Znamení Vodnář - 21.1. až 20.2.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Vodnáře a čeká až na výjimky klidný rok, možná v něčem až příliš pasivní. Některé věci půjdou proto trošku ztuha a nemá cenu je příliš tlačit proti proudu. Kdo si počká, ten se dočká...

U Vodnářů z prvního dekanu bude přece jen o něco rušněji. Pasivita u nich nehrozí a naopak, některé měsíce budou mít poměrně akční. V tuto dobu stihnou dvojnásob věcí za poloviční čas. Od půlky května až do poloviny srpna a pak ještě ve druhé půlce září a počátkem října budu až neobvykle činorodí, neklidní a průbojní. Ať už využijí tyto měsíce pro práci, pro sport nebo pro zábavu, většinou budou mezi prvními!
Vodnáři narození do 23. ledna zatouží po změnách. V tomto a příštím roce budou chtít mít více volného času a větší prostor sami pro sebe. Pokud je někdo nebo něco bude omezovat, rychle z tohoto místa vyklouznou. Pokud máte tedy partnera nebo partnerku tohoto data narození, nesnažte se je držet za každou cenu doma, ale hledejte společné možnosti trávení volného času, které vás oba posunou k novým zážitkům!
Ve vyjmenované měsíce ovšem neuškodí větší opatrnost při sportu a na cestách, ať se vyhnete kolizím.

Vodnáři z druhého dekanu budou mít rok nejklidnější. Může to být dobrá příležitost více odpočívat nebo se věnovat prohlubování vědomostí, které už zvládají. Také se mohou častěji nechat svést k rodinným aktivitám nebo následovat zájem partnera, který je v dané chvíli akčnější.
Na větší opatrnost je dobré dbát ve finančních záležitostech. Žádné velké ztráty zde nehrozí, ale investice nemusí být právě výhodné. Nenechte se proto zvládat na žádné zázračné zbohatnutí.

Vodnáři narození ve třetím dekanu to mají rozdělené. Ti kdo se narodili do 12. února na tom budou stejně jako v předchozím dekanu. Největší klid až pasivita jim hrozí především od konce ledna do půlky dubna.
Vodnáři narození od 13. února budu mít ještě rok poměrně bohatý na nové zážitky a příležitosti. Často se pustí i do věcí, které jsou zdánlivě pro mladší jedince, ale mají důvody se tak cítit a snadno se jim vyrovnají. Ženy budou mít dobré vyhlídky na nové vztahy.

Pro všechny Vodnáře bude možná nejnáročnějším měsícem v roce hned leden. Druhá polovina ledna a první půlka února jim umožní potkat spoustu zajímavých lidí, které je potěší. Je to také dobrý čas pro navazování nových vztahů. Nejrušnější a na zážitky nejzajímavější období pak přijde od půlky září do půlky listopadu.

 
Charakteristika znamení Vodnar

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru