Horoskop na rok 2024: Býk

Býci začínají tento rok s velkým náskokem, který jen tak někdo nedožene! Od ledna až do konce května dostávají Býci narození od konce dubna až do konce svého znamení pěknou porci energie navíc, která jim umožní zrealizovat nejrůznější plány, které si jenom vymyslí! Nejúspěšnější v tomto smyslu budou Býci narození kolem 25.dubna hned během měsíce ledna. Proto se nevyplatí otálet, ale naopak již od prvního dne roku pracovat na svých cílech s plným nasazením.


 

Býci narození na samém počátku znamení budou od letošního roku procházet procesem redukce. I když se v ekonomických tabulkách plánuje stále jen na vzestup a zisk, život takový není a občas musí dojít i ke zpomalení, útlumu nebo odstranění věcí, které by nás v budoucnu brzdily v dalším růstu. Berte tento čas jako období, kdy se můžete konečně nadechnout a dopřát svému tělo, aby si odpočinulo.
Starší lidé tohoto data narození by se měli více věnovat svému zdraví a případně i podstoupit preventivní vyšetření, které jim ukáže, na co si dávat větší pozor.
Mladší ročníky projdou tímto procesem patrně bez povšimnutí, alespoň na fyzické úrovni. Budou však ochotnější udělal v životě konkrétní kroky, které jim sice o něco ztíží nové začátky, ale pomohou k nastartování nové životní etapy, při kterém na svém počátku sice něco tratí, ale která se později může příznivě rozvinout.

Býci narození mezi 10. až 18.květnem budou mít “okna” svého života otevřené dokořán. Nové příležitosti jim dají šanci vyrůst a posunout se o hodný kus kupředu, zvláště, pokud se jich chopí již v dubnu nebo počátkem května.
I když toto znamení patří k těm fixním, která se zuby nehty drží zaběhaných stereotypů, osud je bude tentokráte pokoušet, aby své zásady porušili. Mohou se pustit do nových věcí nebo dokonce opustit to, co již vybudovali nebo zatím získali a změnit tak svůj život od základů. Zejména ženy tohoto data narození budou více otevřené k tomu, navázat nový vztah a opustit ten stávající vztah i se zázemím. Muži budou více sázet na změnu zaměstnání a mladí lidé utíkat od rodičů a osamostatňovat se.

Býci narození na samém konci znamení se budou mít nejlépe. Jejich čas bude v tomto roce plynout jako klidná řeka, jež dobře ví, že již míří ke svému cíli a brzy vyústí do moře. Dokáží lépe naslouchat své intuici a žít v souladu s vesmírným řádem, což přinese pozitivní výsledky nejenom v jejich každodenní práci, ale zlepší i mezilidské vztahy a zejména spokojenost se životem. Co se týče sil, nacházejí se na svém vrcholu, a tak se cítí silní a odolní. Ti, kteří jsou v období rozkvětu života, budou ochotně přijímat náročnější úkoly, například v podobě vyšší pracovní pozice, která s sebou ale často přináší i vyšší nároky. Mladí lidé mohou zakládat rodiny a plodit zdravé potomstvo, zatímco starší ročníky si uvědomí, že by bylo zbytečné odcházet na odpočinek, protože mají ještě kus plodného života před sebou.


 

Pro všechny Býky bude super období od počátku roku až do poloviny února, ale ani později se letos nemusí obávat velkých průšvihů. Štěstí jim bude přát spíše jen ty pěkné věci až do konce května. Červen a větší část července jim však naznačí, že už možná zaháleli delší dobu a je čas se také trošku pohnout. Úkolů v této době bude sice více než jiné měsíce, ale zvládnou je levou zadní.

Pouze měsíc listopad a prosinec si trošku posvítí na Býky narozené v dubnu, které v tento čas čekají problémy s nadřízenými nebo i nepříjemná úřední vyřizování. Slabší jedinci by měli zahájit prevenci před případným nastydnutím a bolestmi v krku.

Nové lásky čekají především ženy narozené kolem 15.května, přičemž největší šanci někoho zaujmout mají právě v májovém čase. Muži, kteří si chtějí ulovit nový protějšek by měli do boje vytáhnout v červnu a červenci.

Větší úspěšnost v úředních jednáních čeká Býky od ledna až do konce května, kdy budou také více otevřeni tomu zažívat dobrodružství a trošku se odvázat nad svou obvyklou úroveň. Různá jednání a cestování budou Býkům vycházet také ve druhé dekádě září. Na dovolenou by se měli vypravit již s předstihem v měsíci květnu, ale pokud plánují aktivní dovolenou, ideální doba je červen a první polovina července.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu