Znamení Střelec - 23.11. až 21.12.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Znamení Střelce je v roce 2019 to úplně nejšťastnější. Většinu Střelců čeká velký posun kupředu, což nejvíce pocítí ti, kdo se narodili mezi 6. a 16. prosincem. Ti ostatní se budou mít prostě dobře. Pro všechny z nich by to měl být dobrý rok po finanční stránce, dobré předpoklady budou mít i pro zahájení nebo dokončení studia. Někteří z nich se vypraví i na delší dobu do ciziny.
Hned Nový rok začíná pro Střelce velmi aktivně a v tomto duchu to bude pokračovat až do půlky února. Další porci energie dostanou Střelci ještě v červenci a v první polovině srpna. Kdo chce prožít aktivní dovolenou, měl by si ji naplánoval právě na tyto měsíce.
Nejvíce energie však budou mít Střelci narození kolem 16. prosince po celé jaro a ještě v měsíci říjnu. S datem narození kolem 6. prosince naopak po celé léto. Užijí si nejen sportovních aktivit, ale i cestování.
Nejlepší období pro kulturní zážitky a ženy pak i pro získání nové lásky budou mít Střelci letos druhou a třetí lednovou dekádu a pak v listopadu. Ve vztazích to však bude jiskřit po celý rok, zejména u mužů, takže na nové známosti, ale i sňatky nebo početí potomstva bude rok 2019 opravdu bohatý.
Jedinci narozeni kolem 9. prosince se nacházejí dlouhodobě v pasivním období. Muži mohou být nespokojeni se svým postavením v zaměstnání nebo se marně snaží - či dokonce nesnaží - získat nové. V tom případě nemá cenu váhat. Štěstí vám bude letos nakloněno, a tak se může podařit i nemožné. Nevybírejte však dlouho, s podzimem opět veškeré šance mizí do nenávratna.
Ženy s podobným datem narození budou častěji nespokojeny ve vztazích. Samy jsou však příliš pasivní na to, aby něco podnikly. Letošní rok jim dává naději na oživení vztahu a posun do kolejí, ve kterých se zase rozjede. Některé z nich si pořídí novou známost a budou doufat, že tím se všechno vyřeší. Než uděláte rozhodný krok, důkladně si ověřte, jaké má nový partner úmysly a zda jste se nestaly obětí vlastních iluzí a naivnosti.
Obě pohlaví s podobným datem narozenin by měli velmi zvažovat případné finanční investice, spekulace, zakládání nebo rozšiřování podnikání. Co se zdá výhodné dnes, nemusí zítra platit a obezřetnost je tak na místě!
Všem naopak velmi prospěje častější pobyt v přírodě a u vody. Pozor však na koupání v hluboké vodě a přeceňování sil. Vana nebo termální lázně budou působit naopak velmi ozdravně a mohou do budoucna zabránit mnoha potížím.

Vhodným obdobím pro různá jednání a vyřizování na úřadech je druhá polovina dubna a počátek května, druhá polovina srpna a poslední dvě prosincové dekády. To platí pro všechny Střelce, kterým tyto termíny dávají šanci i na snazší se domluvení se svými blízkými, přáteli nebo pro získání nových kontaktů, zákazníků a klientů.

 
Charakteristika znamení Strelec

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru