Horoskop na rok 2023: Ryby

Mnohé Ryby mají za sebou velmi přínosný rok, zejména ty z konce znamení.  Letošní rok již bude o něco klidnější, ale pro většinu z nich přesto relativně pohodový.

Náročný rok budou mít Rybky narozené do 26. února. Některé měsíce budou mít méně energie a tak by měly šetřit svoje síly. Hvězdy jim velí odpočívat, zamýšlet se nad tím, co je opravdu důležité a věnovat se více svému tělu, zdraví i samy sobě.
Rybky narozené mezi 5. až 13. březnem budou naopak v dobré kondici. Lehce ožijí a budou koukat všude kolem, kde by se pustily do něčeho nového. V zaměstnání nebo v podnikání určitě nebudou bez práce. Nové nápady jim budou  sršet z hlavy jako jiskry. Velmi často se vyrovnají i mladším ročníkům. Zvláště na ženy čeká oživení i v partnerském vztahu a pokud jsou právě samy, mohou potkat muže svých snů.
Ryby narozené kolem 17. března žijí jak  v mlžném oparu. Možná je to krásný sen, ze kterého je škoda se probudit, možná je to jenom Fata Morgana. Mladí lidé s tímto datem narození mohou snadno propadnout alkoholu,  drogám a jiným závislostem, měli by se proto těmto pokušením raději vyhýbat.  Vhodnější je poslouchat hudbu, meditovat a hlavně pobývat   co nejvíce  v přírodě a na čerstvém vzduchu, ten všechny občerství a pomůže také k lepší fyzické aktivitě!
V zaměstnání by si tito lidé měli dávat pozor na  letargický přístup, ospalost a někdy i omyly, které by jim mohly způsobit  problémy. V důležitých záležitostech se raději poraďte s nestrannou osobou, která vám zprostředkuje objektivní pohled. 
Kdo je umělecky nadaný, může prožít nejinspirativnější období ve svém životě, zvláště pokud se věnuje hudbě a zpěvu, fotografování nebo filmové tvorbě.
Starší osoby mohou mít fyzické problémy zvláště následkem horší  detoxikace léků a škodlivin. Čistící čaje by pro ně  měly být samozřejmostí, aby tělo zůstalo čistě a mysl bystrá.
Ryby narozené na samém konci znamení posilují, ať už se to bude týkat sebevědomí nebo jejich pozice na společenském žebříčku. Mladší ročníky s těmito daty budou často uvažovat o založení rodiny, pokud tak neučinili již v loňském roce. 

Téměř všechny Rybky od loňského září sem tam zakopávají a v tomto trendu to bude pokračovat až do konce března. O něco náročnější budou letos také  prázdniny.
Duben a větší část května jim naopak dopřeje nebývalou míru energie i vlastní iniciativy, aktivnější však budou i od poloviny října do konce listopadu.
Na lásku přichází ten správný čas od konce ledna do půlky března. Zvláště Rybky narozené kolem 16. března se mohou zamilovat zcela slepě. 
Kdo má potřebu oběhnout úřady a něco důležitého vyřídit, měl by se tam vypravit v první polovině března, počátkem července, koncem října nebo na začátku listopadu. Pokud nemáte rádi komplikace, zůstaňte raději doma v srpnu a září,  nechoďte ani po úřadech ani příliš necestujte.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu