Znamení Střelec - 23.11. až 21.12.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2020

Střelci mají za sebou úspěšný rok, který je  měl posunout dál. V roce 2020 z něj mohou čerpat a rozvíjet to, co tam začali. Do budoucna se nemusí obávat ani velkých změn nebo katastrof, jejich život až na výjimky popluje jako loďka po klidné řece.

Pro Střelce narozené v listopadu bude důležitým pojmem stabilita. V nejbližších dvou letech budou upevňovat to, co nedávno získali.  Ocení klidnější období svého života, budou tak mít více času na své zájmy nebo na práci.

Střelci narození kolem 10. prosince mohou ve svém životě tápat  jako v mlze. Klíčovým slovem pro ně je zpomalení. Ne všechno půjde stejně dobře jako dřív a do jejich života se tak může vkrádat nespokojenost s věcmi nebo lidmi, které je obklopují. Důležité bude uvědomit si, že za našimi problémy často nestojí okolí, ale my sami. 
Nejvíce se tato vlna promítne do ročníků narozených koncem 70-tých a počátkem 80-tých let, kteří se ocitají současně  v tzv. krizi středního věku. Pomalejší reakce ať už fyzické nebo psychické mohou vést k tomu, že jim občas něco unikne a pracovní nebo jiné výsledky nebudou patřit k těm špičkovým. 
Zhoršit se může i intuice a schopnost porozumět druhým.  Pokud se vám vaše okolí snaží opakovaně něco říci, neberte to na lehkou váhu.  Možná že v pozadí je jejich dlouhodobá nespokojenost, která může vést odcizení ve vztazích. Snažte se proto druhým více naslouchat a najít vždy taková řešení, která budou vyhovovat oběma stranám.
Na fyzické úrovni se v širším rozmezí u těchto dat narození mohou objevit různé alergie  nebo častější infekce. Podporujte proto svou kondici častějším pohybem, zejména procházkami na čerstvém vzduchu. Vystříhejte se chemických látek v potravinách,  alkoholu a drog, zvýšené opatrnosti dbejte při braní léků.
Kdo se snaží jít duchovní cestou, může mít překvapivé výsledky.  Ne vždy nalezne ve svém okolí pro tyto věci pochopení. Pokud nechcete v očích svých bližních skončit jako blázen, v lepším případě podivín, nepřesvědčujte je za každou cenu o své pravdě. 

V lepší kondici budou Střelci zejména během ledna a v první polovině února. Někteří  ovšem mohou být díky větší sebedůvěře i nepříjemně útoční.
Jediným problematickým  obdobím bude v roce 2020  druhá polovina května a celý červen.  Zbytek roku však Střelcům nadprůměrně přeje,  dařit se jim bude jen s vynaložením malé námahy.
Největší podporu dostanou Střelci z konce znamení během měsíce září a Střelci narození kolem 7. prosince v období listopadu.
Větší část prosince 2020 poskytne Střelcům dobré podmínky pro cestování a různá jednání včetně těch obchodních.  Od půlky prosince na ně pak čekají krásné zážitky a optimističtější pohled na svět. Toto období je vhodné i pro nákupy zejména oblečení, uměleckých předmětů nebo jen obecně vánočních dárků, zvláště pokud je někomu budete dávat ze srdce.
Ženy - Střelkyně budou krásnější a více sexy, proto se mohou častěji seznamovat.  Muži – Střelci budou ve svých milostných lovech v letošním roce úspěšní téměř celý rok, jen s výjimkou času od druhé poloviny února do konce června.
Na tomto místě bychom Střelcům mohli popřát do dalšího roku dobrou mušku.  Prozradit však přesné termíny, kdy ji budou mít, astrolog nehodlá, protože kromě sportovních střelců se v tomto znamení často narodila i řada myslivců,  kteří si rádi střelí do živého a v dnešní době ,kdy všech zvířat v přírodě hodně ubývá, by se měli raději více soustředit na ochranou zvěře a vylepšení podmínek pro jejich život.

Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.

 
Charakteristika znamení Strelec


Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru