Znamení Panna - 23.8. až 22.9.

 
Označením dekan v textu je míněn nikoliv dekan kalendářního měsíce ale dekan znamení.
První dekan vždy odpovídá období od počátku, kdy znamení nastupuje až do prvních dnů dalšího měsíce.
Druhý dekan je vyměřen přibližně od 3. až 3. dne v měsíci do 11. až 13.
Třetí dekan pak trvá přibližně od 12. dne v měsíci do konce tohoto znamení, většinou tedy do 19. až 23. dne v měsíci.


Horoskop na rok 2018

Panny čeká dosti poklidný rok. Změny, které případně přijdou, se budou připravovat velmi pozvolna, takže není těžké se na ně dobře připravit.

Panny narozené v prvním dekanu mají období stabilizace. Koneckonců, zmatků a omylů už bylo dost. Mohou si upevnit svou zatím dosaženou pozici a jen tak něco je neohrozí. Pokud byli v předchozím období pilné, mohlo by se na ně štěstí usmát i v podobě povýšení. Minimálně mají šanci na respekt a vážnost svého okolí.
Na ty narozené na samém počátku znamení dokonce čekají nové šance, které posunou jejich život opravdu o velký kus dopředu. Ženy s tímto datem narození mají šanci seznámit se s novým partnerem s perspektivní vyhlídkou.
Mezi nejlepší období pro tento dekan bude jistě patřit druhá polovina března a celý duben, čas kolem narozenin a také samotný závěr roku. Konec listopadu je naproti tomu z roku nejslabší.
Panny narozené ve druhém dekanu jsou spíše v období stagnace. Leccos jim může uniknout, dřívější prohřešky se snadno provalí. Aby to nebylo všechno ztracené, chce to více pohybu a také postřehu! Procvičovat tělo i mozek! A čím je člověk starší, tím více by se měl snažit, aby byl nadále v obraze a zachoval si kontakt s realitou a blízkými lidmi.
Větší část roku dává mírnou energetickou posilu, nejlépe se ovšem jeví měsíc duben a období kolem narozenin. V půlce prosince to bude chtít naopak vzepřít všechny své síly a vytrvat.

Panny narozené kolem 12. září, tedy na přelomu druhého a třetího dekanu, jsou na tom přímo výborně. Dokázali právě zastavit čas a oproti jiným spíše mládnou. Svůj osud budou mít pevně v rukách a mohou se rozhodnout i pro důležité změny. Přestěhovat se, pořídit si větší byt či hypotéku, založit rodinu a zplodit potomstvo.
Energii na to budou mít již v předjaří, od půlky ledna až do poloviny května. Zbytek pak mohou dohnat v období kolem narozenin.
Ostatní Panny z třetího dekanu bude mít letos pro změnu větší dávku fyzických sil, odvahy a průbojnosti. Něco takového se hodí prakticky vždycky a v jejich případě se mohou těšit na konec dubna, první půlku května, druhou polovinu srpna a celé září. O něco hůře pak pro ně vyznívá samotný závěr roku.

Čas na lásku a krásné chvíle s přáteli je nejvhodnější pro všechny Panny v červenci a počátkem srpna. Dovolená v těchto dnech bude nejvydařenější!

 
Charakteristika znamení Panna

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru