Znamení Blíženci - 22.5. až 21.6.

 
Tato obecná astrologická předpověď je koncipována ke slunečnímu znamení, tzn. k pozici Slunce pro určité datum narození. V každém horoskopu se však skrývá i mnoho dalších vlivů, které jsou pro každého člověka jedinečné a mohou s jeho životem pořádně zamotat. Podrobnější a přesnější předpověď vám může sestavit pouze astrolog na základě konkrétního data, roku i času narození.


Horoskop na rok 2019

Zpomalení. Tak bychom mohli nazvat ústřední téma Blíženců pro rok 2019. V jejich jinak hektickém životě může být proto tato komplikace spíše výhodou, zejména pro jejich nejbližší.
Pro starší a nemocné může tento čas může znamenat i úbytek energie zhoršení jejich stavu, takže dobrá rada zní: Méně práce a více odpočinku! Blíženci narození kolem 15. června budou potřebovat více klidu v jarním období od března do května a Blíženci narození kolem 4. června po celé léto.
Jediným akčnějším obdobím pro všechny Blížence bude duben a první polovina května. Tady má cenu naplánovat si toho co nejvíce! Hodně se toho dá stihnout i kolem narozenin a pak v říjnu a v první polovině listopadu. Blíženci narození 19.-20.6. budou mít ještě šanci mnohé dohnat hned na počátku roku v lednu a únoru. Týká se to zejména věcí, se kterými v loňském roce váhali, i když se jim stále doslova nabízely.
Ideální čas na relaxační dovolenou budou mít všichni jedinci tohoto znamení od 9. června do 3. července, když jim nad hlavami putuje Venuše. Slibuje také zlepšení mezilidských vztahů a někomu možná i novou lásku. Muži však budou mít nejlepší šance ulovit si nový protějšek již v dubnu a první polovině května. Jak to však s láskami dopadne, není vůbec jasné. Nestálost je Blížencům vlastní a ani hvězdy to letos nespraví.
Pro různá jednání i cestování přeje nejvíce konec ledna a počátek února, poslední květnová a první červnová dekáda a druhá polovina září.

V největší vztahových problémech se ocitnou Blíženci narození mezi 6. až 10. červnem a platí to tentokrát mnohem více pro ženy! Jejich vlastní pasivita a neschopnost partnera posunout tím správným směrem, v nich může vyvolávat zklamání a touhu po novém vztahu, který by naplnil jejich očekávání. Přiznejte si však, že ideál neexistuje a změnit život v této chvíli by mohlo vést ještě k horším výsledkům než nedělat nic.
Soustřeďte se raději na sebe, pobývejte co nejvíce na čerstvém vzduchu a zhluboka dýchejte. Kyslíková terapie je totiž jediným způsobem, jak se opravdu probrat z letargie a něco se svým životem udělat!
Tato rada bude prospěšná i pro muže, kteří budou zmatky prožívat více sami na sobě, pochybovat o svém životním naplnění, dosaženém uznání nebo pozici v zaměstnání. Hlavně moc nespekulujte a přidejte na svém výkonu! Jinak dopadnete jako ten osel, který se nemohl rozhodnout mezi dvěma kupkami sena a umřel hladem.

 
Charakteristika znamení Blizenci

Další znamení zvěrokruhu

 
Tato astrologická předpověď je založena na postavení Slunce ve znameních. Pokud se zde vyskytují pouze některá data narození, neznamená to automaticky, že by se v životech ostatních nic nedělo. Mnoho lidí narozených ve stejném nebo sousedním znamení má na stejném stupni zvěrokruhu jiné planety a potkají je tak velmi podobné události, jenom v jiných oblastech. Pokud chcete vědět, co se vám přesně může v následujícím roce přihodit, zeptejte se svého astrologa.
Nahoru