně ani nevšimnou, ale ti starší by měli zvažovat ,na co jim ještě stačí síly a ty nepotřebné věci nebo povinnosti ze svého života prostě vyškrtnout. Slabší jedinci se snadněji nechají převálcovat, přesvědčit nebo dokonce manipulovat těmi zdatnějším a výše postavenými. Silnější se s nimi pustí do střetu, což je však může stát hodně času i vypětí. Z hlediska zdravotní prevence lvům každého věku prospěje mírně odlehčit stravování a soustředit se více více na čerstvé a živé potraviny.

Lvi narození kolem 7. srpna se naučí žít více přítomném okamžiku, v souladu s přírodními živly a vesmírným řádem. Prohloubí se jejich smysl pro rovnost a spravedlnost a začnou si více vážit posvátnosti života. Lépe se budou cítit u moře nebo u vodních toků, proto by neměli opomenout dovolenou u moře nebo alespoň u nějakého jezera! Ve svém domově by však měli raději důkladně prověřovat všechny vodní zdroje a jejich možné úniky, zvláště před delším odchodem z domova, aby je nepříjemně nepřekvapil nedovřený kohoutek nebo prasklá vodní hadička.

Lvi narození mezi 12. až 20.srpnem jsou v období změn i ztrát. S lecčím jsou patrně nespokojení, a tak budou uvažovat, že opustí stávající zaměstnání, prostředí nebo dokonce partnera. Před podobným krokem si nejdřív důkladně promyslete případné plusy a minusy. Pokud nemáte dopředu nic jistého, může se vám vyplatit ještě chvíli počkat a podobnou změnu uskutečnit až za 2 roky, kdy budete mít daleko lepší podmínky. Pokud jste však již jednou nohou na odchodu a vaše pracovní morálka proto nestojí za moc nebo si ve vztahu jedete už pouze ve své linii, může se vám stát, že osud uskuteční tyto změny za vás. Pak možná v zaměstnání dostanete výpověď a partner si najde někoho jiného ještě dřív, než mu sami zamáváte rozvodovými papíry před nosem.


 

Nový rok nezačíná pro Lvy zrovna úžasně. Mírná pasivita je čeká až do konce května a od ledna do března ještě různé nepříjemné drobnosti. Kdo trpí častěji virózami, měl by se posílit vitaminy, ať ho něco neskolí.
Od konce března však postupně nastartují, takže jaro bude už daleko veselejší. V červnu a první polovině července to sice ještě občas zaskřípá, ale od poloviny prázdnin až do konce roku budou mít mírnou dávku energie navíc. Všechno pak bude korunováno poslední dva měsíce v roce, ale zde bude přáno především Lvům narozeným v červenci. Těm se bude toulat nad jejich Sluncem akční planeta Mars, která je probudí z veškeré letargie. Před koncem roku tak budou finišovat a prát se doslova jako lev. Mírumilovnější nátury by jim měli jít raději z cesty nebo si nebrat jejich případné dramatické výlevy osobně.

Pro různá jednání může být pro Lvy příznivý čas od poloviny března do poloviny května. Vsadit však mohou i na měsíc červenec, listopad a prosinec.

S novými vztahy to bude horší, většinou půjde jen o krátkodobé úlety s nevalnou perspektivou. Abychom jim však dali přece jen nějakou příležitost, muži mají největší šance v květnu a koncem roku, ženy pak v červenci. Na dovolenou bude nejlépe vypravit se o prázdninách. Možná však neuškodí vyhnout se druhé srpnové dekádě, která se hodí jen pro opravdu dobrodružné povahy.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu