Znamení Vodnář - 21.1. až 20.2.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Většina Vodnářů bude mít v roce 2019 spíše pohodu. Vodnáře narozené v lednu, především do 26.1., však již čeká spousta životních změn, které jejich život začnou obracet naruby. Na jejich silné vůli a také momentální spokojenosti se svým dosavadním životem bude záležet, zda těmto změnám vyjdou vstříc nebo se pokusí zachovat dosavadní stav věcí.
Pro změnu zaměstnání nemusí být v tomto roce ty nejlepší předpoklady. Pokud se k ní odhodláte, zvolte k nástupu na nové místo nejlépe první polovinu dubna nebo měsíc říjen.
Děti s narozeninami v lednu mohou častěji v tomto roce odcházet od svých rodičů a osamostatňovat se. Není však jisté, jak dlouho jim toto rozhodnutí vydrží.
Ženy budou méně spokojené se svým vztahem a mohou uvažovat o rozchodu nebo dokonce o rozvodu. Nově navázané známosti však nemusí být stabilní. Často to budou vztahy s někým na dálku bez společného bydlení jen s občasným setkáváním nebo s někým zadaným.

Nový rok začne pro všechny Vodnáře v klidném duchu. Náročnější to bude od půlky února do konce března. Také téměř celé prázdniny přinesou občasné drobné nepříjemnosti. Naplánujte si proto dovolenou raději ještě na červen nebo až od půlky srpna. Poslední listopadová dekáda a celý prosinec ukazují úbytek energie a větší ohrožení virózou.
Porce energie navíc a větší zdařilost v osobním i profesním životě slibuje měsíc duben, první polovina května, praktický celý říjen i první dvě listopadové dekády.
Čas ke svádění, společenským událostem, návštěvám kulturních akcí i plesů nastává od 2. do 26.3. a pak ještě od Vánoc až do půlky ledna 2020. Pro ženy se jedná také o nejlepší období pro navázání nové známosti, ke koupi oblečení, módních doplňků a šperků, které jim budou obzvlášť slušet! Proto hurá na nákupy!
Kdo potřebuje něco vyřídit na úřadech, měl by se soustředit na konec ledna a první únorovou dekádu, konec května a počátek června nebo druhou polovinu září.

 
Charakteristika znamení Vodnar

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru