Znamení Býk - 21.4. až 21.5.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Pomalu, klidně a bez velkých zatáček k jasnému cíli. Tak bude plynout tok času v roce 2019 všem Býkům. Je pro ně rozhodně příznivější než rok uplynulý a navíc se mohou těšit na další posun v roce následujícím.
Leden je pro Býky vždy měsícem poklidného plutí a nejinak tomu bude letos. Zato od půlky února až do konce března se mnozí z nich překvapivě ani nezastaví. Energií nabitý, ale tentokrát již ve větším klidu a pohodě, bude i konec srpna a celé září. No není to ten správný čas na dovolenou?
Zato po celý červenec a větší polovinu srpna se nepůjde snadno vyhnout problémům. Větší vypětí a nutnost kompromisů slibuje i poslední listopadová dekáda a celý prosinec.

Kdo potřebuje být neustále v kontaktu s druhými nebo něco řešit na úřadech, měl by si k tomu vybrat 5.-24. ledna, druhou dekádu v květnu, konec srpna nebo první půlku září.
Na užívání si jara a lásky budou mít Býci nejlepší předpoklady v druhé polovině května a v první červnové dekádě. Pokud si ženy v této době pořídí něco pěkného na sebe, budou zcela jistě neodolatelné a zabodují o to více u svých protějšků. Muži budou mít nejvíce odvahy pro navázání nového vztahu ve druhé půlce února a v březnu. Nejvíce otevření novým známostem však budou po celý rok ti narození do 26.5. To platí dokonce i u zadaných, takže je vaším partnerem někdo s tímto datem narození, dopřejte mu sami co nejvíce vzrušení a nových podnětů, ať nepokukuje i jinde.

Od března až do konce roku budou Býci narození mezi 20.až 26. květnem otevření novým příležitostem, ať už pracovním nebo v osobním životě. Jejich život se tak o hodně zpestří, v některých případech doslova obrátí naruby.
V mnohem klidnějších kolejích pojedou zatím Býci narození mezi 4. a 11. květnem. Jejich spolehlivost a vyrovnanost jim často může přinést ocenění, například v podobě pracovního postupu. Mají i dobré podmínky pro dlouhodobé investice.
Nezapomeňme ani na Býky narozené kolem 12. května, kteří v těchto létech mohou popírat proces přirozeného biologického stárnutí. Jsou na vrcholu svých sil a připraveni k velkým úkolům. Letos nebo nejpozději příští rok je pro ně ten pravý čas, aby rozšířili svoje teritorium, postavili dům, zasadili strom a zplodili své potomstvo.

 
Charakteristika znamení Byk

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru