Znamení Střelec - 23.11. až 21.12.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Střelci si letos užijí konečně chvilku klidu a dobré pohody. Převratné věci je zatím nečekají, všechny problémy zdaleka vyřešeny nejsou, ale nemusí to být už taková havárka jako v předchozích třech létech.

Střelci narození v prvním dekanu budou mít rušnější počátek roku, hlavně únor a větší část března. V tento čas toho stihnou mnohem více než ostatní měsíce. Zbytek roku může být možná až příliš nudný, takže nezbude, než si najít nějaké zajímavé činnosti sám. Ostatní další planety v horoskopu vám mohou nachystat spoustu pěkných nebo naopak hororových podnětů…

Střelci narození ve druhém dekanu se potácí jak v mlžném oparu, zvláště pokud se narodili kolem 7. prosince. Ti ostatní to mají buďto jich za sebou nebo ještě před sebou… Pasivita a příliš optimistický pohled na váš život složenky nezaplatí, ale může vás spíše uvést do dluhové pasti. Buďte k sobě tentokráte tvrdí a dodržujte vše, co slíbíte. Jedině tak se máte šanci vyhnout problémům v budoucnu.
Ani alkohol nebude tento rok nejlepším rádcem, může s vámi zamávat více než jiné roky, zvláště pokud ho budete kombinovat s léky nebo pravidelně používat drogy nebo stimulanty. Rodiče by měli důsledně kontrolovat své dospívající děti s tímto datem narození, aby nedělaly podobné pokusy nebo nechodily za školu.
Nejrušnějším obdobím bude druhá půlka února. Počátkem března, června nebo září se mohou naopak některé problémy vyhrotit.
Střelci ze třetího dekanu jsou na tom nejlépe. Uplynulý rok byl pro ně opravdu náročný, ale pokud ho přežili ve zdraví, začne se u nich vše pomalu zlepšovat. Kdo se narodil ke konci znamení, chytne druhý dech a může využít spoustu zajímavých příležitostí, které mu Vesmír předkládá.
Nové kontakty, dokonce i nová partnerství, zajímavější zaměstnání? Stačí si jen vybrat, s čím nejste spokojeni. Dobré je sáhnout po těchto lahůdkách již v půlce dubna, nejpozději pak ke konci prázdnin. S časem jich totiž bude rapidně ubývat a budou nachystána pro jiná znamení…

Pro všechny Střelce muže být nejzajímavějšími měsícem únor a březen. Hodně toho však mohou stihnout a zařídit poslední dva měsíce roku.

 
Charakteristika znamení Strelec

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru