Horoskop na rok 2023: Býk

Býky čeká výjimečný rok. Nadšení u nich propukne sice až od května, ale zase jim vydrží až do konce května příštího roku.  Na rozdíl od krachů a depresí, ve kterých se budou zmítat jiná znamení, jim se až na výjimky bude dařit nadprůměrně dobře. Ve finančních záležitostech, ale i v osobních věcech jim štěstí bude nadmíru přát, zvláště těm, kteří se narodili koncem dubna nebo na vrcholu první květnové dekády. Mohou proto téměř bez jakýchkoliv omezení uvažovat o rozšiřování svých aktivit, vdávat se, ženit, stěhovat, žádat o zvýšení platu nebo se pustit do vlastního podnikání.

Kdo se ovšem narodil na samém počátku znamení, tomu krátkodobý vzestup energie příliš nepomůže. Měl by uvažovat o podstatných změnách a plánovat  si jen takové úkoly, na které má dostatek energie a sil. Někdy nás život postaví před rozhodnutím, jestli pokračovat v dřívějších kolejích nebo jestli není čas svůj život a  aktivity naopak zredukovat.
Býci narození mezi 20. až 27. dubnem  budou mít tentokrát ještě více rádi stabilitu a držet se svého zuby nehty. To, čeho dosáhli v uplynulých letech, se tedy budou snažit udržet a vesměs se jim to i podaří.
Býci narození mezi 5. a 14. květnem  prožijí velmi rušný rok. I když to občas může vypadat doslova dramaticky, něco je zachrání na poslední chvíli a často se to, co se zdálo jako tragédie, promění v štěstí. Muži i ženy budou často měnit zaměstnání za lepší a mnozí z nich zbohatnou, ať už vlastním přičiněním nebo díky dědictví. Muži se  budou zdát okouzlující a snadno naváží nové známosti, ať už jsou volní nebo zadaní.  Ženy zase budou otevřené flirtům, ale i vážnějším  vztahům.  Kdo není ve vztahu dlouhodobě spokojený, pravděpodobně navštíví rozvodového právníka. Majetkového vyrovnání se přitom nemusí příliš obávat, bude poměrně velkorysé.
Býci narození mezi 15. a 18. květnem budou veskrze spokojení. Prožívají v podstatě idylické časy,  lépe chápou potřeby druhých, ti jim díky tomu  vycházejí vstříc  a proto jsou jejich vztahy pohodové. 
Býci narození na samém konci znamení jsou na vrcholu svých sil i možností. Vitalita a odolnost je předurčuje pro postup na společenském žebříčku a mají proto šanci postoupit na vyšší místo ve svém zaměstnání. Samozřejmě i s vyšším platem! Pro druhé se stávají autoritou,  také ve vztazích docílí spokojenosti.
Mladší jedinci budou uvažovat o stěhování, ať už se budou osamostatňovat nebo zvětšovat své teritorium, tedy například vyměňovat svůj byt za větší nebo byt za dům. Uspokojivý sexuální život, samozřejmě pokud jim na něm záleží a   schopnost zplodit zdravé potomstvo jim hvězdy přejí jako bonus.

Leden a  květen jsou pro Býky tradičně dobré měsíce a letos se k nim přidá červenec a srpen, které všechny bez výjimky nakopnou energií. Naopak konec května, červen, počátek července, druhá polovina října a téměř celý listopad jsou  letos problematická období, kdy nebude všechno vycházet zcela podle plánu.
Láska vstoupí do života Býků buď v druhé půlce března,  počátkem dubna nebo pak od poloviny května až do konce roku! Po intelektuální stránce budou Býci letos na výši po celý duben a květen až do konce první červnové dekády! 

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu