Znamení Kozoroh - 22.12. až 20.1.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Kozorohové patří ke znamením, které to mají poslední roky opravdu náročné. Ještě není bohužel všem dnům  konec, ale většina špatných aspektů v letošním roce končí a navíc to špatné bude často vykompenzováno pozitivní energií, která jejich život vylepší a dodá světlo do jejich dnů. 
První polovina roku bude pro všechny Kozorohy  o dost lepší než druhá, ať už se to týká fyzické kondice,  psychického rozpoložení nebo vnějších podmínek. S důležitými věcmi proto není radno otálet, ale pustit se do nich dokud  je sil nadbytek.
Nový rok začíná super zejména pro jedince narozené v prosinci. Těm osud přeje i z dlouhodobého horizontu. Počátek ledna a druhá polovina února jim otevřou slibné šance, které mohou pokračovat i do dalšího roku. Nové zaměstnání, životní obchod nebo dokonce velká výhra. Nespoléhejte však na hazard, výhodné věci pro vás přijdou ze solidních a osvědčených zdrojů. Pro ženy s tímto datem narození se otevírá i sféra nových vztahů s dlouhodobou perspektivou. 
Kozorohy narozené mezi 7. a 17 tým lednem čeká největší posun a růst ať už v osobním životě,  profesi nebo po finanční stránce. Pro mladé bude snadné založit rodinu nebo se naopak vydat na dobrodružnou cestu. Ročníky narozené kolem sametové revoluce budou prožívat vzrušující události, časté  přemety, kotrmelce a revoluce skoro každý den. 

Všichni Kozorozi budou mít větší odvahu a vykonají více práce od poloviny února do konce března. V maximální kondici budou od druhé půlky dubna do poloviny června ti, kdo se narodili kolem 17.1 a od konce srpna  do poloviny října lidé narození kolem 8. ledna.

Kdo se narodil kolem 10. ledna, nachází se v idealistickém období. Rozvoj empatie a intuice jim umožní lépe zapadnout  do svého okolí, vnímat potřeby druhých lidí, naučit se rozumět řeči ptáků a zvířat, uvědomit si, že jsme nedílnou součástí přírody. Duchovní rozvoj a umělecká inspirace budou bonusem navíc. 

Kozorozi narození kolem 13. ledna prožívají totální reformu svého života již druhým rokem. V lednu a počátkem února je ještě čekají náročnější věci, které jejich život mohou nakrátko zastavit. Šetřete proto ještě silami, situace je vážná, nikoliv však zoufalá. Budete mít čas na přemýšlení, jak dál naložit se svým životem. Pokud cítíte tlak a připadáte si jako v pasti, je čas na radikální proměnu! Totální reorganizace svého života, vyhození nepotřebných věcí, ale i zbavení se všeho, co by vám v budoucnu mohlo překážet. Od poloviny března to pak bude pořádný fičák. Můžete mít svůj život ve své režii, změnit pak zaměstnání, přestěhovat se do teplých krajů nebo všechno naráz. Zdravotní problémy však nepřehlížejte, ale řešte, pomoc se určitě najde, často i z řad nejlepších odborníků. 

Kozorohy narozené od 15. ledna čeká bohužel ještě rok s častějšími omezeními danými jak úbytkem sil, tak vnějšími okolnostmi. Není čas si hrát na hrdiny, spíše si uvědomit vlastní limity, zejména pokud mládí  uteklo již někam v dál. Mladí a zdraví jedinci patrně úbytek sil ani nepocítí, měli by však být opatrnější při sportu a na silnicích a v případě nemoci nic nepřecházet, ale pořádně se doléčit.
Dobré podmínky pro různá jednání mají Kozorozi mimo jiné v první půlce ledna a koncem roku. Období kolem vánoc 2020 by jim pak mělo přinést úsměv na tvář i pohodu na duši.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Kozoroh


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru