Znamení Lev - 23.7. až 22.8.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Pro většinu Lvů bude rok 2019 více v pohodě než ten předchozí a budou mít také více příležitostí k osobnímu rozvoji. V jarních měsících se to týká nejvíce Lvů narozených kolem 17. srpna a během léta pak těch s datem narození kolem 6. srpna. Žádný Lev však nezůstane zkrátka! Na každého se troška štěstí dostane.
Celý rok také Lvům přeje pro cestování, zahájení nebo ukončování studia.
Hned s počátkem nového roku přichází mírná dávka energie, která pohne jejich stojaté vody. Vše, co se v loňském roku nehýbalo, teď půjde během ledna a v první půlce února s vynaložením jenom malé námahy. Opravdu akční období však čeká na Lvy v červenci a první půlce srpna. Kdo neplánuje aktivní dovolenou, bude v tomto čase pracovat jako drak. A podobně jako drakům se jim my ostatní raději vyhněme!
Mezi méně úspěšné období bude patřit druhá půlka února, celý březen a pak poslední dekáda listopadu a prosinec.
Čas na zábavu by si měli Lvi naplánovat od konce července do 20. srpna. Přitáhnou si tak jen samé krásné zážitky. Ženy – Lvice budou z v tomto čase zcela neodolatelné a také budou mnohem více utrácet. Kdo z mužů by chtěl získat nový protějšek, musí se vypravit na lov již v červenci nebo první polovině srpna.
Pro jednání a na cestování budou mít Lvi nejlepší podmínky koncem dubna a počátkem května, od poloviny do konce srpna a poslední dvě prosincové dekády. Lvi narození v červenci pak mohou ještě uspět koncem června a v první polovině července.
Pro Lvy narozené do 29. 7. včetně může být rok 2019 částečně i obdobím ztrát.
Změna zaměstnání nebude ten nejlepší nápad. Při sportování nebo obsluze technických zařízení je nutné počítat s menší pohotovostí a tím i vyšším rizikem úrazů!
Ženy budou častěji podávat návrh na rozvod a některé může tímto překvapením nepříjemně zaskočit manžel. Nové vztahy - zejména u žen - budou často z jiné kategorie než do které sahaly dosud a mají jen malou naději na úspěch.
Lvi ze samého konce znamení mají ještě poslední šanci chytit se nových příležitostí, které na ně číhají už po dva roky. Bude to však již jen po několik málo týdnů, nejvíc první dva měsíce roku a pak jeho závěrem.

 
Charakteristika znamení Lev

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru