Znamení Beran - 21.3. až 20.4.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Berany můžeme po dlouhých letech konečně potěšit, že se jejich život o něco zklidni a že rok 2018 bude každopádně o jeden fous lepší než ten předchozí. Ovšem na vesmírné zázraky se spoléhat nedá, při řešení stávajících problémů se budou muset spoléhat pouze na vlastní síly, důvtip a odvahu.

Berani narození v prvním dekanu v letošním roce svou životní pouť o něco zpomalí. Výhodnější bude nabrat si méně práce a dělat věci pečlivěji a důsledněji, také dotahovat vše do konce. V konečném důsledku tak neztratíte, ale naopak získáte. Ovšem někoho může dohnat jeho minulost a tak možná něco ztratí nebo zaplatí… Také při sportu si dávejte větší pozor, zejména při lyžování v druhé půlce března. Nemocní Berani budou potřebovat více odpočinku a měli by si také hlídat krevní tlak. Poslední měsíc v roce pak některé ztráty vynahradí a problémy rozpustí…

Berani z druhého dekanu jsou dlouhodobě pod tlakem a někteří doslova lapají po dechu. V roce 2018 tento vliv nejvíce pocítí narození kolem 9. až 11. dubna. I když se jim to zcela jistě líbit nebude, tento čas sebou nese rychlejší stárnutí a ubývání sil. Samozřejmě se to jinak projeví v 18-ti a jinak v 80-ti, ale v obou případech je vhodné šetřit silami, proškrtat v diáři zbytečné úkoly, jíst převážně čerstvé a co nejvíce i syrové potraviny a také vyházet ze života vše nepotřebné. Opatrnosti nebude nazbyt především při sportu, hlavně počátkem roku a v druhé půlce dubna.

Berani narození v poslední dekádě prožívají nejrušnější roky svého života. Pokud se jim ještě neobrátil svět naruby, letos se to může snadno přihodit. A to ať už chtějí nebo nechtějí.. Téměř jisté to mají narození 18. až 20. března, kteří budou velmi často měnit zaměstnání nebo odletí z rodinného hnízda.
Touha dělat věci jinak a po svém však nemusí být vždycky výhrou, zvláště pokud přitom zničí něco, co docela dobře fungovalo… Také mimomanželskými vztahy se to u nich bude hemžit a často může mít jejich avantýra i dohru u rozvodového právníka.
Nejnáročnějším časem pro Berany z posledního dekanu je první polovina května, druhá půlka srpna a první polovina září.

Obdobím lásky a námluv bude v roce 2018 pro Berany celý březen a větší část dubna. Od března až do půlky května budou také duševně aktivnější, pružnější, komunikativnější a někteří i šikovnější. Je to také nejvhodnější čas pro vyřizování úředních záležitostí nebo pro cestování.

 
Charakteristika znamení Beran

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru