Znamení Beran - 21.3. až 20.4.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Hurá! Jsou tu důvody k oslavě. Rok 2019 by měl být pro Berany lepším než tři předchozí roky a dokonce i než ten následující. Je proto důležité využít všechny příležitosti na maximum!
Ostatně hned leden a první půlka února budou pěkně hektické. Tady se dá stihnout leccos, pracovně i při zábavě. Při lyžování nebo jiných zimních sportech by však měli Berani narození kolem 4. dubna vědomě zpomalit, ať si nenabijí nos!
Energii navíc budou mít i v době narozenin a také v červenci a první polovině srpna. Kdo plánuje aktivní dovolenou, je to ten nejlepší čas! Problematickým obdobím bude naopak druhá polovina května a celý červen. Podzimní měsíce říjen a první dvě listopadové dekády se dají ustát jen za cenu kompromisů.
Jaro a láska mohou zaťukat na srdce Beranů již s předstihem od počátku března až do jeho konce. To se budou líbit svým protějškům především ženy - Beranky. Muži mají šanci ulovit dámu svého srdce také od Nového roku až do půlky února.
Příznivá období pro jednání i cestování budou od 17. dubna do 6. května, ve druhé polovině srpna a ve druhé a třetí prosincové dekádě. Pro Berany narozené v březnu přidáme ještě protekčně první dvě dekády v červenci.

Nejlepší podmínky k osobnímu rozvoji budou mít ti, kdo se narodili mezi 4. a 14. dubnem, přičemž právě krajní data narození slíznou nejvíce smetany. Březen až květen přejí nejvíce Beranům narozeným v půlce dubna, červenec až září zase Beranům z počátku dubna.
Málo co je však dokonalé a tak si mnozí z jedinců tohoto znamení občas pro změnu na něčem vylámou zuby. Pro Berany narozené kolem 10. dubna bude nejnáročnější jaro, Beranům narozeným kolem 4. dubna dá pro změnu zabrat léto, které se jim protáhne až do konce října.
Jedinci narození kolem 12. dubna se nacházejí v období životních ztrát. Občas je nutné zastavit se, ubrat ze svých povinností, něčeho se vzdát nebo udělat pár důležitých kompromisů. Jedině v tom případě bude možné pokračovat na pouti života dál bez ztráty desítky.
Ti, kdo se narodili 18. nebo 19. března, mají za sebou rušný rok. V lednu a únoru ještě mohou využít příležitosti, na které si dosud netroufli. Změna zaměstnání nebo nový vztah? Vše je možné získat, ale stejně tak i ztratit.

 
Charakteristika znamení Beran

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru