Horoskop na rok 2024: Ryby

Ryby to budou mít v letošním roce pestré a často i náročné. Planety jsou však spravedlivé a tak ten, kdo měl donedávna problémy, si snad oddechne a štafetu předá jako převozník své pádlo nově příchozímu. První polovina roku bude pro Ryby obecně o něco příznivější než ta druhá, proto se svými plány dlouho neotálejte!


 

Ryby narozené kolem 24.února mohou být fascinovány živlem vody, zejména její větší masou. Hodně lidí si patrně zařídí dovolenou u moře nebo alespoň u jezera. Zvuk moře nebo ševelení potůčku vás může uklidňovat, což můžete využít k relaxaci, ať už ve spojení s hudbou nebo v podobě domácí fontánky. V někom však může stejné téma vyvolávat pocit strachu a bezmoci, zvláště pokud se již setkal s vodním živlem v jeho nezkrotné podobě. Určitě neuškodí, když si letos více pohlídáte, aby vám při dešti nezateklo do bytu nebo prasklá trubka v koupelně nevytopila vaše sousedy. Neriskujte ani koupání tam, kde to neznáte a nechoďte splavovat vodní toky v období, kdy jsou rozvodněné.

Ryby narozené v únoru to měli v loňském roce a ještě donedávna náročné, teď jde o to ještě přečkat první dva měsíce roku a pak se jim výrazně uleví. V lednu a únoru proto zachovejte ještě klidnější režim, zvláště pokud máte už nějaký ten křížek na krku.

Ryby narozené počátkem března budou mít shodou shodou okolností nejnáročnější právě březen. Klid a odpočinek je právě to, co nejvíc ze všeho potřebujete.

Kdo se narodil mezi 3. a 10.březnem, měl by odpočívat víceméně celý rok. Prostě i tělo má svůj přirozený biorytmus, kterému bychom měli naslouchat. Auta dáváme do servisu každý rok a tak i své tělesné schránce bychom měli jednou za čas dopřát generálku a pár měsíců mimo provoz. Mladší lidé to patrně ani nepocítí, ale starším lidem může úbytek energie způsobit menší či větší zdravotní problémy.

Lidé narození kolem 10.března by měli zpomalit zejména od konce května do počátku srpna a ti narození kolem 3.března pak od konce října do počátku prosince.

Ryby narozené mezi 10. a 18. březnem naopak mírně ožijí a pokud budou chtít, dostanou příležitosti k drobným změnám. Každopádně se jim bude dařit více než si představovali. Čekají je pozitivní novinky a jejich vztahy mírně rozkvetou.

Ryby narozené na samém konci znamení se mohou vznášet jak na růžovém obláčku, kde si budou sladce snít. Člověk však nemá křídla a pokud se vznese příliš vysoko, může hluboko spadnout. Probuzení ze snu tak nemusí být zrovna příjemné. Ve svých plánech se proto držte při zemi a ve finančních otázkách se raději poraďte s někým nezaujatým. Nové vztahy mohou vypadat velmi růžově, ale přece jen nevidíte všechno, co ten druhý zatím skrývá, aby mu u vás vzrostly šance.

Důležitější než kdy jindy bude dbát na své zdraví, zejména pokud jste již dříve měli nějaké zdravotní problémy. Podpora lymfatického systému, vnitřní očista, přiměřený pohyb a co nejvíce pobývat na čerstvém vzduchu a v přírodě, to bude ta pravá medicína, která vás uchová svěží nejen fyzicky, ale zachová i bystrý mozek.

Alkohol, léky a omamné látky mohou působit silněji, proto si hlídejte jejich množství a kontrolujte možné předávkování, zvláště u starších lidí.

Pro ty, kdo se věnují umění, zvláště hudbě nebo duchovnímu životu, může být tento čas maximální inspirací a úžasnou příležitostí ke zviditelnění se širší veřejnosti.


 

Počátek roku bude pro většinu Ryb celkem fajn. Akční vlna začíná již kolem narozenin a pokračuje plynně až do konce dubna. Přelom února a března je možné využít k různým zařizováním, druhá půlka března zas přeje kultuře a společenskému životu. V tomto čase mohou zvláště ženy potkat novou lásku. Muži se zaháčkují spíše koncem března nebo v dubnu.

Od června až do konce roku bude Ryby provázet mírná letargie. Ty, které se narodili na konci první březnové dekády budou mít pasivnější v podstatě celý podzim. Nemá cenu tyto vlivy překonávat násilím, prostě někdy je dobré si trošku zalenošit a užívat si na pohovce s knížkou.

Na dovolenou bude letos pro všechny Ryby vhodnější druhá polovina června, kdy mohou také leccos vyřídit a dále větší část července. Čas od konce července a v srpnu se hodí více na lenošení u bazénu. Letní lásky budou vznikat více ve druhé půlce června a první polovině července, kdy si určitě zajděte také za kulturou.

Všechny Ryby budou mít ještě o něco akčnější měsíc září a říjen. Ani listopad však nebude špatný, teprve prosinec si vyžádá více odpočinku a prevenci před virózou. Před svátky se proto zbytečně nehoňte a užívejte si naopak vánoční atmosféry.


 

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu