Horoskop na rok 2023: Kozoroh

Kozorozi narození v prosinci budou mít klidný rok, ve kterém dostanou šanci stabilizovat svůj život a upevnit si výdobytky, které získali v předchozích třech letech.
Ti, kteří se narodili koncem prosince a počátkem ledna, na tom budou ještě lépe.  V letošním roce jim totiž podmínky přejí daleko více než jindy rozvoj, peníze i optimismus, které toto znamení tolik potřebuje! Vyrovnanost, spokojenost se sebou samotným a k tomu dobrý životní standard  jejich  život  udělá velmi příjemným. 
Kozorozi narození mezi 5. až 13. lednem se napijí doslova živé vody. Do žil se jim vleje nová energie, budou aktivnější a ochotnější  skočit po nových příležitostech, které se před nimi objeví. A že jich bude! Mohou získat nové zaměstnání, začít podnikat nebo potkat  nového životního partnera. Přestože se jedná o ryze konzervativní jedince, tentokrát se nebudou bát dopustit občas i nějakých ztřeštěností a často svým postojem a odvahou předčí i mladší jedince.
Ti, kdo se narodili kolem 17. ledna, prožívají idylické časy. Jsou citlivější vůči okolí a dokáží intuitivně vystihnout, co mají v dané chvíli udělat. Díky těmto vlastnostem mohou urovnávat mezilidské vztahy a být oblíbení a  populární.
Kozorozi ze samého konce znamení  mohou být pod tlakem. Někteří budou řešit i závažné problémy, které jim připomenou,  jak křehký je náš život a pozice na tomto světě. Jiným tento rok pomůže k tomu, aby se odhodlali k zásadním změnám a uspořádali si svou budoucnost podle vlastních představ. Mnohé z nich čeká změna zaměstnání, rozvod nebo naopak nový vztah a také stěhování. Jiné pak zaměstnání s vyšší pozicí i s většími pravomocemi.

V lednu a první půlce února budou Kozorozi zařizovat daleko více věcí než jindy. I když něco může zpočátku vypadat na dlouho, od půlky ledna se ledy pohnou a úspěch je nemine.
Kromě období kolem  narozenin bude zima pro Kozorohy spíše stagnační, daleko více se jim začne dařit od půlky května až do konce roku. Nejlépe na tom budou ovšem Kozorozi narození kolem 5. ledna, které čeká velmi aktivní léto i počátek podzimu. Aby to ostatním nebylo líto, pak zejména Kozorozi narození na přelomu prosince a ledna budou nejaktivnější  po celou  následující zimu. 
Dobrým obdobím pro všechny Kozorohy je  červenec a srpen, které se skvěle hodí pro aktivní dovolenou, ať už ji plánují  strávit někde na cestách, sportem nebo doma prací. V tomto čase mají  muži také největší šanci ulovit si novou partnerku.
Nejnáročnějším časem pro všechny  bude  letos duben a první polovina května. Na podzim pak ještě měsíc září a první půlka října. 

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu