Horoskop na rok 2024: Blíženci

Blížence čeká výjimečný rok, samozřejmě v tom dobrém. Mladším ročníkům, kteří jsou ještě pružní, se může život doslova obrátit naruby a na chvíli je katapultoval téměř do nebe. Musejí však být ještě trpěliví, protože jejich čas začne až od léta.


 

Když to však vezmeme od počátku, hodně bude letos přát osud Blížencům narozeným na samém počátku znamení. Těm by mělo zdraví šlapat jako hodinky a díky tomu si budou i více věřit a přijímat životní výzvy. Mnozí z nich postoupí na profesní příčce o jednu nebo i více laťek výš. Jiní se rozhodnou rozšiřovat svoje teritorium a vyměnit byt za větší, místo bytečku si opatřit dům nebo rovnou haciendu.

Také změny ve vztazích se budou zdát k lepšímu, alespoň na svém počátku. Někteří Blíženci tohoto data - více ženy, však čeká v letošním roce i trpké zklamání. Zvláště pokud jde o vztah relativně nový, mohou zjistit, že jejich úžasný protějšek má jenom dokonalou image, ale za ní se skrývá někdo zcela jiný. V takovém případě často sejde i z plánované svatby a v mnoha případech může být i dlouholeté manželství ukončeno rozvodem.

Blíženci narození přibližně do 11.června dostanou porci energie navíc, která ve skutečnosti potrvá až do příštího dubna. Nejlépe na tom budou právě ti, kteří se narodili na vrcholu první červnové dekády, a to zejména od září do listopadu. Na tyto měsíce si mohou naplánovat nejvíce aktivit, včetně bláznivé dovolené, úspěšných obchodů nebo zahájení nového podnikání. Drobnými kazíky na této skvělé předpovědi mohou být překážky v cestě, které zpomalí především Blížence narozené mezi 4. až 10.červnem. Zdvižený prst osudu jim bude připomínat, co všechno slíbili, ale nedodrželi nebo koho zklamali a nyní jim to může oplácet. Pokud však svoje závazky nebo pohledávky vyřeší, úspěch by je neměl minout.

Blížence narození na samém konci znamení čeká naopak pasivní rok. Pokud však mají nějakou planetu i na nižším stupni blíženců, nemusejí tolik zoufat. Jejich kroky se však o něco zpomalí a pokud se jim sníží i pracovní nebo dokonce duševní výkonnost, je to jen známka toho, že je potřeba opečovávat i tělesnou schránku. Procházky na čerstvém vzduchu, zdravý pohyb, strava bez většího množství chemikálií mohou pomoci k vnitřní očistě, stejně jako bylinky nebo homeopatika. To by mohlo pomoci udržet lepší vitalitu, ale i čistší mysl. Zdravější životní styl a případně i pomoc blízkých bude důležitá zvláště u starších ročníků, které může tato doba poněkud odtrhnout od reality a přenést do jejich vnitřního světa vzpomínek.


 

Počátek roku bude pro Blížence spíše klidný. Únor a březen podpoří jejich aktivitu. Střídavě oblačno se bude všem Blížencům dařit od konce března do konce dubna. Nejakčnější období je však čeká o prázdninách, ve třetí červencové dekádě a po celý srpen, na kdy si mohou naplánovat sportovní prázdniny nebo opravdu akční dovolenou. Pak se čas sice opět zklidní, ale žádné větší průšvihy je letos už nečekají!

Nové lásky, ať už půjde jen o krátkodobé známosti nebo životní vztah, čekají na Blížence od konce května až do konce roku. Ženy budou neodolatelné především koncem května a v první polovině června. Muži se nejsnáze odhodlají k navázání nového vztahu koncem července a v srpnu.

Při právních a úředních jednáních se bude Blížencům dařit od června až do konce roku, z podzimních měsíců mohou vsadit na první polovinu října.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu