Znamení Štír - 24.10. až 22.11.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

U Štírů se bude situace letos vyvíjet rozporuplně. Dělícím bodem je kalendářní měsíc. Štíry narozené v říjnu čeká spousta změn, nepředvídatelných okolností, životních výkyvů nahoru i dolů. Stačí však, pokud jste se narodili v listopadu a hvězdy vám v roce 2020 dopřejí spíše stabilitu, klid, mír a pozvolný růst. Podívejme se na tyto věci podrobněji.
Neklid a větší touha po změně, nesnášenlivost stereotypu a nespokojenost s  dosavadním způsobem života, to jsou motivy, které povedou u říjnových Štírů ke změnám.  Tento vliv není zcela nový, působí na Štíry narozené na samém počátku znamení již po dva roky.  Letos s mírně posune k datům z konce října a první listopadový den. Mnozí proto již některé změny mají proto za sebou a rok 2020 se může odvíjet klidněji.  Avšak změny v neklidných obdobích málokdy vedou k vyloženě pozitivním výsledkům, proto se někteří rozhodnou vrátit k původnímu stavu věcí zatímco jiní se pokusí o změnu k novému opakovaně.
Mezi nejčastější pokusy bude patřit změna zaměstnání, zejména k takovému, které vede k větší míře volnosti a samostatnosti, jako je například přechod k zaměstnání s volnou pracovní dobou, s  větší mírou cestování nebo přechod od zaměstnaneckého poměru k podnikání. Před podobnými zásadními kroky však bude rozumnější poradit se s astrologem na základě konkrétního horoskopu, abyste si změnou nepohoršili..
Spíše negativní dopad má tento vliv na vztahy.  Zejména ženy budou častěji v pokušení vymanit se z nějakým způsobem ve vztahu, který je omezuje,   v kterém se necítí dobře. Mít více času pro sebe, svůj vlastní rozvoj nebo své zájmy a potřeby. Buď se jim to podaří dohodou s partnerem nebo se jejich vztah může dostat do krize, vedoucí v některých případech až k rozvodu nebo k rozchodu.
Nově navázané vztahy zejména u žen nenarozených na přelomu října a listopadu nemusí být tradiční a stabilní,  proto nelze jednoznačně spoléhat na to, že budou mít dlouhodobou perspektivu.
Muži i ženy narození na přelomu října a listopadu budou také častěji trpět na zdravotní potíže. Naštěstí se většinou bude jednat pouze o funkční výchylky, které se nemusí objevit jako závažné hodnoty při lékařských vyšetřeních.  Často se tyto problémy sami po nějaké době upraví. V některých případech však mohou vyžadovat lékařské, případně i chirurgické zákroky. 
Štíry narozené od 9. do 19. listopadu  čeká klidný rok. V mnohém se mohou ještě spolehnout na jistotu, samozřejmě pokud nemají jiné planety,  které budou v tomto roce již narušeny. Z hlediska zázemí, zaměstnání i financí je čeká mírný a pozvolný růst.  
Štíři narození kolem 16. listopadu se ocitnou dokonce na jednom ze svých životních vrcholů.  Nyní bude v jejich plné režii osamostatnit se, pořídit si bydlení, založit rodinu nebo jiným způsobem růst z hlediska  společenské pozice, vlastní sebedůvěry a také fyzického zdraví.
Štíři narození na samém konci znamení se mohou občas dostat do konfrontace díky překračování hranic nebo nedodržování norem společnosti. Pokud tady občas například zapomínáte označit si jízdenku nebo neplatíte včas složenky, někdo vás může klepnout přes prsty.

Z hlediska energie na tom budou Štíři velmi dobře v zimních měsících, nejnáročnější období je čeká v dubnu a počátkem května. Zbytek roku bude již poměrně příznivý nebo alespoň neutrální.

Pro různá jednání a cestování se více  může hodit měsíc říjen, také druhá a třetí listopadová dekáda.  Od 22 listopadu do 16. prosince pak bude tímto znamením putovat Venuše, která pomůže k  větší osobní atraktivitě, navazování nových vztahů nebo harmonii ve stávajících, ke smírnějšímu  řešení sporných otázek. Nenechte si v této době ujít ani kulturní nebo kulinářské zážitky a také si koupit něco pěkného na sebe.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Stir


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru