Znamení Blíženci - 22.5. až 21.6.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Konec omezení a překážek. Konečně! Ale možná taky trošku nuda! Mladší Blíženci si ovšem zábavu najdou sami bez vesmírné podpory a ty starší možná ocení kousek klidnějšího života..

Blíženci z prvního dekanu budou mít alespoň některé měsíce o něco akčnější a také z hlediska sil a fyzického výkonu na tom budou lépe než jejich soukmenovci. Přeje jim konec ledna, ale i dlouhé období od půlky května do půlky srpna. Za tu dobu se dá už leccos stihnout a tak Hrrr na ně! Nová předsevzetí a plány půjdou uskutečnit s vynaložením jen malé námahy a protože bude právě léto, mohou si naplánovat aktivní dovolenou! Také ve vztazích je tu o něco větší šance někoho zajímavého potkat, zvláště pro muže!

Blíženci z druhého dekanu mají v těchto létech všechno mírně zpomalené... Tentokrát se však nejedná o zdravý odpočinek, ale o fyzickou stagnaci, která může mít vliv jak na výkonnost, tak na psychiku. Následkem může být přehlížení některých věcí, opomíjení povinností a třeba i vyhazov z práce nebo rozpad vztahu.
Lékem na všechny neduhy i preventivní terapií může být pohyb, zejména v přírodě, čistící čaje a také zdravý pohled kamarádů, kteří vám řeknou bez příkras, jak to s vámi vlastně vypadá.
Dívat se na svět růžovými brýlemi nebo ze spodní strany skleničky a spoléhat se na to, že problémy časem vyhnijí nebo se vyřeší sami, je totiž značně pošetilé… V roce 2018 mohou těmto iluzím nejvíce podléhat Blíženci narození kolem 6. června.
Ženy se pak častěji než muži mohou ocitnout v partnerských krizích nebo navázat známost s člověkem, kterého opravdu nevidí reálně…
Dobrým obdobím je pro tento dekan první polovina února, první půlka června a měsíc říjen.
Blíženci z třetího dekanu mohou ještě chytit za pačesy poslední příležitosti, které si nechali v předchozích letech uniknout. Oproti minulému roku to však budou již drobky. Lepší už to dlouho nebude a tak je lépe vyškrábat na osudu alespoň něco..
Největší šanci něco změnit a pustit čerstvý vítr do svého života mají Blíženci narození kolem 19. června. Ženám se může rýsovat i nový vztah, který by mohl být do budoucna perspektivní. Bude mít ovšem i určité vady na kráse, zejména v prvním roce. Pak se ovšem může vykrystalizovat k lepšímu.
Dobrým obdobím pro Blížence z tohoto dekanu je čas v polovině února, v polovině června a pak od druhé půlky října až do poloviny listopadu.

Pro všechny Blížence by mělo být nejlepší období na seznamování, ale i pro přátelská setkání a pro výlety konec dubna a větší část května.

 
Charakteristika znamení Blizenci

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru