Horoskop na rok 2024: Střelec

Střelce čeká poměrně klidný rok, na jejich poměry možná až příliš klidný. Leccos se nebude téměř hýbat z místa, zvláště ve druhé polovině roku, takže není kam spěchat. Koneckonců troška odpočinku neuškodí, mohou sbírat síly do dalších let, kdy je čeká spousta změn.


 

Střelci narození na samém počátku znamení se dostávají do formy. Nyní je čas uskutečnit změny, které mají dlouhodobě v plánu. Zejména mladší ročníky budou v rozkvětu a mohou zakládat rodiny nebo si pořizovat vlastní bydlení. Důkladně si však rozmyslete, co doopravdy chcete a nakolik je to perspektivní, protože jinak budete svá rozhodnutí za rok za dva měnit.

Střelci narození na přelomu listopadu a prosince mohou mít během zimních měsíců ještě méně energie. Střelce narozené kolem 8.12. tato situace čeká po zbytek roku. Častěji také narazí do věcí, které dříve přehlíželi, a tak se jim mohou vymstít jejich dřívější nedořešené záležitosti nebo opomíjení pravidel, podle kterých se ve společnosti musíme řídit. Střelce narozené kolem 10.12. tyto kotrmelce čekají především v červnu a červenci, kdo má narozeniny kolem 5.12., bude více problémů řešit od října do prosince.

Střelci narození na samém konci znamení často překročí bludný kořen a ocitnou se v patové situaci. Některé věci prostě nemají dobré řešení, a tak se musíme spokojit s těmi průměrnými. Důležité je situaci nevzdávat a snažit se o nápravu, ať už se to týká věcí, které jste dříve opomenuli a teď se vám vymstí nebo zdravotního stavu. Zejména u starších jedinců je nutné věnovat se více detoxikaci, pobývat na čerstvém vzduchu, zhluboka dýchat, ať se pročistí plíce a pokud možno vystříhat se chemie a návykových látek. Kdo má chatu nebo chalupu a může být co nejvíce v přírodě, tomu tam bude zcela jistě dobře.


 

Po akčním prosinci Střelci jistě ocení klidnější začátek nového roku. Koncem března a v dubnu však pozor na virózy. Kdo jede na lyže, měl by si zamluvit nejlépe termín ještě před koncem března nebo až v květnu, kdy bude mít více energie a také bude také šikovnější! Zvláště období kolem 9.dubna bude pro Střelce úrazové, a tak se místo prohánění po sjezdovce vyplatí slunit na lehátku, chodit na vycházky nebo vysedávat u baru.

V jarním období budou mít nejvíce energie Střelci v květnu a na počátku června. O prázdninách to pro ně tentokráte nebude nic moc, a tak se vyplatí zamluvit si termín až na srpen. Pokud však o dovolené hledáte spíše zábavu a rozptýlení, můžete zvolit již druhou polovinu července.

Střelce v letošním roku čeká také více zařizování, kratších cest a úředních jednání, které se mohou někdy zatraceně protáhnout. Toto téma bude na pořadu od druhé březnové dekády až do poloviny května, v červenci to pak půjde o poznání snadněji. Hlavu musíte mít ve střehu také ve druhé půlce srpna, počátkem září a prakticky po celý listopad a prosinec. Poslední dva měsíce roku budou hodně aktivní Střelci narození v listopadu, a to zejména po fyzické stránce.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu