Znamení Štír - 24.10. až 22.11.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Po rušném roce 2018 bude pro většinu Štírů tento rok poměrně klidným až odpočinkovým. Až na výjimky má cenu pokračovat v nastartované linii z roku loňského a dál úspěšně rozvíjet tam započaté aktivity.
Co se týče celkové úspěšnosti, hodně se mezi Štíry rozevírají nůžky podle konkrétního data narození, ale i podle dalších planet, které mají často ve stejném znamení. Většinu Štírů letos čeká klídek a pohoda, ale u některých to může být jak jízda na horské dráze.
Mezi nejlepší měsíce pro všechny Štíry bude patřit druhá polovina května a celý červen. Nejhektičtější období nastane od poslední listopadové dekády do konce roku. Nejméně příznivým časem bude pro všechny Štíry červenec a první polovina srpna.
Čas na zábavu, kulturní zážitky i milostné pletky přijde druhou a třetí říjnovou dekádu. V tento čas budou nejen Štíři, ale i jedinci jiných znamení mnohem více podléhat svým touhám. Bohužel tento rok půjde většinou jen o různé úlety nebo známosti bez naděje na další pokračování.
Muži – Štíři - budou u žen úspěšnější od třetí listopadové dekády do konce roku. V tomto čase však také platí pro všechny znamení varování před násilníky a různými podivnými jedinci, takže si určitě dávejte pozor, kam a s kým půjdete.
Pro cestování nebo vyřizování úředních záležitostí bude ideální měsíc červen a pak období od října až do konce první prosincové dekády.
Štíři narození v říjnu zatouží letos po změnách. Odchod ze zaměstnání však nemusí být výhrou, pokud už nemáte v záloze jiné. Čas je pro vás nestabilní a nové začátky jen málokdy dají šanci a úspěšné pokračování čehokoliv.
Skřípat to bude i ve vztazích, zvláště z pohledu žen. Ty, které již delší dobu přemýšlely o tom, že to není „to pravé ořechové“, budou vážně uvažovat o rozchodu nebo dokonce podají návrh na rozvod. Avšak nově navázané vztahy u těchto dat narození mají zatím jen malou šanci uspět v dlouhodobém horizontu.
O něco lépe na tom budou muži, ti však častěji mohou být postaveni před hotovou věc nebo skončit s kufry za dveřmi.
Štíři narození v první listopadové dekádě budou mít zatím životní podmínky stabilní a překvapí své okolí svou vytrvalostí a důsledností.
Nejlépe na tom budou Štíři narození kolem 14. listopadu, kteří oproti jiným vynikají odolností a kvetou před očima. Nacházejí se v jednom ze svých nejlepších životních období a případné změny budou hodnotit jako pozitivní. Častěji než jiná znamení se budou stěhovat, získají v práci povýšení nebo mohou zakládat rodiny.

 
Charakteristika znamení Stir

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru