Horoskop na rok 2023: Blíženci

Blíženci mají již od loňského září velmi rušné období a   ve stejném duchu to bude pokračovat až do konce března.  Kromě toho, že toho stihnou ještě dvakrát více než jindy,  budou také v bojovnější náladě, proto se ani nepokoušejte křížit jim jejich plány, stejně nemáte šanci proti nim uspět!
Zbytek roku jich bude klidnější, přestože množství aktivit je čeká také v září a říjnu a  dopadnou také vesměs úspěšně. O něco náročnější to pro ně bude v druhé půlce července, v srpnu a pak hlavně v prosinci,  kdy je lepší vsadit na svůj intelekt a dělat kompromisy.  Od konce listopadu pak neuškodí posilovat tělo bylinkami a vitamíny jako účinnou prevenci před nastydnutím.
Nejkrásnější zážitky a láska  mohou přijít už ve druhé polovině dubna a počátkem května, zvláště u žen. Muži Blíženci však budou pro ženy nejzajímavější první tři měsíce roku. Na úřady je dobré vypravit se v druhé půlce června.

Blížence narozené na samém počátku znamení čekají zářivé zítřky.  Zvyšuje se jim odolnost, zlepšuje zdraví a také sebevědomí.  Nastává ten správný čas udělat v životě zásadní kroky,  které podpoří kariéru,  vylepší finanční situaci nebo položí základy k vybudování  domova a rodiny.  Ať už je vám dvacet nebo padesát,   máte na to, abyste byli nejen samostatní a soběstační,  ale aby se o vás mohli opírat i vaši blízcí.
Ti, kdo se narodili mezi 21. a 28. květnem,  budou v letošním roce občas klopýtat přes překážky. Nenechte se tím zastrašit, kdo je trpělivý a nesnaží se věci ošidit, zdolá všechny problémy a na konci ho čeká úspěch. Chce to jen trošku zpomalit a respektovat pravidla i zákony. 
Blíženci narození mezi 16. a 19.  červnem překročili bludný kořen. Na své cestě životem teď mohou trošku bloudit, nevědět kde jsou ani kam mají namířeno. Pochybovat mohou o svém povolání, o tom, že jsou ve vztahu se správným člověkem nebo že žijí na správném místě.  Hlavou se jim budou honit různé nápady, ale málokteré z nich uskuteční, protože nenajdou odvahu udělat rázný krok.  Dokonce i ti, kteří tento krok udělají, se nemusí dočkat úspěchu,  realita se ukáže odlišná od toho, co si vysnili.  Ve finančních záležitostech a zejména v investicích by se měli vždy poradit s nestrannou osobou,  ať nikomu nesednou na lep. 
Blížencům,  zejména ženám, doporučujeme zvýšit aktivitu a obezřetnost. O vztah je nutné se starat jako o zahrádku a chránit ho před zloději stejně jako dům. Zanedbaná zahrada neplodí a dům bez zámku často vykradou zloději.
Alkohol, léky i drogy budou u těchto dat narození působit  silněji než dříve,  je proto  vhodné snížit dávky a pravidelně tělo  detoxikovat.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu