Horoskop na rok 2023: Beran

Berany čeká příjemné jaro, kdy se pořádně rozšoupnou. A to všichni Berani! Na rozdíl od loňského roku, kdy jsme posun slibovali pouze Beranům  narozeným v březnu, tentokrát to potká všechny bez výjimky. Od ledna až do poloviny května dostanou pořádnou porci energie navíc, která je doslova povznese k výšinám. Bude to ale pořádně rychlá vlna, takže se jí pevně chytněte, ať vám příležitost neuletí a vy nespadnete na zem na další dlouhé roky v marném očekávání. Kdo chce, může změnit  zaměstnání, zaujmout nového partnera nebo se dokonce pustit do vlastního podnikání. Není čas váhat,  ale rychle začněte s přípravami. Kdy přesně vás to potká, zjistíte pokud jste byli ve škole dobří na lineární  aproximaci nebo pokud se zeptáte svého astrologa.

Berani narození na samém začátku znamení  mají před sebou nové začátky. Jejich síla a odolnost momentálně stoupá, takže pokud se budou alespoň trošku snažit, začne se jim dařit.  Někdo bude  uvažovat o stěhování, jiný o založení rodiny. Pro všechny bez rozdílu však platí,  že se jim vylepší zdraví a ušetří za plastické operace,  protože budou alespoň na nějakou dobu popírat biologické hodiny. 
Zcela  na opačné vlně pak se ocitají Beraní ze samého konce znamení.  Těm naopak síly ubývají a tělo stárne rychleji. Chce to změnit svůj denní harmonogram, zbavit se nepodstatných povinností a dopřát si více času pro relax a odpočinek. Tlak a příliš práce neprospívá nikomu a tak chcete-li přežít do dalších let ve  zdraví, musíte přizpůsobit své dny věku a konstituci.
Berani narození mezi 5. až 10. dubnem budou řešit různé křivdy a traumata,  ať už se odehrávají nyní nebo se jim vrátí zpátky z minulosti. Nenechte se zbytečně rozhodit a uvědomte si pomíjivost pocitů. Na to, co se vám dnes zdá jako  smrtelná záležitost,  se budete dívat s odstupem času s úsměvem. Při sportu však buďte opatrní a dávejte si větší pozor jak na hlavu, tak na nohy.

Pro všechny Berany začne jaro už koncem února, kdy vstoupí do tohoto znamení sladká Venuše. Přinese do jejich srdcí rozechvění a do mnohých i lásku. Zvláště neodolatelné budou ženy všech věkových kategorií, stejně jako během celého léta.  Muži mají lepší šanci zaujmout  nový protějšek od konce května do počátku července.
Úřední záležitosti bude nejlepší řešit od počátku roku do poloviny května, výborně si Berani budou stát v druhé polovině března, zejména co se týče dobrých nápadů. Duben a větší část května mohou občas svádět marné boje.
Od konce května do počátku července je tu nejlepší čas na pořádnou dovolenou! Co se týče pěkných zážitků, čekají na Berany ovšem již od června až do počátku října a budou doslova výjimečné,  ať už se budou týkat kultury, společenské zábavy nebo milostných schůzek. 
Při sportu, fyzické aktivitě a na cestách je dobré být opatrnější v září a první půlce října. Koncem roku se Berani opět rozšoupnou, protože budou mít dvojnásobek obvyklé energie.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu