Znamení Býk - 21.4. až 21.5.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Býci jsou znamení, kterému se bude v roce 2020 dařit  patrně ze všech nejlépe. Na některé z nich čekají velké změny,  na ostatní naopak stabilizace a mírný, ale jistý pokrok. 
Převratné změny čekají na dubnové Býky,  na některé hned od Nového roku. Je možné, že jedinci narození 20. - 22. dubna  už ve svém životě leccos změnili v uplynulém roce a nyní je čekají klidnější časy. Ovšem právě oni to nebudou mít vždycky jednoduché,  zvláště v jarních měsících si na nich planety vyzkouší, jestli jsou trpěliví a zda umí překonávat překážky. 
Ostatní Býci   narození v dubnu  v tomto roce ožijí  a některé z nich čeká dokonce omládnutí, jako by vypili kouzelný nápoj. I když se jedná o stabilní znamení,  které ve svém životě jen velmi neradi něco mění, tentokrát je osud postaví před rozhodnutí. Buď změny udělají sami a dobrovolně nebo jim je naservíruje přes jejich protesty.
Změny mohou představovat jen dočasné vykolejení ze současného života,  pestřejší události, které jejich život obohatí a učiní mnohem dobrodružnějším.  Kdo bude mít odvahu, chytí se nových šancí, které se jim naskytnou. Pro změnu zaměstnání bude nejlepší využít již druhou půlku února.
Kdo však má již vetché   zdraví a narodil se v dubnových dnech, měl by se více šetřit a patrně bude častěji hledat pomoc u lékařů nebo dokonce  podstoupí i nějaké zákroky. V tom případě bude dobré vyvarovat se první poloviny dubna a období kolem narozenin. 
Býci narození mezi 8. a 18. květnem v tomto roce rozkvetou nejvíce ze všech. I přes začínající krizi  se jejich prasátka budou plnit a bankovní konta tloustnout. Pokud jiné vlivy v jejich osobním horoskopu nehovoří proti,  čeká je prosperita a rozvoj.
Nejlépe na tom budou patrně ti,  kdo se narodili mezi 9. až 15. květnem.  Na ně působí silné regenerační vlivy, které zvýší jejich fyzickou sílu ale i duševní odolnost, umožní jim nést  zvýšené riziko i zátěž. Pokud jsou v produktivním věku, měli by uvažovat o založení rodiny, protože mají šanci předat své geny zdravému potomstvu. Mohou rozšiřovat své domy, zahrady i podniky a být oporou pro své blízké.
Býci ze samého konce znamení, to znamená zhruba od 15. do 20. května,  budou ve svých plánech umírněnější. Nicméně jejich vytrvalé konání jim zajistí, že si uhájí všechno co mají  a přitom mohou dělat i plány do budoucna. Jistota a klid jsou ostatně dva pojmy, kterých si Býci cení ze všeho nejvíce.

Nejvíce energie budou mít Býci   první dvě lednové dekády, dále zhruba od půlky února do konce března, v období kolem narozenin, koncem srpna a první dvě dekády v září a pak kolem Vánoc.
Optimistický pohled na život a vůně lásky čeká na Býky v březnu.  Největší šanci zamilovat se nebo se dokonce kvůli nové lásce rozvést mají jedinci narození v dubnu. Pokud je v tomto čase narozen váš partner nebo partnerka,  vyberte společné konto a vypravte se s ním na cestu kolem světa, možná tak předejdete tomu, aby lovil v jiných revírech.
Na cestování a pro různá jednání je nejvhodnější vybrat si poslední dubnové dny a první květnovou dekádu.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Byk


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru