Znamení Štír - 24.10. až 22.11.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Štíři jsou znamení, kteří na tom budou v roce 2018 patrně ze všech nejlépe. Ale samozřejmě jak kdo a jak kdy... Ze vzestupů a životních posunu je samozřejmě nutné se radovat a patřičně je využít, ale je solidní již na tomto místě upozornit, že všeho do času a kdo leze vysoko, padá taky hluboko. Takže nakládejte se získaným opatrně a vězte, že zlaté časy nebudou trvat až do skonání světa, ale že je rozumné udělat si i rezervy na horší časy.

Štíři narození v prvním dekanu měli již koncem předchozího roku pěkný rozjezd. Některé věci vypadaly opravdu slibně, a možná se budou někam dál posouvat. Jejich úspěšnost však nyní již bude záležet vyloženě na vás a kolik do nich vložíte energie, času a práce. Některé se však přesto nepodaří… a život půjde dál.
To stejné se týká i nově navázaných vztahů. Zatím to vypadá velmi nadějně, ale berte je trošku s nadhledem, protože za pár měsíců, za rok, za dva nebo za tři celkem jistě přijde krize pak se uvidí, zda jste nepodlehli jen poblouznění svých hormonů…
Dokonce i do těch dlouhodobých svazků se začne plíživě vkrádat krize a prověří, jak dokážete být k sobě tolerantní. Pokud máte dlouhodobě problémy se žárlivosti a kontrolujete partnera na každém kroku, dost možná ho velmi brzo přestane bavit a prostě vám uteče. Zatím ale máte ještě pořád šanci na nápravu..
Nejnáročnějším obdobím bude v roce 2018 pro Štíry z tohoto dekanu období od konce dubna až do počátku srpna. Pak se ještě možná trošku zapotí v první půlce října. Při sportu a na silnicích dávejte v tomto čase větší pozor.

Štíři narození v druhém dekanu si budou v tomto roce užívat jako králové! Mohou vyměnit zaměstnání za lepší, slavit úspěchy v podnikání, vědečtí pracovníci udělají možná svůj životní objev, obchodníci budou trhat rekordy. Mnozí se rozhodnou vyměnit své bydlení za větší nebo alespoň provést velkorysou rekonstrukci.
Také intuice vás zavede ve správný čas na správné místo, takže se bude zdát, že je vám celý Vesmír nakloněn. Prožitky z hudby, cestování nebo rozvoj duchovního života bude u mnohých největší, jaké kdy mohou mít.
Ve vztazích by měla vládnout pohoda a pokud je někdo právě sám, bude mít opravdu velké šance potkat svůj osudový protějšek. Mladší ročníky budou také často zakládat rodiny a plodit potomstvo.
Pouze v narušeným vztazích je to nejisté. Můžete si partnera usmířit velkolepými gesty. Mnohým se však může i nezdravě zvednout sebevědomí a vychrlit za sebe špínu, kterou se dlouho neodvažoval nahlas vyslovit.
Pro tento dekan jsou nejlepší měsíce od května do půlky září, první polovina listopadu a první půlka prosince.
Pro třetí dekan platí pro Štíry narozené do 15. listopadu přibližně to stejné jako ve druhém. Jen ta pozitiva budou o něco menší.. Nejlepší období pro ně představuji hned první čtyři měsíce roku a pak se mohou ještě těšit na podzim - od konce září do konce listopadu.
Štíři narození od 16.11. budou mít relativně klidný rok bez velkých výkyvů, který by měli později hodnotit relativně pozitivně.
Radosti, příležitostí k zábavě i na seznamování budou mít Štíři dostatek po celý rok. A co nestihnou do podzimu, mohou ještě dohnat ve druhé půlce září, v říjnu a dokonce i na poslední chvíli v prosinci!

 
Charakteristika znamení Stir

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru