Horoskop na rok 2024: Kozoroh

Kozorozi budou i v roce 2024 patřit k těm nejšťastnějším znamením, kterým přináší Vesmír jen samé dobré věci. Samozřejmě nemůžeme ručit za planety jinde v horoskopu, které si s nimi mohou škodolibě zahrát. Ale to mohou zjistit, jen pokud si nechají zpracovat prognózu pro konkrétní datum narození. Nebo když se začnou astrologii věnovat sami, mají pro to právě ty nejlepší podmínky! Obecně také platí, že první polovina roku bude pro toto znamení úspěšnější než druhá, přesněji řečeno, měsíce od ledna do konce května.


 

Kozorozi narození kolem 30.prosince řeší hned dvě zajímavá a přitom zcela odlišná témata. První z nich je zvýšený pocit síly a tvořivosti, který je nutí vybudovat něco nového. Může to být rozhodnutí postavit nový dům, začít se věnovat uměleckým aktivitám, zejména pokud souvisí se zpěvem nebo tancem. I když nemáte zrovna geny pro tyto činnosti, může vás alespoň těšit věnovat se jim občas ve volném čase nebo si prostě zazpívat sem tam pro radost! Mnozí se do toho obují od základů a rozhodnou se vytvořit svého klona, tedy pardon, potomka. Může se to však stát i bez vašeho vědomého rozhodnutí, prostě se to nějak přihodí…

Zrozenci tohoto znamení bývají většinou praktičtí a manuálně zruční. Občas se ale může do tohoto vzorce vloudit chybička. Pokud budete něco dělat s ostrými nástroji nebo nedej bože se zbraněmi, buďte tento rok obzvlášť opatrní. Leccos se vám může vymknout z ruky a případné zranění by mohlo mít daleko horší následky než jak to vypadá na první pohled. Vyvarujte se také aktivit s osobami, které mají sklon užívat alkohol nebo omamné látky a sednout si k nim třeba do auta.

Kozorozi narození mezi 9. a 17.lednem jsou v období téměř neomezených možností. Pokud překonáte svůj zaběhaný rytmus, můžete zažít skvělá dobrodružství a váš život se stane zajímavějším a pestřejším. Vyjdete ze své komfortní zóny, seznámíte se s novými lidmi, můžete najít nové zaměstnání i s lepším finančním ohodnocením, zvláště pokud na něj kývnete ještě do konce května.

Pokud někdo touží po novém vztahu, může se objevit zajímavý partner. Zejména ženám často vstoupí do života mladší a při tom perspektivní muž. Výjimečně budou Kozorozi otevření i k úletům, které však mohou přerůst v pouto s dlouhodobou perspektivou. Ten, kdo je se svým partnerstvím víceméně spokojený a nechce ho měnit, může ho oživit a zpestřit společnými aktivitami.


 

Nový rok začne pro Kozorohy akčně, až do poloviny února budou mít nejvíce energie v celém roce. Během druhé poloviny ledna mohou častěji cestovat a leccos zařídit, kdežto koncem ledna a v první půlce února by si měli více užívat zábavy a společenských aktivit.

Až do jata většině z nich ani nehrozí žádná nachlazení nebo virózy. Toto riziko nastoupí až během května, kdy už bude lepší počasí a pobyt na čerstvém vzduchu podpoří odolnost. Příjemně aktivní a plní energie by měly být Kozorozi i v červnu a červenci, takže to je to pravé období na dovolenou.

Jaro je také nejlepším obdobím pro seznamování, vsadit můžete především na květen, u mužů spíše na červen a první půlku července. Různá jednání a cestování jsou u Kozorohů podpořeny i ve druhé polovině ledna, v druhé polovině května a na přelomu července a srpna. Co nestihnou, mohou dořešit ještě během měsíce září.

Podzim bude letos o něco náročnější, v září a ještě více v říjnu si dejte pozor na střevní problémy. Zbytek roku už bude víceméně v poklidu.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu