Horoskop na rok 2023: Střelec

Střelci to mají od podzimu náročné a ještě do března je čekají různé peripetie. Přesto se již mnohé vylepší a zbytek jara bude ještě mnohem lepší! Příliv pozitivní energie pomůže vyřešit nejrůznější potíže a hlavně dodá optimismu a dobré nálady.  Zbytek roku, tedy asi od poloviny května, již bude klidnější, pro někoho možná až příliš nudný.

Střelci narození na samém počátku znamení  vstupují do příjemné životní etapy. Ať už jsou mladší nebo patří mezi “vyzrálé” ročníky, zdraví jim bude přát, fyzická síla i zdatnost se zlepší, stejně jako celková odolnost. Ve společnosti budou nyní patřit k těm úspěšnějším, kteří se nebojí změn ani náročnějších úkolů. 
Střelce narozené v listopadu letošní rok občas zpomalí, aby je přiměl dělat věci pečlivěji a plnit sliby, které dávají někdy lehkovážně. Nejvíce se to dotkne Střelců narozených na konci listopadu během letních měsíců, proto by měli o prázdninách zvolnit a dovolenou si raději naplánovat již na červen nebo až na září. Střelci narození kolem 23. listopadu  budou mít méně energie na  podzim,  od konce listopadu si to však vynahradí. Při sportu a na silnicích však dávejte větší pozor a raději zpomalte!  
Střelci narození mezi 17. a 20. prosincem si budou po celý rok ujasňovat, kterým směrem se v životě dát. Mnozí z nich nejsou v životě spokojení a chtěli by něco jiného. Muži  se mohou cítit nedocenění ve své profesi, ženy prožívají pochybnosti o svém partnerství. Mladí lidé touží po jiné, lepší budoucnosti. Starší lidé v důchodovém věku se těžko orientují v technicky náročném světě a mohou být zmatení. Můžeme jim doporučit pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, který zlepší jejich fyzickou kondici a  okysličení mozku. Také čistící a detoxikační čaje.  Tělo se pak probudí z  letargie a mozek bude bystřejší. 

Nejnáročnější měsíce jsou letos pro Střelce leden až březen a  červenec a srpen. Zato od půlky května do počátku července chytnou druhý  dech a od konce listopadu do počátku ledna 2024 je nikdo nedohoní. Koncem roku si však dejte pozor na svou nadměrnou výbojnost, ať si nenaděláte zbytečné nepřátele nebo nerozbijete nos.
Jednání se mohou lépe dařit v druhé polovině března, druhé půlce července a druhé polovině listopadu. 
Všechny Střelce čeká podobně jako Lvy krásné léto,  i když ne tak intenzivní. Od června až do počátku října se jim bude zdát svět krásnější a všechno, čeho se zúčastní je bude více těšit. 
Nové vztahy budou Střelci navazovat nejčastěji až v prosinci.

Přidej si Zverokruh.cz na plochu! Přidat na plochu