Znamení Rak - 22.6. až 22.7.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Rok 2020 bude pro mnohé Raky výzvou ve smyslu: Co tě nezabije, to tě posílí.. Ovšem vzhledem k tomu, že to nemají snadné už několik let, bude to jen další kamínek, kámen nebo balvan na jejich životní cestě. V největší míře se to všem týká jedinců narozených od 10. července dále, zatímco jiní Raci na tom mohou být až nechutně dobře...
Energeticky dobře na tom budou Raci v druhé půlce května a po celý červen, v období kolem narozenin a pak ještě koncem října a po větší část listopadu.
Celá druhá půlka roku však bude velmi často ve smyslu nahoru a zase dolů. Platí zde i větší opatrnost před úrazy při sportu (to zejména pro Raky z konce znamení) a od podzimu prevence před virózami.
Na Raky narozené koncem června a počátkem července čekají nové příležitosti a šance, ať už v pracovním životě nebo ve vztazích. Nebude to ovšem zadarmo, ale přesně podle hesla: Bez práce nejsou koláče se zadaří jenom těm, kteří budou mít odvahu chytit příležitost za pačesy a snažit se ji dovést do úspěšného konce!. Během roku 2020 to může ještě občas váznout, v r. 2021 se však vynaložené úsilí určitě vrátí i s úroky!
Nejlepším obdobím pro rozjezd nových věcí bude konec února a druhá polovina května, období kolem narozenin nebo pak na konci října. První polovina roku však bude pro všechny Raky o něco příznivější než ta druhá, proto nic neodkládejte, ale pusťte se honem do toho!
Raci narození mezi 9. a 13. červencem budou prožívat téměř idylické období. Po uplynulém roce nebo dvou si to opravdu zaslouží! Možná že ještě vše nebude dokonalé, ale mnohé mraky se rozplynou a v dalším roce se pak rozpustí i ty poslední obláčky! Intuice vás povede a umožní vám naladit se na své okolí. Díky tomu se vylepší vztahy často i v případech, kde to ještě nedávno vypadalo téměř beznadějně.
Schopnost lépe vnímat širší okolí pomůže k lepší předvídavosti, takže pokud budete chtít, můžete předvídat co se stane skoro jako jasnovidci. U mnohých se rozvine i lepší vztah k přírodě a zvířatům, kteří si tolik zaslouží naši ochranu a péči!
Pro Raky narozené od 9. 7. do konce znamení ovšem platí současně varování před hektickým stylem života. Stokrát nic umořilo i osla a tak uberte z povinností, dopřejte si více odpočinku a také větší péči věnujte svému zdraví!
Co se týče celkové vitality, jsou na tom nejhůře Raci narození mezi 12. a 17. červencem. Život nás všech pluje ve vlnách a ta vaše vás právě smetla dolů. Nezbývá než se nadechnout, vyčkávat a šetřit silami, než vás zase vynese vzhůru. Čas je nakloněn k úbytku a tak se vzdejte věcí, které už dál nebudete potřebovat a zbytečně vás jen zatěžují.
Také péče o zdraví se určitě vyplatí. Teď není čas trhat rekordy, natrhli byste si jen zbytečně pupík. Odlehčete stravování, dopřejte si více čerstvých surovin a co nejvíce pobývejte v přírodě a u vody. To je velmi příjemná terapie! Raci ze samého konce znamení na tom s energií nebudou o mnoho lépe. Některé měsíce se jim však odlehčí, zejména na jaře.

Od konce května až do počátku srpna se bude znamením Raka motat  Merkur. Nabídne větší duševní aktivitu, zrychlí nebo někdy naopak zpomalí vaši motoriku, ale rozhodně vás nenechá zahálet! Cokoliv potřebujete vyřídit z písemností, podaří se za jeho pomoci dříve nebo později.
Od 8.8. do 6.9. se bude Rakem toulat Venuše jako Jitřenka. Rozjasní vaše noci nad ránem, pokud si ovšem natáhnete budíka, abyste vstali ještě pár hodin před východem Slunce! Za letních nocí se krásně sní, prochází i miluje, mějte proto oči dokořán, ať vás nemine něco pěkného.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Rak


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru