Znamení Rak - 22.6. až 22.7.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Život Raků bude i v roce 2019 plynule pokračovat v předcházejících trendech. Něco se mírně vylepší, jinde zatím přetrvává pasivita. Nemá ale cenu jen čekat na lepší zítřky, žít se má teď hned a tak musíme i v těch průměrných dnech hledat světlé záchytné body a vychutnat si je co nejvíce!
Nejaktivnějším obdobím pro všechny Raky bude druhá půlka května a celý červen. Dařit by se mělo bez velké námahy i kolem narozenin a od druhé poloviny listopadu do konce roku, tento čas bude i méně hektický. Na tyto měsíce má cenu naplánovat si maximum aktivit, je velká šance, že pak vyjdou k co největší spokojenosti.
Dovolenou a společenské záležitosti bude nejlépe situovat na měsíc červenec. Na leckoho v tento čas čeká i nová láska. Muži by ovšem měli lovit již od půlky května do konce června.
Pro různá jednání, vyjednávání i cestování bude ideální měsíc červen. Raci narození kolem 19. července však budou mít v tomto ohledu hodně rušné období také ve druhé půlce července a první polovině srpna.
Na Raky narozené mezi 21.- 28.6 čekají od března nové příležitosti. Po loňském roce, kdy v jejich životě ještě všechno stagnovalo, to bude vítaný povel: Vpřed! Kdo se nudí, může si hledat nové zaměstnání nebo i nový vztah. Ten, kdo je spokojený, zažije toto období prostě jako obohacující a mírně vzrušující čas, naplněný mnoha novými zážitky.
Raci s datem narození kolem 9. července se nacházejí v ideálním životním období pro uměleckou inspiraci, zvláště pro hudbu a zpěv, rozvíjení duchovního života, cestování a pobyt v přírodě. Jejich smysly se rozšíří a budou schopni intenzivněji vnímat své okolí, což prospěje i mezilidským vztahům a zvýší správnost jejich rozhodnutí.
Nic na tom nezmění ani skutečnost, že v některých měsících se zdánlivě nebudou moci hnout z místa. Raky narozené kolem 12. července čeká náročnější jaro, Raky narozené kolem 5. července pak zase letní měsíce až do konce října.
Raci s datem narozenin 11. až 16. července se nacházejí v období bilancování. Občas je nutné se v životě také zastavit a přehodnotit, zda je dosavadní cesta správná. Je možné, že ve stávajících kolejích už není vhodné jet za každou cenu dál. Lépe je něčeho se zavčas vzdát, z něčeho slevit, někde zpomalit než se později dostat na slepou kolej.

 
Charakteristika znamení Rak

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru